Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym Fidela na żywo zobaczył to by dostał to co idzie tanio,łatwo i szybko-to chyba największy fanboj x360 jakiego "przyjemność" miałem czytać i do tego jest redaktorem w onecie - jego niektóre newsy,narracja jest tak przesączona jadem do PS3 ,że to się w pale nie mieści.

 

Ja mam nadzieję,że już dziś dostanę grę w swoje ręce i do czasu otwarcia serwerów zaliczę single player :)

Odnośnik do komentarza

Hej moze ktos powie kiedy bedzie demo. Czytajac ten temat widze ze ludzie juz pykali w gre- albo sciema albo na ps3 piraty sie pojawily lol. Ani pelnej nie ma ani dema. Dziwne jest jak kazdy mowi jaka to za(pipi)ista gra a nikt w nia nei gral ^_^ W ciemno platformowki na pewno nie kupie. Wiadomo - ile mozna biegac zbierajac "krysztalki". Gra pomimo tego ze jest platformowka to ma potencjal ale jak jest z miodnoscia no i czy gra w ciagnie na tyle aby grac w nia a nie np. Fallout 3 ;)

Odnośnik do komentarza

jakbyś czytał dokładnie to byś wiedział,że przez pewien czas była dostępna beta do ściągnięcia.By ją posiadać trzeba było mieć specjalny klucz.Te były rozdawane praktycznie wszędzie-strony internetowe,konkursy,nawet na forach ludzie się nimi dzielili.Kto miał szczęście klucz dostał i grę ściągnał.A demka wg mnie chyba nie będzie-nic oficjalnego w tej kwestii sony nie mówi

Odnośnik do komentarza

Człowieku, już w drugim temacie negujesz hit i must have. Najpierw Wipeout, teraz LBP a przy okazji wykazujesz się zupełnym brakiem wiedzy o nich. Jak możesz z góry stawać na pozycji sceptyka i czekać aż ktoś Cię do gry przekona? <_<

 

Dema nie ma i pewnie nie będzie. Każdy mówi że jest za(pipi)ista bo albo grał w betę albo ma już fulla, ponieważ od zeszłego tygodnia niektóre sklepy rozpoczęły już sprzedaż pierwszych egzemplarzy które miały na stanie.

 

Sugeruję Ci robić coś więcej niż tylko czytać posty na forum - oglądaj filmiki, czytaj newsy i nie czekaj na dema.

Odnośnik do komentarza

Hit i must have aha tzn ze kazda gra ktora ma wielka reklame to u ciebie must have? Nie bylo ani demka, ani recenzji a ty juz must have. Dobre - nie dziwie sie ze teraz tyle kaszan wychodzi. Po co sie starac - dac na reklame i ludzie to kupia. Must have tez mial byc Star Wars:FU, Haze i wieeele innych spartolonych gier.

 

Na ile wieczorow moze starczyc edytor platformowki - bo nic specjalnego ponadto nie widac na trailerach. Zwykle mario z atari z fajna muzyczka/grafa i pociesznymi ludkami. Jak po trailerze mozesz mowic o miodnosci. Chlopie wes sie zastanow. Ja ci z totalnego syfu zrobie taki trailer ze gra/film bedzie wygladac na must have.

 

Np. trailery z Resident Evil 3 (chodzi o film) sa za(pipi)iste a film? Syf. To samo tyczy się gry Star Wars FU - po trailerach bylem tak napalony na ta gre ze chcialem pierwszy raz preorder wziasc. Dobrze ze kasy nie mialem - bo po demku okazalo sie ze to zwykly do tego sredni slasher

 

PS. Ciekawe na ile wam starczy ta gra - stawiam max 3 tygodnie:) Szukam gier na wiele miechow - tego po trailerze nie poznam. Moze byc za(pipi)ista i owszem ale moze byc tak ze na poczatku bedzie super a potem powieje nuda.

 

Bety byly ale wtedy nie mialem ps3. Na xboxie wszystkich gier sa demka - tylko sony takie jaja robi. Nie dziwie sie ze tak slabo sie gry na soniaka sprzedaja

Edytowane przez muadib83
Odnośnik do komentarza
Hit i must have aha tzn ze kazda gra ktora ma wielka reklame to u ciebie must have? Nie bylo ani demka, ani recenzji a ty juz must have. Dobre - nie dziwie sie ze teraz tyle kaszan wychodzi. Po co sie starac - dac na reklame i ludzie to kupia. Must have tez mial byc Star Wars:FU, Haze i wieeele innych spartolonych gier.

 

Na ile wieczorow moze starczyc edytor platformowki - bo nic specjalnego ponadto nie widac na trailerach. Zwykle mario z atari z fajna muzyczka/grafa i pociesznymi ludkami. Jak po trailerze mozesz mowic o miodnosci. Chlopie wes sie zastanow. Ja ci z totalnego syfu zrobie taki trailer ze gra/film bedzie wygladac na must have.

 

Np. trailery z Resident Evil 3 (chodzi o film) sa za(pipi)iste a film? Syf. To samo tyczy się gry Star Wars FU - po trailerach bylem tak napalony na ta gre ze chcialem pierwszy raz preorder wziasc. Dobrze ze kasy nie mialem - bo po demku okazalo sie ze to zwykly do tego sredni slasher

 

PS. Ciekawe na ile wam starczy ta gra - stawiam max 3 tygodnie:) Szukam gier na wiele miechow - tego po trailerze nie poznam. Moze byc za(pipi)ista i owszem ale moze byc tak ze na poczatku bedzie super a potem powieje nuda.

 

Bety byly ale wtedy nie mialem ps3. Na xboxie wszystkich gier sa demka - tylko sony takie jaja robi. Nie dziwie sie ze tak slabo sie gry na soniaka sprzedaja

 

Ty masz ale do każdej gry.Proponuje oddać mi swoją konsole,a Ty zostaniesz dzięki temu wyleczony i nie będziesz musiał się martwić tym czy gra ma demko,jest hitem czy też nie

 

PS.Są na xboxie demka fable2,gears of war2,fallout3,dead space,silent hill,far cry 2 itp?NIE MA więc przestań pisać głupoty

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Co za kretyn hahah. Kolego muadib- czy gra aby się dobrze sprzedała musi posiadać demko? Wg ciebie gra bez dema ma nikłe szanse na sprzedaż tak? Mógłbym ci podać z głowy nawet i 20 przykładów na to, że twoja teoria jest niesamowicie głupia i bezsensowna, ale nie mam zamiaru potem jeszcze z toba dyskutowac na tematu, o których jak widze bladego pojęcia nie masz.

 

Owszem ta gra ma ci sie prawo nie spodobać, ale wnioskuję, że nie podoba ci się tylko dla tego, że nie zdążyłeś załapać się na betę i nie miałes okazji w nią zagrać.

Odnośnik do komentarza

4 pierwsze levele za sobą, pierwsze pucharki odkryte, pierwsze spotkanie z sackboyem = usmiech na twarzy.

Kręcenie rączkami, głową, różne miny, która są genialne wykonane, mamy najsłodszą konsolową postać :)

 

Pierwsze levele już mogą sie podobać, a sam początek i prezentacja ekipy MM... genialny pomysł :) Ciekawe co przygotowali w dalszych planszach :)

Ale jak sobie pomyślę o trybie online, levelach z całego świata, czy o możliwości tworzenia własnych plansz... będziemy grać w ten tytuł przez najbliższe kilka dobrych miesięcy, a może i do wydania LBP2 ;)

 

Wracam do gry!

 

IMO must have dla każdego posiadacza PS3, chyba, że ktoś nie trawi tego typu gier... moment, ale to jest pierwsza tego typu gra!

Odnośnik do komentarza

Nie ma na klocku podanych dem to gier bym nie kupił. Może tylko GoW2 bo to uznana gra, klimat mi podchodzi i pierwsza część była bardzo dobra. Owszem dla fana jakiejś gry demko nei jest potrzebne jeśli gra od wielu lat na konsolach. Ja np. w ciemno mogę kupować kolejne gry firmy Blizzard bo wiem że robią super gry. Ale wiesz nie każdy zna każdą firmę lub tytuł. Owszem jeśli LBP dostanę w swoje łapy i będzie super to aby kupić 2 część demo nei będzie potrzebne. To samo tyczy się kolejnych części COD i gier Kojimy - udowodnili że potrafią gry robić.

 

Powiedz mi jaki ostatnio hit zrobił twórca LMB?

 

 

P.S. jakiego typu to jest gra bo z trailerów widać że zwykła platformówka z coopem i edytorem plansz, a takich było pełno. Ciężko bez grania powiedzieć czy trawię to czy nie - sam musisz się zgodzić. Sam kupując to ryzykowałeś (chyba że grałeś w betę). Wiesz ja nie mam kasiory aby tak ryzykować. Kupię LMB to np. zabraknie na Dead Space lub inną

 

 

Do Jakim - wiesz głupich ludzi którzy mają bogatych rodziców jest dużo. Kupują wszystko co nowe i rozreklamowane. Wiesz np. taki Powrót Króla dostał kilka oskarów setki milionów fanów jest tego filmu a przecież to gniot (pocięty, nielogiczny, z beznadziejną grą aktorską i brakiem tragizmu... itd) Np. Star Wars:FU to wieelki hit i co z tego jak to tylko slasher? Grafa + muza + za(pipi)ista fizyka wystarczyła aby sprzedać grę

 

Widzisz twórcy robią cię w bambuko - to ja jestem klientem, oni powinni o mnie dbać. Nie ma dema? To kij im - kupię inną grę. A ty ich błagaj aby ci dali betkę czy alfę, ogląda setki filmików, napalaj się, wydawaj kasę i trać czas a ja wolę przez ten czas spotkać się z dziewczyną a potem wrócić do twórców którzy dbają o graczy (patrz np. seria COD, MGS)

 

PS. Nikogo nie obrażałem - widać Jakim żeś prostak jest ze wsi że argumentów ci zabrakło więc od kretynów wyzywasz - współczucie dla takich ludzi. Sorka ale to nie mój poziom - nie zauważyłem żadnego kontrargumentu który mógłby mnie przekonać do twojej racji więc rozmowa zakończona jak dla mnie

Edytowane przez muadib83
Odnośnik do komentarza

Widzę że znajomość branży nie jest jednak Twoją mocną stroną skoro twierdzisz że gier podobnych do LBP jest sporo. Nie będę Ci tłumaczył o rewolucyjności bo skoro sam jej nie dostrzegasz to jesteś niereformowalny. Skoro wybranie dobrych gier z zalewu syfu sprawia Ci taki kłopot że bez dema albo renomy twórców nie radzisz, to wróże Ci granie granie tylko w odgrzewane kotlety z kolejnymi numerkami. Sorry, no bonus.

Odnośnik do komentarza
Nie bylo ani demka, ani recenzji a ty juz must have.

 

Była beta do której dostęp miało bardzooo duzo osób (w necie chodzą ploty ze moze pojawi sie demo..) ! recenzje już są wklejam ci poniżej liste pierwszych ocen jakie pojawily sie do dnia 14.10.08 bo wtedy wrzuciłem je na innym forum a niechce mi sie uzupelniac specjalnie dla ciebie o nowe ktore pojawily sie do dnia dzisiejszego..

 

Videogamer 9/10

EverYeye 10/10 - "A small, big revolution"

Meristation 9.5/10

Gamepro 5/5

TVG 10/10

CVG 9.6/10

Gameplayer 10/10

Ferrago (Play TM) 9.3/10

Kikizo 9/10

GamingEye 10/10 - "wholeheartedly, wonderful and absolutely fabulous"

ITavisen (Norwegia) 6/6

4Players 92/100

Playstadium 10/10

VG (Norwegia) 6/6

GOONL!NE 10/10

IGN US 9.5/10

IGN AU 9.2/10

IGN EU 9.7/10

Aftonbladet(Szwecja) 5/5

Dagbladet 6/6 - "You just have to meet this fella'"

Elite Gamer 10/10 - "One of the best games on PS3 and the year"

Gamereactor (Norway ,Finland ,Denmark ,Sweden) 10/10 - LBP is the first game to get 10/10 from all of GR's branches

Eurogamer - 9/10

Eurogamer Germany 10/10

GameDaily 9/10

 

Na ile wieczorow moze starczyc edytor platformowki - bo nic specjalnego ponadto nie widac na trailerach. Zwykle mario z atari z fajna muzyczka/grafa i pociesznymi ludkami. Jak po trailerze mozesz mowic o miodnosci. Chlopie wes sie zastanow. Ja ci z totalnego syfu zrobie taki trailer ze gra/film bedzie wygladac na must have.

 

oj jest bardzo duża miodności powiem wręcz ze wylewa się z ekranu (grałem w betę , mam już fulla od paru dni) właśnie kończe singla (połowa na 100%) i to co tam sie dzieje jest nie do opisania trzeba zagrać niektóre pomysły MM miażdżą i wywołują wielki banan na twarzy :)

a na ile wieczorów może starczyć edytor ? na bardzo długo ! grając w bete zrobienie jednego levelu nie za bardzo rozbudowanego używając niewielkiej ilości rzeczy jaka była dostępna wyrwało mi z życiorysu 3 dni od rana do późnego wieczora zajęty grą (akurat byłem na chorobowym to miałem czas) aż dziewczyna łapała nerwy że nie kontaktuje w tym czasie ;) a teraz ją też wciągało i gra ze mną :) Levele robił bym dalej ale musiałem wrócić do pracy no i zaraz skończyła się beta. Dzisiaj kończę singla i zabieram sie za tworzeniu już w pełnej wersji ! mam już parę koncepcji których przeniesienie do LBP zajmie mi napewno parę tygodni jak nic :)

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza

Zamówilem gierke na psxskelpie, widze ze wy juz popylacie... skad macie gierke bo co do dat premier w europie jakos sie nie orientuje :/.... Wybralem odbior osobisty , wiec jelsi wy macie europejczyka to dzwonie do nich.... ( premiera w skelpie niby pozniej , ale skad wy macie, i skad na allegro niby europejczyki juz sa bo nei widze zeby to byly pre-ordery)

Odnośnik do komentarza

Jeśli community się sprawdzi będzie to więcej niż gra roku.

 

Do kolegi co pyta skąd mamy. Ano niektóre sklepy, te konkretnie, które sprowadzają gry z USiA rozsprzedały już swoje pierwsze dostawy. Chodzi o wersje US, EU jeszcze nie ma - premiera na kontynencie w dniach 4-8 listopada.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...