Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś powiedzieć jak można z kimś zagrać online?? Jak się można dołączyć o gry?? Wchodzę w play online i jestem sam na planszy i nie ma nic takiego jak zaproś czu cuś... o so chodzi jakby? :)

 

EDIT: A po jakims czasie mam komunikat "Game disappered"

EDIT2: Ok ktoś się do mnie podłączył ale były takie lagi, że później wyszli. I miałem coś w stylu czy chcesz isc za nimi ale nie wiem o co chodziło. Pytanie jak Ja mam się do kogoś podłączyć?

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

Jak masz frienda to wchodzisz na ksiezyc po lewej i zapraszasz frienda do popitu. A jak chcesz grac z randomami, to wciskasz play online i albo cie polaczy z kims kto grac, albo zaczniesz sam i moze ktos do ciebie dolaczyc. Albo mozesz przy wyborze leveli dac, Quick Play, wtedy zazwyczaj dolacza cie do kogos.

Odnośnik do komentarza
Jak przyleić nalepke na innego sackboia? Normalnie probuje, ale no nie da sie...

 

Chodzi o stickersa ? Nie da się przykleić, można tak jakby postawic nimi pieczątke na sackboyu, pokolorowac go, mozna natomiast przykleic jakies elementy trójwymiarowe, ogony, kwiatki, ozdoby i inne duperele. Wskakujesz w chmurkę, w ikonę stickersów (jeśli dobrze pamiętam) tam szukasz tych gotowych elementów, wybierasz co chcesz przykleić, dopasowywujesz wielkość, kierujesz na ludka, przycisk i gotowe.

Odnośnik do komentarza
wycieli opcję wklejania własnych obrazków? Widziałem na kilku promocyjnych(nowych filmikach) chyba nawet reklamach tv w Polsce, ale z tego co wiem nie ma tej opcji

A skąd pewność, że na fotach/reklamach wklejane zdjęcia pochodzą z HDD ? Mm myśli nad taką opcją (pewnie od dawna gotową, ale borykają się z Sony:) - póki co mając PlayStation Eye można cykać fotki i wklejać co chcemy. Trochę to naciągane - bo czasami robimy fotkę fotki, ale lepszy rydz...

 

Odnośnik do komentarza
Jakie mogą być konsekwencje stworzenia mapy zawierającej treści nazistowskie i opublikowania online?

serduszko ode mnie xD.

Serio? Nie powinni się czepić, moim zdaniem nie mają prawa, ale to dość delikatny temat, pewnie jakieś cyce wcisną SELECT i zgłoszą, jako obraźliwe.

Oj mylisz sie, rozpowszechnianie tresci nazistowskich jest karalne. Proponuje zapoznac sie z kodeksem karnym. Prawo miedzynarodowe rowniez tego zabrania.

Odnośnik do komentarza

Odnioslem sie do serduszek :P

 

Wystepowanie hitlerowcow w tworach majacych oddac warunki danego czasu jest tylko pokazaniem wizji historii. Jednak wszelkie symbole nie polaczone z tresciami historycznymi dosc jednoznacznie mozna zinterpretowac jako propagowanie. Level udajacy przejscie przez oboz hitlerowcow czy jakas bitwe badz wydarzenie musialby dosc jednoznacznie odnosic sie do historii badz ja udajacych wydarzen. Inaczej symbole faszystowskie ni z gruchy ni z pietruchy to propagowanie.

 

 

Odnośnik do komentarza

EDGE przyznaje nagrody

 

Best game:

 

1. LittleBigPlanet

2. GTA IV

3. Fable II

 

Best Innovation:

 

1. LittleBigPlanet

2. NXE

3. Left 4 Dead

 

Best Visual Design:

 

1. LittleBigPlanet

2. Street Fighter IV

3. Far Cry 2

 

Best Audio Design:

 

1. Dead Space

2. GTA IV

3. No More Heroes

 

Best hardware:

 

1. Xbox 360

2. PS3

3. Wii

 

Best Publisher:

 

1. Microsoft Game Studios

2. Electronic Arts

3. Sony Computer Entertainment

 

Best Online Experience:

 

1. Left 4 Dead

2. LittleBigPlanet

3. Gears of War 2

 

Best Developer:

 

1. Media Molecule

2. Criterion Games

3. Rockstar North

 

Odnośnik do komentarza

ja nie wiem nie analizuje tak rynku, jezeli gra by sie okazała klapą to by było smutne jak dla mnie edytor to najbardziej uzalezniajaca rzecz w grze od czasu gdy dorwalem Warcrafta III na PC

 

apropo LBP nie mógłby mi któs opisać jak działa bomba zegarowa abym mógł ją zrobić ?? domyślam się że to nie trudne ale jakoś zawsze wole myśleć o nowych pojazdach zamiast o bombie :P

jeżeli ktoś byłby na tyle miły żeby mi ją wysłać jako gift (PSN: JoHnyWlkr) byłbym wdzięczny...

Edytowane przez JoHnyW
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...