Skocz do zawartości

Pizza


Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsza Telepizza zaraz za nią Dagraso, które goni obecnie Pzza Hut (ciecöwki to zdecydowanie najgorsze pizze). Co ciekawe pizza Sylviana z Dagraso wygląd innaczej/ lepej, jakby była z jakiejś "normalnej" pizzeri.

Michaelis u mnie w mieście pizzera o nazwie Palermo to też jedna z najlepszych osiedlówek.

Odnośnik do komentarza

Właśnie mi się piecze pizza - ciasto za zeta z Carefoura, urosło nieźle, składniki: ser, szynka, oliwki, suszone pomidory. Sos nie wiem, co tam laska wymyśliła. Za chwilę pizza będzie gotowa, wyciągam blancika, włączam Must Be the Music (będą znajomi:) i chilloutuję się w niedzielny wieczór. :usmiech:

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Panowie- moje nowe odkrycie: pizza z gruszką, serem lazur i cebulą. Można ją urozmaicić o boczek, orzechy włoskie lub por. Lub cokolwiek innego, ale gruszka to podstawa. Sos normalny- pomidorowy. Osobiście coraz bardziej lubię łączenie smaków słonych z owocami. :)

Zdjęcie  z google:

 

pizza_z_gruszka1.jpg

Ja ostatnio taka - mozzarella, gorgonzola, gruszki i prażone orzechy laskowe, niestety pizza dnia, nie maja na stałe w karcie. Do tego maja super smakowe oliwy wlasnej roboty.

 

2iqdai9.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

wiadomo ze pizza mrożona to syf i je sie ją w ostateczności, ale ostatnio "odkryłem" coś co mnie pozytywnie zaskoczyło

 

pizza ristorante dr.eodgera - nie jadłem jaj grubo ponad 5 lat bo miałem złe wspomnienia i wydawało sie że jest droższa a zarazem słabsza niż inne opcje, ale postanowiłem jej dać szanse i okazuje sie ze jest jedną z lepszych jakie jadłem ostatnio jeśli chodzi o mrożonki, oczywiście jak zwykle dodałem więcej sera i troche składników od siebie ale tak zawsze robie.

ale co mnie zaskoczyło - praktycznie nie czułem żadnych niedobrych posmaków i pozostałości po mrożeniu, a zwykle coś takiego czuć  i widać różnice że składniki dodane od siebie są dobre a te które już były mają dziwny smak, tutaj tak nie było co jest sporym plusem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...