Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Don_Pedro: Masz rację, 9+ w skali na... 20.

 

Straszne fanbojstwo z ciebie wychodzi, bo właśnie stwierdziłeś, że to co pokazali na filmiku/screenach prezentuje poziom identyczny z Killzone 2, masz w ogóle oczy ? Obecny stan to mocne 8/10.

 

Co się tak boicie tego "8" jakby to była jakaś obelga. Na X360 w top grach multi cały czas jest Halo3 a wszyscy wiemy jaka tam jest grafika, przy obecnych standardach to jakieś 6.5/10, ale dzieje się tak bo gra jest grywalna, jak tego w grze nie ma to nawet najlepsza grafika nie poratuje.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Wszelkie dywagacje na temat grafiki można sobie włożyć w buty i zakisić. Wszelkie trailery, filmiki czy inne badziewia nie mają nic do gadania bo jedyna słuszna ocena to ta zaraz po odpaleniu gry w czytniku konsoli i doświadczeniu na własnej skórze jak to wygląda.

 

Powiedzmy sobie szczerze - GoW na swoim poletku nie ma nawet kandydatów do porównań. Czekałem długo na system seller'a...i go dostanę w postaci GoW3.

Odnośnik do komentarza

wpis:).

Pewnie finalnie GoW3 będzie najładniejszym chodzonym mordobiciem na konsolach ale w chwili obecnej nic nie może podskoczyć HS w tym gatunku.

Wiem,że HS ma czasem problemy z v-sync i framerate ,a sama gra jest "średnio" zbalansowana ale wygląd postaci i lokacji i ilość przeciwników na ekranie poraża.Wg mnie HS to do dziś jedna z najładniejszych gier w historii-lokacje z wodospadami,twierdza,czy też polana przed ostateczną walką po prostu zapierają dech.

Odnośnik do komentarza

God of War ]|[ GT Pop-Block

 

http://www.gametrailers.com/player/46468.html

 

interesting... :)

 

Ja czekam z niecierpliwością i nie rozumiem po co te wszystkie porównania do innych slasher'ów (przypominam, że gra nie jest jeszcze ukończona) dla mnie sprawa jest prosta, im więcej tytułów tym lepiej (wieksza różnorodność + zdrowa konkurencja) ale jak widać zawsze znajdzie się jakiś malkontent, który musi sobie pomarudzić...

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Killer bedzie na bank. W koncu panie i panowie z Sony Santa Monica maja olbrzymie doswiadczenie i jeszcze nigdy nie stworzyli kiepskiej gry. Mysle, ze nawet bez Jaffe'a i Balroga dostarcza nam kolejnego system-sellera na PS3, ktory znajdzie miliony nabywcow na calym swiecie!

 

Mnie bardziej zastanawia, czy GoW 3 bedzie ostatnia gra z tej serii, czy moze Sony nie ukatrupi Kratosa i wyda takze "czworke". Wiadomo, mowi sie o kolejnym GoW dla PSP, ale to tylko historia poboczna, a nie konkretna czesc z numerkiem ;) Sony potrafi skasowac wielkie serie(Medievil na PSX, czy tez seria Spyro i Crash) na rzecz innych, wiec mysle, ze raczej tak wlasnie bedzie. Czy to zle? Pewnie nie, bo kolejna seria nad ktora piecze sprawowac bedzie zdolne Santa Monica Studio na bank bedzie doskonala, ale szkoda by bylo Kratosa, ktory jest najwiekszym madafakerem w historii elektronicznej rozrywki. God of War stalo sie praktycznie tak samo potezna marka dla PlayStation jak chocby Metal Gear Solid i nie ma sie czemu dziwic, bo kazda gra z tej serii jest po prostu DOSKONALA!

 

Poki co Sony na PS3 w glownej mierze postawilo na nowe marki. Uncharted wypalilo konkretnie dobrze i nikt nie zaluje juz, ze Naughty Dog nie pracuja nad Jakiem i Daxterem. Insomniac, mimo iz wciaz dlubie przy Ratchecie, to jednak stworzyli takze swietne Resistance. Szkoda tylko, ze HS i Lair okazaly sie wtopą, bo potencjal mialy ogromny! Za to LBP okazalo sie wspaniala gra i chwala Media Molecule za ich twór;)

 

Co do przyszlosci - konkretnie zapowiada sie Heavy Rain, ktore juz teraz autentycznie powala i masakruje cala konkurencje gier przygodowych.

 

Sony zgaduje sie z niezaleznymi developerami finansujac ich produkty, co przynosi dobre rezultaty(LBP czy tez Heavy Rain), ale takze wtopy(HS i Lair). Grunt, to wybrac doswiadczone studio, ktore zagwarantuje doskonala gre. I widac, ze japonski gigant ostatnimi czasy wie co robi... :lol:

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czyli oficjalnie GoW3 został dziś pokazany w formie grywalnej na GDC- chłopek co prowadzi wywiad określa to mianem najładniejszej gry jaka kiedykolwiek powstała ,filmowego przeżycia i nie może się doczekać aż każdy z nas graczy to zobaczy.

 

Tak więc czekamy na filmik/trailer bo jestem ciekaw ile w tym marketingowego bełkotu czy serio niecały miesiąc po premierze K2 Sony ma w zanadrzu grę co we wczesnej wersji wygląda lepiej niż dzieło GG.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

ostatnia zdania wywiadu,jeszcze w jego trakcie też coś mówią,że na GDC był gameplay ale przewiń sobie na sam koniec jak koleś co to prowadzi podnieca się tym co widział i czeka aż każdy to zobaczy na własne oczy.

 

Poza tym to 1 cześć interview z GoW3 z pięciu.Codziennie do piątku na PS Blog ma się ukazywać kolejna więc pewnie część 5 zaprezentuje nam wreszcie gameplay.....

Odnośnik do komentarza

http://blog.us.playstation.com/2009/03/24/...your-questions/

 

Druga cześć interview z PS Blog,tym razem na przesłuchanie wzięty jest art director.Pod koniec przyznają ,że studia wymieniają się doświadczeniem i przy pracach nad GoW3 konsultowali się na bieżąco min z GG i Naughty Dog.Jeszcze trzy interview przed nami,idę o mały zakłąd,że ostatni piątkowy filmik będzie zawierać gameplay ,który pokazali na GDC

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

szkoda,że taki krótki i akurat miał miejsce w ciemnej jaskini więc za dużo powiedzieć nie można.

 

Ja cały czas mam nadzieję,że w ostatnim interview na ps us blog w piątek pokażą nam oficjalny gameplay z demka z GDC bez konieczności oglądania filmików na youtube nagranych z ukrycia.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Yeti ,piątek zobaczysz,po coś chyba robią te w sumie nudne interview i w każdym powołują się na demko by je wkońcu nam oficjalnie pokazać :P>

 

Co do filmiku,jeśli chodzi o animację Kratosa i ciosy to widzę ,że rewolucji nie będzie-wezmą animacje i ciosy z PS2 plus dodadzą nowe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...