Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

I wtedy podlinkujesz do swojego PS3site mając gdzieś pierwotne źródło.

 

Jednak wracając do samej gry. Wydaje mi się że zaprezentowany etap jest jednym z pierwszych w grze (jak nie pierwszym). Najlepiej na konferencji wyglądał jeden z dwóch gości z Santa Monica (ten po prawej). Robił minę jakby utożsamiał się z Kratosem:)

Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle nie zrozumiałem dokładnie słów tego łysolka ale przebrząkiwał coś że ta prezentacja to nie wszystko co nas czeka przed premierą (czy jakoś tak) zrozumiałem po prostu to tak że demo pojawi się wkrótce na PSS, słyszeliście dokładnie co on nawijał ??

 

BTW: Pewnie wielu z was wie jak niecierpię GOW (nie pytajcie po prostu go nie trawię, może jestem jakis anty-nastawiony do mitologii) ale po tym demie MUSZĘ to mieć, oj dużo będzie jeszcze z apowiedzianych slasherów XD.

Odnośnik do komentarza
No to mamy God of War 2 w HD... na pierwszy rzut oka. Tak naprawde gra jest mocno dopasiona, a Chimera daje rade po calosci! Nie moge sie doczekac premiery tego cudenka!!!

Jak mnie od razu taka wypowiedź wkurza!

 

Od kiedy grę można nazywać pełnoprawną grą, a nie poprzednikiem w HD? Rozumiem, że macie jakieś wytyczne, bo od jakiegoś czasu słyszę ten termin nagminnie. Ciągle coś jest sequelem w HD... według was... rzecz jasna. Kiedy nowy GOW będzie się kwalifikował jako GOW III, a nie GOW II w HD? Co musi spełnić w regulaminie?

Odnośnik do komentarza

Jest spoko pod względem oprawy graficznej, ale jednak Uncharted 2 i Assassin Creed 2 podniosły poprzeczkę znacznie wyżej, również w animacji postaci. Tutaj nie ma praktycznie nic nowego w porównaniu z dwójką, bo nowością trudno uznać pzyciąganie się do wroga. Poza tym, tak wychwalany system walki innymi brońmi niż Ostrzami Ateny na filmiku z konferencji wyglądał podobnie jak dodatkowe bronie w GoW 2. Czyli parę kombinacji na krzyż (widać dokładnie przy rękawicach Cestus). Czyli znowu łańcuchy będą priorytetem. No i dlaczego Kratos przy finisherach znowu korzysta z Blades Of Athena, a nie np rękawic, które ma w danym momencie, mogli dla każdej broni zrobić oddzielnie "fatality". :] Mimo wszystko czekam na nowego GoW'a, bo to jedna z najlepszych serii.

 

PS. Ten tytan (Kronos) wygląda fachowo.

Odnośnik do komentarza

Kronos? Wątpię żeby to był on.

 

AC2 IMO nie pokazał nic wybitnego, w przeciwieństwie do Uncharted 2. Ja ejdnak pozostanę wierny GoW, za dużo tam strzelania...

 

Pojawiają się gif-y. Tego nie pokazali na konferencji:

 

http://img2.imageshack.us/img2/4599/5cgdbd.gif

 

http://e3.gamespot.com/video/6211108/god-o...play-movie?hd=1

Całkiem brutalne.

Edytowane przez Tiglatpilesar
Odnośnik do komentarza
GOW HD ni mniej ni więcej. czekam z zapartym tchem na zwieńczenie trylogii. biorę ten tytuł w ciemno.

jeśli miałbym wybrać najciekawszy fragment tego teasera, to zdecydowanie były to wyprute flaki centaura.

 

To, ze GoW(pierwsza i druga czesc) wygladaly tak swietnie to nie ich wina :lol: Jednak piszac takie "madrosci", ze to God of War tylko w HD...taaaak :P

 

Juz swietnie wyglada ten Kronos(?) w tle, a nie moge sie doczekac reszty Team'u Kratosa ;) Marzy mi sie koncowa walka Kratosa z Zeusem, a w tle walka tytanow z innymi bogami to by bylo cos ^_^

Edytowane przez Sanryu
Odnośnik do komentarza
jeśli miałbym wybrać najciekawszy fragment tego teasera, to zdecydowanie były to wyprute flaki centaura.

 

Zgadzam się w 100%. Brak kompromisów w kwestii brutalności oraz krwawych scen, takiego właśnie Kratosa kochamy :)

 

P.S. a ten gif co Kratos dekapituje jakiegoś kolesia gołymi rękoma... masakra :twisted2:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...