Skocz do zawartości

Aktualnie ogladam


Dawid-kun

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Haikyuu - póki co 16 odcinek. Tak płaczliwych p*zd jeszcze nie widziałem w żadnym anime (autentyk, wszyscy w tej bajce mają problemy psychiczne albo emocjonalne, nie ma odcinka żeby ktoś nie potrzebował pomocy psychiatry), ale spoko bo zaczyna się rozkręcać jakiś grubszy turniej. Muzyczka spoko, a animacja momentami bardzo ładna, pewnie w ciągu dwóch tygodni wciągnę całość. Oczywiście do takiego Kuroko no Basket nie ma to najmniejszego podejścia (te ultra epickie mecze :obama: ),  ale i mimo to ogląda się całkiem fajnie. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja już po całości - nie jest ten poziom do którego przyzwyczaił Yuasa. Wyszedł z tego chyba trochę taki ciut lepszy Netflixowy "projekt na zlecenie". Do takiego Devilmana nie ma to startu.

 

Co nieznaczny, że jest całkowicie źle, bo "Japan Sinks 2020" ma swoje dobre momenty, ale za dużo tym razem Yuasa namieszał motywów i wątków. Plus, dominujące uczucie lekkiego bałaganiku w fabule i jakiegoś takiego porządku w reżyserii (szczególnie w środkowej części).

 

Tym niemniej końcóweczka to emotions na całego :banderas:

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Cedric napisał:

 

Co nieznaczny, że jest całkowicie źle, bo "Japan Sinks 2020" ma swoje dobre momenty, ale za dużo tym razem Yuasa namieszał motywów i wątków. Plus, dominujące uczucie lekkiego bałaganiku w fabule i jakiegoś takiego porządku w reżyserii (szczególnie w środkowej części).

 

 

To ekranizacja ksiazki, nie wiem na ile wierna, ale z tymi watkami moze nie mial innej opcji?

Po tym jak

Spoiler

po ojcu zostala tylko dłoń

niezle mnie zamurowało i wiedziałem juz, ze nie bedzie to lekka bajka

Odnośnik do komentarza

@ShenWiem, że to adaptacja i pewnie tutaj pies pogrzebany. Swoją drogą od odcinka o którym piszesz w spojlerze poziom leci w dół (z okazjonalnymi wzlotami) i znowu wskakuje na podobny poziom gdzieś pod koniec.

 

Jak bym miał dawać ocenę za całość to pewnie takie z 7/10. W sumie ciekawi mnie Twoja opinia po obejrzeniu całości. :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
1 godzinę temu, Pupcio napisał:

Skończyłem dzisiaj drugi sezon yakusoku no neverland. Ale oni to spierdolili xD pierwszy sezon był genialny ale drugi to kibel jakich wiele w tej branży. Czytał ktoś mange? Tam jest taka sama chujnia?

Nie manga jest swietna a to co zrobili z 2 sezonem to jakieś nieporozumienie.  Wypierdolili dosłownie z 40-50% mangi i zamiast tego zrobili minutowy slideshow na koniec,najlepsze arki w anime całkiem pominięte,nie wiem co i dlaczego sie odpierdzielilo ale witki mi opadły jak to zobaczyłem. Jak takie cos zrobią z atakiem na tytany to kończe z anime na następne 20 lat.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...