Skocz do zawartości

Pizza


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

ostatnio postanowilem dać szanse pizzom których nie jadłem od lat

 

w weekend poszedlem do pizza hut, po ok 5-8 latach przerwy, i w sumie było całkiem ok, niektórzy mowia że jest okropna, ale jadłem wiele gorszych i wcaale nie było tak źle, a specjalnie wziąłem na grubym cieście żeby poczuć ten chlebowy smak ;)

gdyby ceny nie były takie wielkie (za dosyć małą pizze) to myślę że nawet czasem bym tam kupował

 

 

a dziś zamówiłem dagrasso do pracy, jeszcze nie dojechało, ogolnie mam słabe wspomnienia z dagrasso ale jadłem ją też wiele lat temu (z 6 lat temu) i w dodatku w łodzi.

nie mam dziś samochodu wiec nie udalo mi sie wyskoczyć z pracy na obiad, nic dziś nie jadłem więc zdycham z głodu, dlatego mam nadzieje że nawet jeśli dagrasso będzie średnia o i tak będe w miare zadowolony bo z głodu zjem wszystko :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

z tym dagrasso to był jednak błąd, mimo że byłem strasznie głodny to takie 5+/10, gdybym był mniej głodny pewnie dał bym 3/10

serio lipa. a sos czosnkowy ktory dodają smakuje jak mydło

 

mogłem sobie wziąć dominos (nie mylić z dominium) która jest bardzo dobra, cenowo by mnie wyszło tyle samo (chociaż za mniejszą pizze)

ale przynajmniej mam nauczke i już nie będzie mnie ciekawiło czy coś poprawili w dagrasso, bo jak widać nic nie poprawili

Odnośnik do komentarza

poszłam ostatnio do pizzy hut, okazało się, że jak się nie pije alkoholu (a nie warto, bo ich lemoniada jest królem) to rachunek tam jest jak w każdej przeciętnej restauracji. ze smakiem tak sobie, daję 7+/10 za swojego marrakesza (byłoby 6, ale sos bbq zdaje się być dla niej stworzony). towarzystwo wzięło meksykańską i była ciut lepsza, ale i tak nic nie przebije zeszłorocznej ( :( ) sezonowej z rukolą, lazurem, żurawiną i gruszką. polecacie jakiś inny wariant?

Edytowane przez assassine
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...