Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Fantastycznie się zaczął dla mnie ten rok. Jakimś cudem coś się stało z moim savem i jak odpalam grę to wraca mi po loadingu do XMB, na innych profilach wszystko w porządku, bo są tam stare savy. Problemy zaczęły się od patcha 1.7, gdzie nie zapamiętywało mi zdobytych itemów i zaliczonych plansz, a po zakupie MGS packa po jednym dniu save zdechł... Po prostu rewelacja nie ma co, idę się pochlastać.

 

Tutaj jest ten save jak ktoś se sobie zobaczyć jak to fajnie jest xD :

 

http://rapidshare.com/files/178742137/LBP.rar

 

 

PS. 10 minut po północy miasto moje zgasło na 20 minut yeah xD.

 

Odnośnik do komentarza

Hej!

Mam pytanie odnosnie grania online.. wlanczam dowolny level na wyspie, lub biore comunnication potem search i wybieram dowolny level i biore ONLINE i nigdy z nikim nie gralem.. moze cos zle robie? Jak sie w takim razie powinno dolaczac do gry on line z inymi uzytkownikami, aby 4 sacboyami biegac po planszy na raz? Moglby ktos pomoc? Z gory bede wdzieczny za wszelka pomoc....

Odnośnik do komentarza
Hej!

Mam pytanie odnosnie grania online.. wlanczam dowolny level na wyspie, lub biore comunnication potem search i wybieram dowolny level i biore ONLINE i nigdy z nikim nie gralem.. moze cos zle robie? Jak sie w takim razie powinno dolaczac do gry on line z inymi uzytkownikami, aby 4 sacboyami biegac po planszy na raz? Moglby ktos pomoc? Z gory bede wdzieczny za wszelka pomoc....

 

 

Najlepiej sie ustawic z friendsami;) Robisz wszystko dobrze,ale inne osoby musza grac w tej chwili ten sam lvl zeby zagrac z nimi online,ciezko trafic;) Najlatwiej w story kogos znalesc,ale tez roznie z tym bywa.

Odnośnik do komentarza

czyli co biore level ze story i biore on line i tak do skutku az kogos znajde? hmm... ciezka sprawa w takim razie z kims pograc, bo tak ciagle biore od swiat i tylko raz mi sie pojawila osoba z ktora gralem.. a jak ja bym mogl sie dolaczac do gry jakiejs?

 

i w ksiazece czytalem ze jak biore quick game to wlaczac mnie bedzie do gry online z innymi osobami... i za kazdym razem jak biore quick game ani razu na nikogo nie trafilem.... :(

Odnośnik do komentarza

Trzeba się wyuczyć na pamięć jak działają mechanizmy.

Jedyne dwie problemowe plansze do Acedowania to druga z The Wildernes i jej mordercze koło śmieci oraz jedna z mini gierek w której trzeba dwa razy przebiec tą samą trasę skacząc po mega cienkich słupkach nad ogniami. Tragedia.

 

Teraz troszkę o dodatku. Szczerze mówiąc mam mieszane uczucia. Z jednej strony Paint Gun i nowe elementy interaktywne są super, sam design graficzny plansz mistrzowsko odwzorowuje MGSa4, z drugiej zaś strony levele są łatwe, krótkie i co najgorsze mało zróżnicowane. Praktycznie brak zakamarków z ukrytymi bonusami. :( Wyraźnie odstają od Story Mode a nawet niektórych plansz community. Niestety również, jaki dodatek taki pucharki - wszystko do ugrania w 4 godziny z marszu. Aż mam ochotę powiedzieć, i powiem to głośno żeby wkurzyć parę osób - nawet tak potężne narzędzie jakim jest LBP nie jest w stanie sprawić że pozbawione wyobraźni Kojima Productions zbuduje coś wyjątkowego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Mam pewien problem.Odpalam dzisiaj lbp,wgrywa sie i pojawia sie czerwony obraz no i kupa, druga proba" problem loading data" mysle (pipi) z tym, usuwam savy ale giera sie dalej nie odpala;/ Jakies rady?

 

Tez to ostatnio mialem. Przeczyscilem plyte i pomoglo ;p

Odpalam wczoraj LBP, po informacji aby nic nie ruszać gdy wyskakuje znaczek ze cos tam sie czyta z twardziela gra przechodzi do... XMB.

 

LOL :mellow:

 

Już myslałem, że mi PS3 padła, ale inne gry śmigają bez problemu.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...