Skocz do zawartości

Mercenaries 2: World in Flames


Kenny tJJger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pomozcie. UWAGA male spojlery, jezeli nie graliscie to nie czytajcie, ostrzegam zebyscie mnie nie zlinczowali ;)

 

 

Jak pchnac fabule do przodu po obronieniu tego kosciola dla tej wenezuelskiej panienki ? Zwerbowałem do siebie Mishe, zrobilem 2 zlecenie dla piratow, ale dalej nie wiem co dalej... U wszystkich 3 stron konfliktu ma status "friendly", moze kogos trzeba pomordowac ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Grałem w demo. Mam mieszane uczucia. Z jednej strony łał, fajny teren, o! Ładnie wybuchł ten samochodzik. Następnie pojmanie helikopterka, wypad na miasto, rozwalenie małego domku, na początku radocha, jednak zaraz po zrównaniu z ziemią autostrady, zamówieniu zarąbistego zamochodu z 4 rakietami chyba głowice atomowe tam miał pojawiło się pytanie: Czy tego oczekuję od next-gena? Wydawało mi sie, że na tej generacji całe miasta miały real-time'owo padać i równać sie z ziemią. A co mamy tutaj? Wbijam dwie rakietki w największy budynek, taki różowy blok. Bum, trzask...

 

Moim oczom ukazuje się syfny dym, chyba gif robiony w paincie. Budynek się zawala, tzn. zapada się pod ziemię, kurzawa opada, moim oczom ukazują się szczątki budynku. Potem rozwalenie kolejnego budynku. Znowu dokładnie to samo. Następnie stanąłem sobie na górze budynku i zapuściłem kilka C4. Zapadam się razem z budnkiem i co widzę? Stoją już predefiniowane ruiny, a cały klocek budynku zapada się pod ziemię. Z daleka maskuje to dym, z bliska wygląda... fatalnie. Na dodatek bugi - klinujemy się w różnych miejscach, albo coś tam nie wybuchnie choć powinno, zapadamy się w budynki...

 

Najlepszą rzecz nawet nie wiem jak sklasyfikować. Bug to raczej nie jest... Czasami w budynkach robią się nienaturalne dziury i zaczynąją z nich wystawać kolesie, którzy do nas strzelają... Skąd oni się tam wzięli? Dlaczego wyglądają, jakby się tam zaklinowali? O_O CO TO W OGÓLE MA BYĆ!?

 

Podsumowując, bo jakichś 3-4 h spędzonych przy demie bawiłem się świetnie. Jednak boli mnie to, że next-geny nie są AŻ tak potężne jak się mówiło przy launchu. Zawiodłem się, że to jeszcze nie ten okres, gdy wszystko jest liczone w czasie rzeczywistym. Strzela się fajnie, swoboda wrzuca na twarz banana, ale KUR.WA! Te bugi, glitche, niedopracowania...

Odnośnik do komentarza

"Najlepszą rzecz nawet nie wiem jak sklasyfikować. Bug to raczej nie jest... Czasami w budynkach robią się nienaturalne dziury i zaczynąją z nich wystawać kolesie, którzy do nas strzelają... Skąd oni się tam wzięli? Dlaczego wyglądają, jakby się tam zaklinowali? O_O CO TO W OGÓLE MA BYĆ!?"

 

raczej to sa goscie ktorzy strzelaja z okien - czesto w takich malych domkach sa goscie z RPG zas w wiezowcach karabinierzy

Odnośnik do komentarza
Najlepszą rzecz nawet nie wiem jak sklasyfikować. Bug to raczej nie jest... Czasami w budynkach robią się nienaturalne dziury i zaczynąją z nich wystawać kolesie, którzy do nas strzelają... Skąd oni się tam wzięli? Dlaczego wyglądają, jakby się tam zaklinowali? O_O CO TO W OGÓLE MA BYĆ!?

To taki przerażający przeciwnik. Nieruchoma, betonowa wersja żółwia rzymskiego, lol. Sam nie mogłem uwierzyć w to... coś. W XXI wieku. Przeciwnik-budynek.

 

Wolałem spawnujące korasów bunkry z jedynki.

Odnośnik do komentarza

Gierka skonczona. Duzy zawod :/ spodziewalem sie czegos na miare lub lepszego od Merc1 ale sie przeliczylem :/. Graficznie jest ok, zywe kolory, fajne wybuchy. Reszta jak misje (na oko jest ze 12 misji), teren (bardzo duzy ale malo wykorzystany), puste ulice i maly ruch na drogach, slabe AI, zbieranie paliwa,itp. Kolejna przeszkoda sa bugi i zglitchowane aczivy dla hunterow. Mimo to da rade pograc jesli nie ma nic ciekawego. Dam jej 7=. Zapowiedziano nastepne czesci i moze bedzie lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...