Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Gra niszczy! Ale tego byłem pewien. Teraz czekam na patch, aby pograć sobie online :/

 

A dlaczego patch ?? Jakieś problemy masz ?

@EDIT

Aaaa pewnie o tą za dużą ilość friendsów chodzi, która to powoduje zwiechy. (powyżej 50 osób na liście)

 

 

Nonstop mam w myślach multi i tryb Zone :D

 

Ja to zaspiając miałem mroczki przed oczami i musiałem dłuższą chwilę odpoczać :wacko:  zanim zasnąłem. Takich emocji związanych z grą dawno nie miałem (mgs sie nie liczy hehe). Poczułem sie jak za szczenięcych lat grając pokryjomu do rana hehe

 

 

a zone to już LOLZ, jak muzyka gra i wszystko w jej rytmie się do okoła zachowuje haha...najbardziej to podobają mi się basy na jezdni

 

Świetne są efekty muzyczne, przejścia, wyciszenia, przytłumienie basu podczas skoku a potem wielki jego powrót po zetknięciu z trasą. I to wszystko z własnym soundtrackiem. Utworek Chemicali z Wipeouta3, Under the influence i zawary tam bas poprostu wgniatają w fotel.

 

Jak ktoś ma zestaw 5.1 to można w opcjach audio gry, podbić dodatkowo basy na subie :)

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Rewelacja, feeling jest jak na PSP, tylko krzyżak sprawuje się o niebo lepiej.

Grafa mnie troszkę rozczarowała, zwłaszcza widoczne ząbki na trasie w 720p.

 

ps. Po rankingach sieciowych widać, że albo grę zakupiło żałośnie mało osób, albo po prostu większość z graczy to jakieś lamy straszne są. Co jest? Nie wysilając się, da się w Time Trial wejść do pierwszej dziesiątki.

Odnośnik do komentarza
Yeti tobie się freezuje gra? Sam mam ponad 50 osób na liście i gram zalogowany do PSN i żadnego freeza nie uświadczyłem.

Dzis grałem na innym koncie, gdzie mam 0 osób na liscie, wszystko ładnie chodziło. Wczoraj sprawdzałem na koncie gdzie mam ponad 70 osób, co chwila zawieszka, nawet jak wybierałem statek. Sprawdze jeszcze dzis wieczorkiem.

Odnośnik do komentarza

http://community.eu.playstation.com/playst...419816#U5419816

jak widać nie tylko ja mam taki problem :/

 

 

edit:

 

Right then guys - an update for you!

 

 

 

The issue revolves around your friends list - if you have 50 or more friendsthen Wipeout will crash when you attempt to move from one menu to another. Dont worry - this is not an issue with the PlayStation Network! It will likely require a minor software update.

 

 

 

The Gaming Team and Studio Liverpool have been notified, and are working very hard to bring you such an update.

 

 

 

In the mean time, there are some work-arounds I'd like to confirm for you:

 

 

 

Firstly, you can play the game with no problems offline. To do this, you can either disconnect your console from the internet, or neglect to sign-in when you start up your PS3.

 

 

 

Second, if you do wish to play online and are having these issues - try creating an alternative account. Be sure to keep that account's friends list under 50 though.

 

 

 

Finally, you can reduce the number of friends you have to below 50.

 

 

 

My personal recommendation is that you create an alternate account, and let your buddies know your new PSN via the Wipeout forum. I wouldn't want you all to go deleting your buddies!!!! I will set up a thread for this if you like - let me know here.

 

 

 

Once again, we're working solidly to get this sorted!!! I'll keep you updated - thanks to you all for being so patient. :smileyhappy:

 

 

 

MB

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...