Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Dadzą na pewno userom opcje flagowania jako 'nieodpowiednie', a serwery będą nieustannie monitorowana. Tego typu treści nie przejdą na dłuższą metę. Chyba lepsze to niż zabronić w edytorze robić samoloty - tak w ramach prewencji. A WTC i tak wysadzili amerykanie.

Odnośnik do komentarza
kto by tam sie przejmował parodiowaniem zamachu, w którym zginęło "kilka"osób. A co dalej?? Swastyki i tępienie Żydów(i Polaków) tak dla jaj??

Moi znajomi już parodiowali Niemcy, ale nikomu z nas w głowie tego zamieszczać publicznie, Broń Boże O_O !.

Odnośnik do komentarza
ciekawe jak sobie z takimi kretynami poradzą

 

http://www.ripten.com/2008/10/07/jackass-r...d-trade-center/

Abyście się nie podusili od prawienia tych populistycznych tekstów. Każdy ma prawo myśleć co chce, np. na temat zburzenia wierz. Ale składajcie te donosy obywatelskie, kiedyś to się przeciwko wam obróci.

 

braka napinki ^ ^

Nie no jasne....kto by tam sie przejmował parodiowaniem zamachu, w którym zginęło "kilka"osób. A co dalej?? Swastyki i tępienie Żydów(i Polaków) tak dla jaj??

Ale parodiować krwawe domy, w których z powodu zabicia nożem przez kogoś z rodziny lub wypadek samochodowy, w którym ginie xxxx razy więcej osób to już można. A czemu nie mogę tępić Żydów dla jaj, a mogę tępić np. polskich polityków? Czemu, prezydent i premier RP ssąc cyce Angeli Merkel, w jednej z większych polskich gazet na okładce przechodzą bez echa, a z Żydami nie do pomyślenia, z WTC też itd. Bo Ci tak nauczycielka powiedziała, bo wąsaty Pan w TV powiedział, że trzeba? Kompletnie skreślili plany wydania na psstore LBP?

 

edit: Tak się składa, że parodia zamachu w reżyserii Uwe Bolla weszła do kin, pod tytułem "Postal"

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza

Powiem tak po 6h bez przerwy spedzonych z ta gra jestem niesamowicie nakrecony gra zamiata w kazdym stopniu masa lvli w online i wogole to wszystko przygniata single tez dobry ale nie tak jak multi dopiero tutaj zaczyna sie zabawa na jednej konsoli lub online z kumplami to jest swietne od dawna sie tak w grze nie ubawilem miazga !! MUST HAVE jeszcze godzinami bede katowal ta bete

 

mapka wipeout hd mnie rozwalila ! buah

Edytowane przez OlooS
Odnośnik do komentarza

Gra jest po prostu fenomenalna i oczywiście ma mankamenty(problemy z połączeniem ) jak to beta . Ale sama gra sprawia masę radochy , a edytor daje wręcz nieograniczone możliwości . Sam nie mogłem się nadziwić jak bardzo ta gra mi się spodobała . Same przebieranie sackboya sprawia wielką frajdę hehe Jak na razie gra na 9

 

Co do WTC . Jedna z wielu parodii 11 września. Nic nowego będą jeszcze gorsze (Irak .żydzi, faszyzm itd).No cóż przed administratorami LBP czeka wiele pracy.

 

A co do ataku 9/11 nie ruszają ciebie ofiary które zginęły po 11 września w Iraku i Afganistanie?Tam w dwóch wieżach zginęło ponad 2000 osób( chyba się nie pomyliłem co ?) w wojnach wywołanych przez rząd USA kilkadziesiąt(set?) osób więcej. Po prostu jest to sposób na walkę z ciemnotą jaką USa próbuje wmówić całemu światu.Z krajem w którym za powiedzenie do murzyna "ty czarnuchu " możesz zostać zawieszony jako uczeń a nawet wywalony z pracy , gdzie ludźmi steruje się jak jakimś bydłem. Wybacz , ale takie "sterowane tragedie" na mnie nie działają .

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

Ja poświęciłem 5pln i kupiłem na aukcji kod do bety(nie mam szczęścia do takich akcji z darmowymi betami, więc musiałem szczęściu dopomóc :P ) i muszę powiedzieć, że to najlepiej wydane 5pln w ostatnim czasie. Ta gra jest świetna! Nawet moja Żona zerkała z ciekawością na tv jak latałem szmacianką :) Wprawdzie zagrałem dopiero w dwa pierwsze poziomy, bo wróciłem późno do domu, ale już nie mogę się doczekać powrotu do domu z pracy i ponownego zagłębienia się w świat LBP. Myślę jednak, że dzięki temu że mam betę poczekam z kupnem pełnej wersji, ponieważ mam teraz na celowniku inne tytuły, a czasu na granie jak na lekarstwo(kasy zresztą też ;) ), ale bankowo po nowym roku sobie sprawię własną kopię.

 

Odnośnik do komentarza
LOL...porownujecie mgs do lbp.Dla mnie ten pierwszy jest poza zasiegiem ,tak jak to mowil ficus,bo to jest cos wiecej niz gra :P LBP jest swietny i innowacyjny ale nie sadze ze moze dostarczyc wrazen rodu z mgsa.To poprostu gra nastawiona na dobra zabawe.

 

''W żadnym konkursie szans ten pierwszy mieć nie będzie, bo to wszystko co ma MGS będzie można odtworzyć w LBP (mówię o gameplayu).''

Grigori mozesz mi to wytlumaczyc?Moze jest cos czego jeszcze nie wiem o mozliwosciach LBP.

 

zajrzyj na dół strony

http://www.konami.jp/kojima_pro/tgs_2008/jp/mgs4.html

 

Old Sack

 

2925503017_031bc37c86.jpg

 

Sackiroth

 

2926355322_f701230f8b.jpg

 

mission code: sack eater

 

2926354512_39bbec43f4.jpg

 

the źródło

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p...p;postcount=336

 

 

the video

 

http://www.joystiq.com/2008/10/09/you-got-...ittlebigplanet/

Odnośnik do komentarza
Ja poświęciłem 5pln i kupiłem na aukcji kod do bety(nie mam szczęścia do takich akcji z darmowymi betami, więc musiałem szczęściu dopomóc :P ) i muszę powiedzieć, że to najlepiej wydane 5pln w ostatnim czasie. Ta gra jest świetna! Nawet moja Żona zerkała z ciekawością na tv jak latałem szmacianką :) Wprawdzie zagrałem dopiero w dwa pierwsze poziomy, bo wróciłem późno do domu, ale już nie mogę się doczekać powrotu do domu z pracy i ponownego zagłębienia się w świat LBP. Myślę jednak, że dzięki temu że mam betę poczekam z kupnem pełnej wersji, ponieważ mam teraz na celowniku inne tytuły, a czasu na granie jak na lekarstwo(kasy zresztą też ;) ), ale bankowo po nowym roku sobie sprawię własną kopię.

 

Także skorzystałem z dobrodziejstw aukcji internetowych i zakupiłem unikalny kodzik za jedyne 5 zł. Gra jest kapitalna , wieczorkiem się wezmę za tworzenie jakiegoś lewelku.

Odnośnik do komentarza

Gre powinni sprzedawać razem z 100 stronicową instrukcją.

 

Jest coś takiego jak "włącznik czasowy"? Tj chce podłączyć do niego ładunki wybuchowe i ustawić tak, aby wybuchły minute po rozpoczęciu gry. Mogę zrobić drewniany klocek, który opuści się po minucie na zwykły czerowny przycisk, ale może można to jakoś prościej zrobić?

Odnośnik do komentarza

Po dłuższym zapozmaniu się z LBP (także kilka rozgrywek online) utwierdziłem się tylko, że to must-have :) Znalazłem kilka naprawdę ciekawych poziomów. Jedne są bardzo rozbudowane i długie, inne krótkie ale nadrabiają to innymi cechami. Niestety niektóre poziomy mimo checkpointów nie dają się ukończyć jeśli zginiemy w nieodpowiednim miejscu :/ Chodzi o niezbędne pojazdy lub windy (ewentualnie inne rzeczy), które po powrocie na checkpoint nie wracają na swoje miejsce, jednak z pewnością da sie to naprawić odpowiednio je "programując".

Odnośnik do komentarza
Wiadomo czy poziomy stworzone w becie beda dostepne potem w pelnej wersji, czy przepadna?

gdzies czytalem (najpewniej w tym temacie), ze przepadna, dlatego nikt nie stara sie na razie stworzyc "dziela sztuki" tylko raczej cos na szybko

 

Będą dostępne. Link na potwierdzenie.

http://www.psu.com/LittleBigPlanet-beta-le...a0005040-p0.php

Odnośnik do komentarza

mam pytanie co do tej wersji z ultimy Jezeli kupie wersje US to czy pozniej bede mogl sciagac i grac w mapy zrobione w wersji EU wiem ze nie ma blokad ale nie wiem jak to z tymi mapami bedzie

 

i jeszcze jedno skad Ultima wezmie LBP 14.10 jak wszedzie premiera jest na 21.10 :D

Edytowane przez jaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...