Skocz do zawartości

Aktualnie ogladam


Dawid-kun

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kurwa ludzie, nie oglądajcie Spriggan na Netflix-ie. Szczególnie jeżeli widzieliście film z 1996. Tak tandetnej i słabej animacji oraz cgi, to ja się nie spodziewałem. Widziałem dopiero dwa odcinki i ledwo dałem radę. Drugi akurat przedstawia historię ze starego filmu i aż żal się robi patrząc na te uproszczenia.

Najgorsze są te dziwne przeskoki z animacji na cgi w trakcie scen akcji. Normalnie rzygać się chce.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Na fali hypu na człowieka piłe przeczytałem ten part 1 i no ogólnie takie 7/10 ta seria. Chińczyk ma fajne pomysły i styl rysowania(duży plus za mega dobre dla oka panelowanie scen akcji), ale scenarzysta to z niego marny. Manga czasem zamula dupe, by potem zapieprzać jak królik na amfetaminie do finału i ogólnie straszny śmietnik fabularny i kurwa z logiki jest robiona. Rozwój postaci też nędzny, bo autor nasrał ich całą masę w tych 97 chapterach, a w sumie tylko 1 dostaje jakiś fajny development i niestety nie jest to główny bohater, który jest po prostu simpem, co jest nawet zabawne początkowo, ale jak robi się poważniej to taka postać :reggie:

Dla mnie Chainsaw man to takie death stranding chinskich bajek - intrygujace koncepty i "dusza", ale wszystko posklejane na ten biedacki klej w sztyfcie z podbazy. Autor niech za siano z sukcesu zatrudni sobie jakiegoś scenarzyste pomagiera, by bardziej się to wszystko lepiło w part 2.

BTW ten part 1 czyli chapy 1-97 to mozna sobie jako standalone lyknac, bo imo part 2 jakis potrzebny tu nie jest.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Oglądał ktoś Claymore? Opis mnie zaciekawił, z którego wynika, że niby taki japoński Wiedźmini, kreska też fajna. Obejrzałem pierwszy odcinek i będę oglądał dalej.

 

Nie wiem czy to wina netflixowej wersji, ale nie oglądajcie tego na dużym tv, bo jakość, mówić delikatnie, nie jest najlepsza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...