Skocz do zawartości

PS2 News


szarakps

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem, że istnieją te spolszczenia, tylko mój 15 letni PS2 Fat, ma problem z odczytaniem piratów. Na loadingach łapię zwisa, w różnych miejscach, ale np. w tym FF X PL, miałem czarny ekran po samym samouczku:/

A stronę www.grajpopolsku.pl śledzę jeszcze jak zwało się to jakoś pcrh.pl i kiedy plany tego wyszły na nintendencji.prv.pl :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Rozumiem. Mimo wszystko jak masz troche wolnego czasu to mozna sprobowac troche sie podszkolic, angielski nie jest az taki trudny. Ja wagarowalem w szkole za duzo i sie jezyka nauczylem glownie samodzielnie grajac w jrpgi ze slownikiem (dlatego gramatyka u mnie lezy xD).

 

No ale w takim wypadku faktycznie, lepiej szukac spolszczenia.

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że istnieją te spolszczenia, tylko mój 15 letni PS2 Fat, ma problem z odczytaniem piratów. Na loadingach łapię zwisa, w różnych miejscach, ale np. w tym FF X PL, miałem czarny ekran po samym samouczku:/

A stronę www.grajpopolsku.pl śledzę jeszcze jak zwało się to jakoś pcrh.pl i kiedy plany tego wyszły na nintendencji.prv.pl :)

Zapomniałem, że testowałem twój egzemplarz FFXII :)

 

Widziałem na różnych tablicach, że za naprawdę niewielkie kwoty można dostać te ostatnie modele PS2, może czas zainwestować?

Odnośnik do komentarza

Swojego fata kupiłem dopiero w 2014, więc całkiem niedawno. Nie chcę kolejnego używanego grata - mam czasem mysli by za 8 stów, kupić nówkę Slimkę z UK, ale się waham, bo za tyle to mogę mieć nowego 3DSa. Być może pora zmienić tam laser, a ten był tak dojechany, że nie czytał nawet gier z PSXa - dopiero musiałem wyczyścić. W sumie stary sprzęt, to nie bałem się majsterkować, rozkręciłem konsolę, zdemontowałem laser i gdzieś tam spisałem nawet jego symbol (tylko nie wiem gdzie), tak w razie zakupu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Tylko przez homebrew aplikacje

 

Miałem Networka i dysk, ale dużo z tym pierdzielenia, a tv stary i gry NTSC wyświetlał jako czarno-białe. Nevermind:)

 

RGB/Euro-Scart kabel i po problemnie, sam tak kiedys mialem na starym TV

 

 

Ktoś podłączał pada z ps3 do ps2? Planuję zakupić pada do ps3, może dodatkowo zkaupiłbym go też do ps2, bo na Allegro same gów.na bezprzewodowe noname za 30 złotych.

 

 

Mozliwe tylko przez zabawe z .elf plikami (homebrew)

szybciej znajdziesz w dobrym stanie orginalny PS2 pad, a jak nie to zagadaj pinga zeby ci z japonii wzial nastepny raz jak bedzie cos zamiawial

Odnośnik do komentarza

PS2 is not dead!

 

Wyciagnalem dzisiaj z szafy stara PS2 co kiedys kupilem w "uzywaku" za 30zl, gola bez niczego

 

kW9j8mc.jpg

 

NCk6bNb.jpg

 

Wersja SCPH-50004, ladnie wszystko dziala, tylko trzeba wyczyscic

 

XgTt5Tu.jpg

 

tLlUKiY.jpg

 

Ladnie wszystko juz sie swieci, czas na kilka zabawek:

- PS2 Network Adapter

- 500GB SATA 2.5" HDD

- SATA do IDE Adapter ( http://www.manhattan-products.com/sata-300-to-ide-converter )

 

K1QQaNX.jpg

 

Wykrecic musialem tylko 2 srubki w Network Adapter-ze ktore trzymaly IDE lacze, i potem wszystko juz jak po masle

 

Dgyv0c9.jpg

 

Uruchomilem HDAdvance z plyty i zrobilem format dysku, wszystko ladnie dziala wiec teraz moge sie zabrac za instalacje mcfreebot na karte pamieci

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Sam się kiedyś zastanawiałem czy nie wpiąć HDD do swojej PS2, laser już po kilkukrotnej wymianie, wiem, że mogę sata podpiąć, ale taka modyfikacja wymaga lutowania, no i obudowę trzeba przerabiać, póki co X360 i Wii w użyciu, PS2 wyciągałem tylko, żeby sprawdzić jak na LCD przez component gry wyglądają...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...