Skocz do zawartości

Pizza


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.09.2018 o 18:54, kermit napisał:

podjąłem wyzwanie reda

 

pierwsza pizza jaka robiłem z okazji  nowej kuchni, ciasto samoróbka z przepisu lidla, skladniki na pałę i taki oto efekt

 

0DBFIGN.jpg

 

nad ciastem musze popracowac :/ za grube i takie bez smaku troche ale ogólnie cool

 

Też mam nową kuchnię.

Moją pizzę możesz oglądać powyżej.

 

Pizzę robię już ponad 10 lat i może pomogę Ci udoskonalić coś w przepisie.

Czy użyłeś mąki typu 0? 

Ja np. Na pizzę średnicy około 32cm używam  320-350gr ciasta co powoduje, że pizza ma cienki lub średni spód.

Nie bój się eksperymentować dodając np. Pokrojone jajko lub używać z 3 rodzaje sera.

 

Edytowane przez Tynio
Odnośnik do komentarza

Nie zwracaj uwagi na milana XD

 

Szanuję Twój profesjonalizm Tynio. Też kupuję mąkę typu "0" i jest to duża różnica w porównaniu do ciastowych. Można tez kupować od razu gotowe ciasta jak przeważnie większość pizzerii to robi i zamawia tak hurtowo, że wolą mieć gotowe, aby tylko wałkiem rozjechać i tyle.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Metoda napisał:

Czyżby znowu Figaro na altetrze?

 

Nie wiem kto to jest Figaro, ale dajcie jakiegoś linka do dramy z nim to chętnie sobie poczytam. 

Godzinę temu, Plugawy napisał:

To kukuryku.

Już raz pisałem że nie jestem kukuryku  (poznałem kolesia na innym forum, krótko tam zagościł)

 

Godzinę temu, kermit napisał:

daj fote pizzy ze screenem z forumka to mnie zmotywujesz

Sory, ale pizza to nie figurka czy gra na którą się patrzy.

Został tylko jeden kawałe.

 

EOT 

Edytowane przez Tynio
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Yakubu napisał:

 

No teraz zabrzmiałeś jak figaro

 

 

:popcorn:

 

6 godzin temu, _Be_ napisał:

Tynio pisze zazwyczaj pod wpływem alkoholu oraz ma 50 lat, go figure

 

Tynio to nie Figaro, tynio jest z nikogo

 

Ja to mam choć odwagę używać na wielu forach swojego nika bo nie mam czego się wstydzić.

Ale jak masz coś do ukrycia to zawsze warto podszyć się pod kogoś innego lub zmienić nika by dobrze ukryć się w tłumie. 

 

3 godziny temu, grzybiarz napisał:

Chciałbym takiego znajomego, który robi mi pizzę jak go odwiedzę ;(

 

 

Pizza jak by nie było to nie jest coś trudnego, a i goście są bardziej zadowoleni z pizzy domowej roboty niż z kupnej. (widzą i wiedzą że włożyłeś to swoją pracę i serce) 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...