Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Tu nie ma o co pytać. Gierkę można wyrwać za 3 dyszki, a ona się nie zestarzeje przez najbliższe 10 lat i będzie cały czas znakomita. Nie ma nic lepszego w gatunku future racerów więc śmiało możesz brać. Poza tym widzę Svena Vatha w sygnie więc na pewno zaprzyjaźnisz się z funkcją custom soundtrack. Nie ma co się zastanawiać. Tylko brać i grać!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jak po latach trzymają się Wipeouty na PS 3 ? Wiem, że YouTube nie jest obiektywny w temacie gier 1080p z 60 klatkami :)

Dodam tylko, że nigdy nie mialem PS 3 i robię sobie liste za i przeciw vs WiiU o miejsce obok x360 pod tv :P

 

Chyba wszystkie 3 części Uncharted, The Last of Us, wszystkie God of War'y, Infamous 1 i 2, Heavy Rain, Dragon's Crown i wspaniały, jedyny Wipek to exy, które miażdżą WiiU. Nawet się nie zastanawiaj, grania masz na rok.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Offtop się robi, ale napisze jeszcze ze ostatnio z Nintendo miałem do czynienia na NES, no sorry jeszcze emulator super Nintendo na PSP ;) sprzęt jest bardzo tani, jakby nie patrzył jest to konsola z przyszłością. Tylko znowu tych głupich gier nie ma :/ ja to w ogóle mam jakąś klątwę PlayStation bo każdy model kupuje jak juz jest następna na rynku :P

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Czytać, bo warto.

http://www.eurogamer.pl/articles/2014-12-26-wipeout-i-sony-studio-liverpool-od-powstania-do-upadku

 

- Chciałbym zrobić następny Wipeout - przyznaje Humphrey. - Szkoda, że pracowałem tylko przy jednym. PlayStation 4 wygląda na imponującą maszynę i myślę, że Wipeout powinien pokazać jej możliwości. To byłoby wspaniałe. Ale cóż.

- Tak, to byłoby dobre - śmieje się Eggleton. - Bardzo dobre. Obawiałbym się jedynie, czy rzeczywiście udałoby się przeskoczyć Wipeout HD, ponieważ ten tytuł okazał się być świetny. Fantastycznie byłoby zobaczyć kolejną odsłonę. Nigdy nic nie wiadomo...

Edytowane przez YETI
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Odsłona na ps3 chodząca o dziwo w glorious 1080/60 i wzbogacona o mega dopasiony dodatek Fury, to jeden z najlepszych racerów jakie kiedykolwiek powstały. Żal że sprzedała się tak słabo, bo Janusze woleli NFS, Forze i GT, przez co o kontynuacji od lat możemy tylko pomarzyć. 

 

127.gif

Edytowane przez nobodylikeyou
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Alex nie miał.

Jest :)

 

Dziękuję wszystkim.

Spoko tylko pamiętaj, że jak następny user będzie wbijał BB to też pomagasz. :)

 

Fajnie sie jechało tylko jedna barrel rolka nie weszła, a na koniec jeszcze wyhaczyłem turbo i dofrunąłem do mety od wzniesienia na końcówce okrążenia. Ach, ależ pięknie się w to wbijało platynkę swego czasu. Dla mnie gra poprzedniej generacji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

W nadchodzącą niedzielę o godzinie 21 (lub trochę później), będziemy usiłowali pomóc zdobyć mojemu koledze brakujące mu do platyny trofeum (Bling Brigade). Do kompletu 8 graczy brakuje nam trójki (przy złym scenariuszu, czwórki). Jeśli jest tutaj ktoś chętny, by pomóc w uzyskaniu trofika, lub zwyczajnie jemu samemu również brakuje tego kłopotliwego do zdobycia osiągnięcia, zapraszamy.

 

Proszę tylko potwierdzić swoją obecność w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Taka stara gra, a dzisiaj jak się włączy, nie straszy grafą.

Za to np. ostatnio kupiłem Heavenly Sword, które zapamiętałem jako "opad szczeny", teraz wygląda dość koślawo.

A Wipeout dostał jeszcze patcha na 3D, to już w ogóle robi wrażenie. Zwłaszcza, że całość chodzi w DTSie.

A na Allegro gierka była swego czasu za 25 złotych (z tym dodatkiem Fury).

Jeżeli masz PS3, to zakup obowiązkowy! :)

Odnośnik do komentarza

Odsłona na ps3 chodząca o dziwo w glorious 1080/60 i wzbogacona o mega dopasiony dodatek Fury, to jeden z najlepszych racerów jakie kiedykolwiek powstały. Żal że sprzedała się tak słabo, bo Janusze woleli NFS, Forze i GT, przez co o kontynuacji od lat możemy tylko pomarzyć. 

 

127.gif

 

 

Zwymiotuje....

Chociaz GT do 3 czesci byl za(pipi)isty.

Wipeout. Zobaczycie, ze ktos jeszcze kiedys wyda nowa czesc

Odnośnik do komentarza

Ja robię drugi raz platyne, trofea on line dawno zrobione, teraz tylko włączam raz na tydzień dokładając jakiś wyścig na złoto. Więc też mogę pomóc.

 

Ale trzeba wcześniej na dwa dni ustalić termin jaki dzień i jaka godzina tak aby zjawiła się ekipa i nie było szukania po kolegach gdy inni w lobby siedzą bez sensu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...