Skocz do zawartości

Pizza


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

O ile pizza hut (przynajmniej w promocji 50% ceny) okazala się niejadalnym spalonym gunwem z mielonką udająca wolowine premium, to nie potrafie zrozumieć hejtu na dagrasso. Idealny ksztalt, cienkie brzegi, swietna warstwa serowa (:pizza:) no i smak bardzo dobry calosciowo, od ciasta po górę. 

 

d5a9jq9.jpg

 

Parmenska z liscmi świeżej bazylii <3

Edytowane przez _Red_
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, ragus napisał:

 

dokładnie

 

dagrasso = hiv, a to od reda to jakaś anomalia

chyba jednak nie bo, jak jeszcze mieszkałem we wrocławiu, dość często braliśmy pizzałki z da grasso [ z ulicy wyszyńskiego] i były takie jak na zdj Reda, w dostawie i na miesjcu. Czasem przesadzali z rukolą i wplacek wyglądał jak łąka XD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, _Red_ napisał:

O ile pizza hut (przynajmniej w promocji 50% ceny) okazala się niejadalnym spalonym gunwem z mielonką udająca wolowine premium

@[InSaNe]zjadłby ze smakiem :pawel:

No chyba, że to tylko w Krakowie nie umieją, bo jak tam w jakiejś galerii przy starówce zamówiłem i mi dali po godzinie czekania taki chłam, że aż mnie skręca na samą myśl:sick:

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Da Grasso to jakieś 5-6 lat temu sporą karę płaciło za nieużywanie odpowiednich składników (np. sero podobny produkt o zawartości sera >30% xDDD). Może od tego czasu coś się zmieniło, ale ja tam i tak nie tykam. Pizza Hut - jadłem raz, było tak przeciętnie, że nigdy drugi raz nie zjadłem od nich żadnej pizzy.


P.S
Ale podobno w Azji Pizza Hut to zupełnie inny standard - no, ale w takiej  Korei, w Domino's czy Pizza Hut jest DROGO (20-40$ za placek, w samym PH  zwykle 20-30, Domino's jest droższe)  :v

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

pizza hut w kanadzie nie istnieje, teraz robią zmiane wizerunku i remont restauracji, little caesar czy pizza pizza gniecie ich w ofercie na dowóz. w tym miesiącu jadłem klika razy w pizzy hut i szczerze to słabiutko, najgorszy placek, i ten gumowy ser co trzeszczy podczas jedzenia XD.

 

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Hendrix napisał:

Da Grasso to jakieś 5-6 lat temu sporą karę płaciło za nieużywanie odpowiednich składników (np. sero podobny produkt o zawartości sera >30% xDDD).

 

standard, chyba przedwczoraj coś czytałem właśnie o kontroli w lokalnych barach na moim osiedlu, ponad połowa dostała mandaty za składniki niezgodne z opisem. Kubełek grecki czyli frytki, mięso z kebaba i feta (taki śmietnik) tyle, że zamiast fety jest ser solankowy Favita xd produkty seropodobne typu królewiecki czy inne krojone z bloku po 7 zł/kg to myślę, że większość pizzeri stosuje.

Odnośnik do komentarza

Zamiast jeść w  dużych sieciówkach wolę w lokalnych jadłodajniach czy foodtruckach. Kocham pizza mobile, la strada i palermo+ dobra robota. Mogę tam jeść na okrągło. Pizza hut była czymś dobrym kawał czasu temu, teraz jest poprawna a bar sałatkowy to kpina.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...