Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Coś słabo z czytaniem? Całość kosztować będzie 5.99$, levele poniekąd gratis do zestawu Sackludków.

 

No widać że słabo - całość z kostiumami ja widzę za 11,98 USD (2x5,99) z linka który podał Zeratul.

Gdzie jest napisane że kostiumy będą gratis dawane?

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

moje info jest stad... ale widac, ze juz je zmienili

 

na poczatku byla mowa o np 60 stickerow

 

http://news.littlebigworkshop.com/en-us/

 

http://www.trofeaps3.com/trophies/news.php?readmore=165

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Jest już patch 1.07, który wprowadza dużo dobrego:

 

 

za http://blog.us.playstation.com/2008/12/19/...oliday-edition/

 

 

New Search Modes:

Huge update on this end. We’re introducing more ways to find interesting levels! Not only can you search by the ‘most hearted’, but with the new ratings, you can also find the ‘highest rated’ as well as the ‘busiest’ levels online. So your input when playing other peoples levels will be even more important, so help us, make these search categories a great destination for the community. So “heart” away to those who deserve them, keep awarding those stars and keep commenting to help make peoples levels better. Also, keep in mind that this is just one update to improve the SHARE experience, and there will be more in the future.

 

“Wheel of Death” bug = FIXED:

The dreadful issue with speeding motorbolts and flinging Sackboys has been looked at, analyzed and corrected. So fling away!!!

 

In-game store:

Now you can browse and download costumes, level packs, etc, directly from the Pod. Check out the latest costumes and packs on the store and revisit all of your purchases.

 

Improved peripheral support:

USB keyboards now work and there is broader support for 3rd party controls.

 

Details, details, details:

 

* Fixed stretchy Sackboy arms animation

* Improved the corner editing tool

* Tweaked some Sackboy animations

* Adjusted Sackboy Slap sensitivities - so less accidental slaps

* Fixed lights (object) to permanently remember color change

* Improved online multiplayer level selection

* Ability to save you level to a different slot on the moon while mid-edit

* General server improvements

* Misc visual fixes

 

Odnośnik do komentarza

Wiecie co mi się widzi prawdopodobnym? Następna paczka leveli może być z uniwersum FF. Wszak Sephirot zapowiadany był na tej samej konferencji co Snake. Podobnie zresztą jak MGSa, FFa kupiłby każdy więc to pewny zarobek. Kierunek rozwoju LBP jest cudowny. Kasa kasą, ale jakość contentu jest niepodważalna. Co tydzień coś nowego, część jest darmowa. Teraz już jestem pewnie że to gra roku.

 

BTW. Może kostium Vivi'ego? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Dokładnia, o tym samym pomyślałem. Po FF niech coś wrzucą z God of War, KillZone. A może np. GTA IV? Nicko Bellic jako sackboy :lol:

 

PS. Orientuje się ktoś, czy zbobycie wszystkich naklejek z MGSowego doatku, będzie wymagało 4 graczy?

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Hej. Wczoraj kupilem gre i jest niesamowita, ale mam dwa pytanka:

Mianowicie gram z dziewczyna sobie i przechodzimy plansze, ale mam pytanie, jak grac samemu od nowa? da sie? czy cos w opcjach trzeba zmieniac? czy wszytsko co przeszlismy bedzie zapisane i aby samemu przechodzic gre to co mam zrobic? bo chyba wszystko sie smameu zapisuje co?

 

a drugi problem dotyczy ubranka sackboya. mianowicie, moj ma ubranko zapisane i co wlacze gre to takim sie odrazu wlacza i gramy, natomiast jej za kazdym razem musi na nowo ubierac, bo wlacza sie nie ubrany.... nie wiem czemu...

 

pomoze ktos?

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Hej. Wczoraj kupilem gre i jest niesamowita, ale mam dwa pytanka:

Mianowicie gram z dziewczyna sobie i przechodzimy plansze, ale mam pytanie, jak grac samemu od nowa? da sie? czy cos w opcjach trzeba zmieniac? czy wszytsko co przeszlismy bedzie zapisane i aby samemu przechodzic gre to co mam zrobic? bo chyba wszystko sie smameu zapisuje co?

 

Wszystko co zrobiłeś zapisuje Ci się w pliku na dysku, więc jeżeli chcesz grać od początku to wystarczy, że skasujesz save'a. Tylko to jest raczej bezcelowe, bo każdą planszę możesz odpalić w każdej chwili jeszcze raz.

 

a drugi problem dotyczy ubranka sackboya. mianowicie, moj ma ubranko zapisane i co wlacze gre to takim sie odrazu wlacza i gramy, natomiast jej za kazdym razem musi na nowo ubierac, bo wlacza sie nie ubrany.... nie wiem czemu...

 

pomoze ktos?

 

pozdrawiam!

 

Zgaduje, że twoja dziewczyna gra jako "guest", zrób drugie konto na konsoli, wtedy będzie się mogła logowac do gry z tego konta i wszystkie osiągnięcia i stroje będą jej się zapisywać.

 

Edit.

Jak zacząłem pisać posta, to jeszcze odpowiedzi nie było;)

Przy okazji---> save'y będą oddzielnie, jeden na twoim koncie, drugi na jej. To co odblokowała, zdobyła dana postać ( nie ważne czy sama, we dwóch, online ) będzie się zapisywać na jej koncie.

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...