Skocz do zawartości

Aktualnie ogladam


Dawid-kun

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Odpaliłem na Gejflixie kilka odcinków "7 seeds". Pomysł fajny - grupka ocalałych randomów rozwala się na jakiejś bezludnej wyspie i próbuje przetrwać w nowym środowisku, gdzie wszystko próbuje ich zabić, później jeszcze dochodzi do tego ciekawy wątek post-apo. "Lost" w wersji anime? Coś w ten deseń. Szkoda, że wykonanie jest do dupy, bo wszystko wydaje się bardzo rushowane, akcja pędzi od jednej sceny do drugiej, narracja jest bez ładu i składu, a na domiar złego bohaterzy są taką zgrają idiotów, że zamiast im kibicować widz modli się, żeby zginęli w agonii. Co my tu mamy? Laskę z dredami, która zgrywa Rambo, rudego patafiana macającego po dupach małe dziewczynki, team leadera któremu odp*erdala już w pierwszym odcinku i emo-licealistkę bojącą się własnego cienia. No cóż, jeżeli od nich zależy przyszłość gatunku ludzkiego, to boże miej nas w swojej opiece. Animacja ujdzie, ale muzyka jest strasznie bez wyrazu, więc większość scen (mowa również o mocniejszych plot-twistach) jest pozbawiona jakichkolwiek emocji. Czasem też dochodzi do totalnych absurdów od których ręce i nogi opadają (np. potwory grzecznie czekające z atakiem aż ludzie dokończą swój 5 minutowy dialog :olo: ) )  Obejrzę jeszcze ze dwa odcinki i jak się nic nie zmieni to odpuszczam, może przerzucę się na mangę. 

Odnośnik do komentarza

Dr.Stone

 

No w końcu anime o tych gostkach

 

 

Podoba mi się nacisk na elementy naukowe. Z pierwszego odcinka można się np. dowiedzieć że człowiek uwięziony przez kilka tysięcy lat w kamieniu (i będący w 100% świadomy) wcale nie traci rozumu, a od bezruchu wcale nie zanikają mu mięśnie. Będę oglądał chociażby dla samych walorów edukacyjnych :tak: 

 

Fire Force

 

Jakieś generyczne ch*jstwo, tylko tym razem zamiast piratów czy egzorcystów są strażacy + obowiązkowo jest idiota, który minimum 5 razy na odcinek musi powiedzieć, że zostanie BOHATEREM . Słabo się to zapowiada, ale z nudów będę śledził. 

 

 

 

 

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza

Dr. Stone po pierwszym epie sztos. Bardzo ciekawy setting i premise + do tego świetny protagonista. Coś świeżego i niesztampowego w shounenach. Kreska też mocno na plus. No ale w końcu studio od jojo. Nie sądziłem, że tak mi się spodoba to anime. Jest hajpik na następne epy. 

 

Fire force - fajna kreska, muza(opening zajebisty) i animacje. Reszta mocno banalna. Main bohater też do dupy niestety. Sprawdzę jeszcze kilka epów do obiadu, ale jak będzie słabo to drop. 

 

A jutro 3 epy Vinland Saga :banderas:

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, sprite napisał:

Dr. Stone po pierwszym epie sztos. Bardzo ciekawy setting i premise + do tego świetny protagonista. Coś świeżego i niesztampowego w shounenach. Kreska też mocno na plus. No ale w końcu studio od jojo. Nie sądziłem, że tak mi się spodoba to anime. Jest hajpik na następne epy. 

 

Fire force - fajna kreska, muza(opening zajebisty) i animacje. Reszta mocno banalna. Main bohater też do dupy niestety. Sprawdzę jeszcze kilka epów do obiadu, ale jak będzie słabo to drop. 

 

A jutro 3 epy Vinland Saga :banderas:

 

Rowniez Dr. Stone i FF obejrzalem i podobne odczucia, z tym ze w przypadku FF jestem w miare pozytywnie nastawiony, wydaje mi sie ze bedzie spoczko bajeczka do obiadu.

 

A teraz odpalam Vinland Sage, zobaczymy co to bedzie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 30.12.2018 o 21:42, sprite napisał:

Po 8 epach odpadłem. Dzieje się coś potem?

 

Wczoraj dooglądałem Siriusa i właściwie po 8 epie zaczyna sie coś dziać. Drużyna randomów zostaje z tyłu i skupiamy sie na walce Julija z uber wampirem. Jak dla mnie cały sezon spoko. Bardzo ładna animcja z małą ilością cgi. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...