Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

no i jak stworze nowe konto, to wtedy jak bedzie mozna grac? na moim koncie bedzie gra nasza we dwojke sie zapisywac.. na jej koncie bedzie zapisywac sie jej gra single jak bedzie grac jak mnie nie bedzie. a jak ja sam mam grac? nadal nie wiem??

 

Stworz to drugie konto to zobaczysz. Po prostu sprobuj. Jak nie zadziala wtedy pytaj.

Gra sama Cie zapyta czy chcesz gracza z drugiego konta. Wasze wspolne znaleziska beda juz zawsze na obu kontach (ale wspolne tylko).

Odnośnik do komentarza

ok, zrobilem nowy profil na niej jak walnczam gre to druego gracza znajduje z drugiego profilu i juz gramy we dwojke i jej sie stroje zapisuja, wiec wszystko gra....

 

ale dalej jedenej rzeczy nie rozumiem.

jak bedzie ona chciala grac sama i przechodzic gre to na swoj profil wejdzie bedzie przechodzic...

jesli we dwojke to bedziemy grac na moim profilu bo tu nam sie wszytsko zapisalo..a jak ja bede chcial sam sobie pograc jak jej nie bedzie to jak to zrobic mam?

Odnośnik do komentarza

To są serio nowe levele za te 6dolców,bo czytałem plotki na zagranicznych forach,że w tej paczce są tylko stikery i przedmioty z uniwersum MGS ale nie w nim tch 5 leveli od twórców do nowych trophies

 

edit-coraz więcej ludzi pisze,że w tej paczce nie ma leveli od twórców(tych co widać na filmikach)-min na us blog od playstation zawiedzeni ludzie o tym piszą....

 

edit2-są levele,jak widać hamburgery nie potrafią ich uruchomić :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
witam.. jak zdobyc wszystko w act 1? nie moge wyjsc z ciezarowki ktora dojezdza do konca levelu. koncze udzial na zdobyciu itemow znajdujacych sie obok tablicy z wynikami..

 

musisz mieć naklejkę taką jakby ślad po kuli czarną i jak jedziesz w tej ciężarówce to pojawiają się żołnierze , skrzynki itd na których jest znaczek żeby przykleić naklejkę i za ich obklejanie/zestrzeliwanie ;) dostajesz bąble z nagrodami

 

 

vip77 różnie z tym jest często zależy wszystko od tego jakiego osoby mają neta , przekieruj porty ja tak zrobiłem i rzadko mam lagi ale najczęściej gram z osobami z listy

Odnośnik do komentarza

Ile razy trzeba powtarzać że to nie wina gry? Przynajmniej nie jej serwerów, ani złego kodu. Ludzie mają po 512kb/s a LBP chodzi jak złoto.

Nie musiałem rozwiązywać tego kłopotu, ale o ile pamiętam ludzie tutaj pisali że trzeba jakieś porty otworzyć/przekierować w routerze. Poszukajcie a nie się męczycie bo problem jest do rozwiązania.

 

Matko, jak ja tęsknie do LBP i mojej konsoli. Muszę sobie chyba drugie PS3 kupić żeby mieć w domu, nie tylko na stancji. Może dziś pod choinką znajdę? Nie, chyba już większe prawdopodobieństwo że w farszu do pierogów się znajdzie... eh.

Odnośnik do komentarza

Yeti lub ktoś kto ma już zaliczone zadanie z 3700ptk w VR Mission w dodatku do LBP-jest na to jakiś sposób,jakieś miejsce gdzie pociski nas nie imają czy po prostu liczy się tylko zręczność.Dochodzę na razie do max 2500pkt.

 

Czas do trefeum z pokonaniem Rexa(2min 30sek) liczy się od samego początku levelu czy od momentu wejścia na arenę-bo z zegrarkiem w ręku załatwiłem w 2min ,a trofeum nie ma :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...