Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z edytorem... Chcę, aby wieża, którą stworzyłem zniknęła, gdy dojdzie do pewnego momentu (wieża się zawala). Przyczepiłem więc do niej mózg, ustawiłem magnesy na "one shoot" i owszem, mózg znika, ale wieża która jest do niego doczepiona-nie :/ Wieża jest dość duża, patrzyłem na mniejszych obiektach i wszystko ładnie znika. Jest jakiś sposób, aby zadziałało?

Odnośnik do komentarza

W dzisiejszym update psstore pojawilo sie takie cos:

 

LittleBigPlanet - nowe kostiumy:

 

-Chinese New Years Costumes

-Groundhog Day Costume

-Ape Escape Costume (Ł1.59)

-Kratos Costume (Ł1.59)

-Toro Costume (Ł1.59)

-God of War - Level Kit (Ł2.39)

 

Niby sa to tylko nowe kostiumy jednak ten dodatek pod nazwa Level kit nie daje mi spokoju :) Czy ktos moze potwierdzic ze to tylko nowe stroje a nie nowe mapki?

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza

Biorąc pod uwagę fakt że twierdzisz że usunąłeś nawet kostiumy, już teraz mogę ci powiedzieć że robisz coś źle, ponieważ kostiumów nie da się usunąć. Tzn. da, ale tylko z poziomu XMB a to nie o to chodzi.

Wejdź do edytora, włącz pop-it, wejdź w kategorie przedmiotów i w ostatniej zakładce (parę razy R1) masz community items - pewnikiem masz tam tego całą masę.

Odnośnik do komentarza

Spoko Owiec,wiem,ale poprostu gra powinna sie zapisaś przy wychodzeniu do XMB a nie robi tego.Usunąłem już naprawdę wszystko co się dało i nic (community items opróżnione do zera tak samo jak naklejki zbierane na levelach graczy).Może save sie zdu**czył jak było na nim zapisane tyle pierdół. Chyba będę musiał grać od nowa.

Odnośnik do komentarza

A nikt nie raczył napisać że patch łatający błędy z przepełnieniem profilu został wypuszczony? :P

 

Bardziej szczegółowo:

# Failed to save profile’ message not being displayed when a user’s profile is full.

# Object Capture Bug: switch connectors being deleted when an object is captured.

# Failed to load profile issue: where the user is thrown out to the XMB due to a texture that is not registered in their profile being present in their pod.

# Text not displaying in the text chat window.

# Slow rewind due to moderation check.

# Save file corruption which caused the game to crash when placing any object in an emitter in any level.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...