Skocz do zawartości

PC Hardware - problemy


Wyso

Rekomendowane odpowiedzi

Próbował ktoś podłączać wewnętrzny napęd pod SATA do laptopa przez przejściówkę SATA -> USB z dodatkowym zasilaniem? Teoretycznie powinno działać ale pojawiają się opinie o za małym napięciu podczas nagrywania i znikaniem napędu z systemu.

Ja czasami tak w arbajcie podpinam dvd rom albo dysk. Zasilacz podpięty pod dysk i dalej kabel do HUBa i USB. Działa bez problemów.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

UP. Help

 

 

Dostałem huba, więc mam możliwość rozdzielenia sygnału poprzez kabel z jednego gnizada na laptopa i ps3. Sygnał jak najbardziej jest na obydwóch sprzętach, jednak mam problem z wejsciem na lapku m.in na youtube (nie wyświetla sie strona ) czy zalogowaniu się do konta na stronie plus gsm (tez nie widzi strony) gdy przełoże przewod z huba do gniazda w scianie wszystko wraca do normy. Ktoś wie jak rozwiązać ten problemik?

Odnośnik do komentarza

mam problem z działaniem kompa nie wiem co się dzieje ale zaczął strasznie głośno chodzić sprawdzając programem SpeedFan obroty fana wychodzą 4k rpm przy znikomym obciążeniu (temp procka 61oC przy 30o temperatury powietrza), a przy obciążeniu to już kompletna padaka poniżej 5k nie schodzi (70oC) zauważyłem to po wymianie wiatraczka na karcie graficznej (bo też zaczął głośno chodzić łożysko się rozpadało) wcześniej tego nie uświadczyłem było max do 4,5k rpm przy obciążeniu.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

mam problem z działaniem kompa nie wiem co się dzieje ale zaczął strasznie głośno chodzić sprawdzając programem SpeedFan obroty fana wychodzą 4k rpm przy znikomym obciążeniu (temp procka 61oC przy 30o temperatury powietrza), a przy obciążeniu to już kompletna padaka poniżej 5k nie schodzi (70oC) zauważyłem to po wymianie wiatraczka na karcie graficznej (bo też zaczął głośno chodzić łożysko się rozpadało) wcześniej tego nie uświadczyłem było max do 4,5k rpm przy obciążeniu.

61C przy znikomym obciazeniu to jak dla mnie troche duzo

Odnośnik do komentarza

no właśnie wiem teraz jest (jak piszę tego posta) 66 stopni a nic nie robię tylko przeglądam "internet" :P jak włączyłem którejś nocy bete diablo 3 to myślałem że obudzę cały budynek :confused:

 

wymienić pastę pod prockiem czy zaopatrzyć się w lepsze chłodzenie? tylko to chłodzenie dawało radę

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

no właśnie wiem teraz jest (jak piszę tego posta) 66 stopni a nic nie robię tylko przeglądam "internet" :P jak włączyłem którejś nocy bete diablo 3 to myślałem że obudzę cały budynek :confused:

 

wymienić pastę pod prockiem czy zaopatrzyć się w lepsze chłodzenie? tylko to chłodzenie dawało radę

z tą pastą mozna sprawdzic. Mniejszy koszt niz nowe chlodzenie.

Ja w lapku w stresie mam 66C

a lapek ma troche gorsze chlodzenie ;)

Odnośnik do komentarza

http://www.tvps.com/...S-DB15FUSB.aspx

cena 22 $ wątpię, żebyś w Polsce coś takiego dostał.

 

http://www.amazon.com/dp/B000067RIV/ref=asc_df_B000067RIV2003423?smid=A1WBR3GSJXTJKA&tag=dealtmp630-20&linkCode=asn&creative=395105&creativeASIN=B000067RIV

a tu za 3$ ;-)

 

poszukaj sobie belkin

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam problem takiej natury: chcę podłączyć PC (z kartą GeForce GTS 450) do TV via kabel HDMI. Niestety odległość obu urządzeń to 10 metrów, a słyszałem, że zbyt duży dystans może zakłócić sygnał. Da się coś zrobić? Jeśli tak to w jaki sposób? Co mam robić?

Wyszukałem również w ustawieniach karty możliwość konfiguracji dźwięku. Czy to znaczy, że przez to samo HDMI będę mógł przesłać dźwięk?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie wydajności. Chcę nabyć oryginał max payne 3 ale nie wiem czy w miarę dobrze polata na moim laptopie. Procek w nim to i7 2.4 oraz karta GF GT555M. Ramu jest 8 gb. Can you run it pokazuje że tak pomiedzy zalecanymi a minimalnymi wiec cięzko stwierdzić. Może ktoś testował coś podobnej konfiguracji?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam kartę dźwiękową Realtek HD i od początku są z nią same problemy.Jeżeli nie działają mi na niej mikrofony to kupując kartę dźwiękową pod USB będą działać czy komputer dalej będzie czytać je jako podpięte do Rhd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...