Skocz do zawartości

PC Hardware - problemy


Wyso

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bawiłem się w podkręcanie.

 

Procek mam: Athlon II X4 640

Napięcie rdzenia procesora to jest to w everescie? Bo generalnie pokazuje 1.01, 1.02, czasem skacze do 1.16. Nie znam się na tych napięciach itp.

W CPU-Z przy odpalonym Alan Wake to jakieś 1.350 V

 

Aha, ten problem występuje tylko jak mam dostęp do mulpitu, czyli przeglądarka, jakieś wordy itp. Gdy oglądam film czy gram problem nie występuje o dziwo.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dopiero co kupiłem kartę graficzną i mimo niskich temperatur chwile temu podczas normalnej pracy windowsa miałem około 30 stopni ale jakieś krzaczki mi się na ekranie na sekundę zrobiły.Czy może być to wina grafiki? Bo nie wiem czy się bawić w testowanie i odsyłać na gwarancję .Czy może to wina nowych sterowników BETA od nvidii. Grafika GTX 770 ZOTAC AMP

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam dziwny problem. Nie wiem do końca czy to wina sprzętu czy softu...

 

Od jakiegoś czasu komputer się zawiesza. Gaśnie mysz i klawiatura (na USB), ale ekran wciąż działa (czyli karta graficzna sprawna). Komputer "umiera" w sieci LAN i trzeba go resetować na twardo. Resetują się ustawienia BIOS. W czym może tkwić problem? Pada płyta główna? Komputer zawiesza się losowo, zarówno tuż po włączeniu (w idle'u) jak i podczas grania.

 

Pomocy koledzy.

Odnośnik do komentarza

Mam dziwny problem. Nie wiem do końca czy to wina sprzętu czy softu...

 

Od jakiegoś czasu komputer się zawiesza. Gaśnie mysz i klawiatura (na USB), ale ekran wciąż działa (czyli karta graficzna sprawna). Komputer "umiera" w sieci LAN i trzeba go resetować na twardo. Resetują się ustawienia BIOS. W czym może tkwić problem? Pada płyta główna? Komputer zawiesza się losowo, zarówno tuż po włączeniu (w idle'u) jak i podczas grania.

 

Pomocy koledzy.

Prawdopodobnie   pada płyta  jak sam napisałeś , obejrzyj  dokładnie kondensatory na płycie czy nie są spuchnięte  ,albo czy nie mają wycieków .

 

Jesli bedzie coś z ww spraw to możesz śmiało iść po nową płytę

Edytowane przez canuks
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupilem ekspander netgeara, zeby powiekszyc zasieg wifi ale nie potrafie tego skonfigurowac. W programie konfiguracyjnym wywala mi takie powiadomienie:

 

 

The selected network is no longer available. Please make sure the existing network equipment is within the proximity of the Extender.

 

 

If you have Access Control List (ACL) enabled in your router, please make sure you have added below MAC address into your router's Access Control List (ACL).

 

The Extender MAC address is 04:A1:51:23:86:55

Your wireless adapter MAC address is 22:0F:B5:15:B8:55

 

 

 

Moze mnie ktos oswiecic co mam z tym zrobic prosze?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Już mnie wkur.wi kompa, a mam go dopiero ze 2 miechy.

Stacking, czy Coustume Quest ze Steam nie działa - black screen.

Portal 2 również ma problemy - po podniesieniu przedmiotu, wciśnięciu "E" - czasem łapie zwiechę. Reset kompa, wgranie sterów nie pomaga. Nie wiem, chyba gierka do kasacji, ale tak bardzo chciałem zobaczyć, co ludzie widzą w tym Portalu :(

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Witam. Dzisiaj podczas gry w Titanfalla,nagle pojawiło się na ekranie komputera milion pikseli i ciągły dźwięk,komputer się wyłączył i od tego czasu nie chce się włączyć. Sformatowałem dysk,zainstalowałem ponownie windowsa lecz problem ciągle występuje. Jeszcze przed pojawieniem się blue screena,obraz jest rozpikselizowany. Nie wiem co robić,więc proszę o pomoc. Wstawiam link do filmiku,który pokazuje jak wygląda proces jego włączenia (wybaczcie jakość,hd to to nie będzie). Z góry dzięki za wszelką pomoc Dodany obrazek

 

http://1drv.ms/1o0SbbH

 

 

Raz udało się włączyć komputer na krótką chwilę i cały ekran był pokryty pikselami widocznymi na zdjęciu. Kompletnie nie wiem co mogłoby to spowodować.

 

http://1drv.ms/1ePPrYH

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...