Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnych wyników nie chce mi się szukać ale sprzedało się słabo,a dokładniej o wiele mniej niż wszyscy liczyli patrząc na oceny i na to jak tą grę promowało Sony.W US dalej chyba nawet 0,5 miliona jeszcze nie sprzedali....taki GoW2 w jednym dniu zszedł w 1,4mln

 

edit.wg VG chartz 0,58m poszło w US,90tyś sztuk w Japonii a 0,68m w pozostałych zakątkach globu..

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

ale ostatnio sprzedaż skoczyła w Europie była ponad 130tys w tydzień , na innych kontynentach też duże skoki także gra sie jeszcze może dobrze sprzedać bo ludzie ją będą cały czas kupować, a cena jeszcze do tego szybko spada także będzie dobrze ;) no ale jak na taki hit to jak narazie jest średnio ale tak to już jest z innowacyjnymi grami..

Odnośnik do komentarza

Szkoda, ale teraz sobie nadrobią z Home...

Gra nie sprzedała się dobrze, bo wielu Graczy tak na prawdę nie wie co to takiego. Edytor levela? Platformówka? Ocenianie jakiś leveli? Dla wielu to zagadka, więc wolą kupić Resa 2 bo wiedzą czego oczekują i wiedzą, że Res 2 nie będzie wymagało czegoś spoza standardem.

Odnośnik do komentarza

Seria pytan:

Te takie male ludziki nad levelami ,to ilosc ludzi ,ktorzy w niego w danej chwili graja tak?

Jak sie klika kwadrat na tej stronie co jest jakis Sack (tez wybor lvl), to sie zmieniaja wlasnie Ci wszyscy grajacy?

 

I to juz takie z troche innej beczki - chcialem sobie pograc na necie, to mialem w kolko timeouty i errory jakies :/ Sciagam dema i dodatki w miare normalnie jak na moja predkosc neta (512 Chello <_<), ale grac to juz ciezko. Czy do playa trzeba jakos wyjatkowo ustawiac router i neta? Do X'a go po prostu podlaczalem i bylo git. Mam w chacie modem i z modemu idzie kabel na 2 kompy i playa. Kompy byly wylaczone jak probowalem grac.

Odnośnik do komentarza
Yeti lub ktoś kto ma już zaliczone zadanie z 3700ptk w VR Mission w dodatku do LBP-jest na to jakiś sposób,jakieś miejsce gdzie pociski nas nie imają czy po prostu liczy się tylko zręczność.Dochodzę na razie do max 2500pkt.

 

Czas do trefeum z pokonaniem Rexa(2min 30sek) liczy się od samego początku levelu czy od momentu wejścia na arenę-bo z zegrarkiem w ręku załatwiłem w 2min ,a trofeum nie ma :(

 

co do vr mission...wczoraj udalo mi sie to zaliczyc.. liczy sie zrecznosc i troche szczescia.. jezeli zniszczysz kilka wiezuczec (chyba 5) jedna po drugiej to pojawia sie mnoznik x2 ktory zdecydowanie ulatwia zdobycie tych 3.750 punktow..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Yeti lub ktoś kto ma już zaliczone zadanie z 3700ptk w VR Mission w dodatku do LBP-jest na to jakiś sposób,jakieś miejsce gdzie pociski nas nie imają czy po prostu liczy się tylko zręczność.Dochodzę na razie do max 2500pkt.

Skaczesz, unikasz, strzelasz i wpada 3700 ;)

 

Ja nie mogę znaleźć 5 kryształu :/

Odnośnik do komentarza
Yeti lub ktoś kto ma już zaliczone zadanie z 3700ptk w VR Mission w dodatku do LBP-jest na to jakiś sposób,jakieś miejsce gdzie pociski nas nie imają czy po prostu liczy się tylko zręczność.Dochodzę na razie do max 2500pkt.

Skaczesz, unikasz, strzelasz i wpada 3700 ;)

 

Ja nie mogę znaleźć 5 kryształu :/

 

 

Krysztalki zrobilem za pierwszym razem;) Yeti ale ktorego w kolejnosci nie mozesz znalesc,piatego??

Jesli dobrze pamietam, jest on w miejscu gdzie wystrzeliwuje nas katapulta,trzeba stanac na lewo od niej i nawalac do gory i na boki na slepo;D Jak cos to inv do gry na psn i zrobimy;)

 

Edytowane przez Faranell
Odnośnik do komentarza
zrobiłeś to Szymek?bo ja do bossa tego etapu dochodzę używając kulek dwa razy-pierw zaraz na pierwsze strzelające działko,potem zaraz na drugie(choć akurat te wg mnie na 99% można przeskoczyć tylko,że zaraz za nim jest drugie i wymaga to mega koordynacji)

ta...pistoleciku uzylem tylko na bossa i te kladki...jakbys mial problem to pomoge :)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
Dzięki Szymek ale już sobie dziś rano poradziłem.Ponownie przy procentach w liście trofeów do LBP mam 100% i czekam na kolejne dodatki od LBP-może tym razem w uniwersum FF ? :)

 

 

Niestety, od Square dostaniemy tylko kostium (kostiumy?)

 

 

szkoda mogloby byc wypaśnie ja w necie znalazłem też kostium clouda i plotki, że będą miecze do "hands"

 

Odchodząc trochę od tematu chciałbym polecić wam moją pierwszą mapę

 

"Luchador's Escape (Tribute to Uncle Jalapeno)"

 

nie jest to nic spcjalnego, ale proszę o sprawdzenie i ewentualne dodanie do hearted

w mapie dodałem pare fajnych nagród min. ciężarówkę i crossa

Odnośnik do komentarza

Już jest wszystko ok, dzięki. Przy necie 1 Mb gra się całkiem przyjemnie - lagi są, ale sporadyczne.

 

Generalnie - ta gra to MOC. Kupiłem w sumie trochę przypadkiem. Nie żebym był na początku nastawiony sceptycznie, ale jakoś tak wydawało mi się, że LBP mi nie podejdzie. Tymczasem grę dopiero 'liznąłem', a już wiem, że dla samego tylko LBP warto kupić PS3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...