Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

http://blog.eu.playstation.com/2010/02/05/god-of-war-iii-ultimate-trilogy-edition-box-unveiled/

 

4332278550_0309d0f812.jpg

 

4331540599_f4a5ba34b5.jpg

 

The Ultimate Trilogy Edition can be pre-ordered in selected retailers across Europe, Australia and New Zealand. It?s a limited run so make sure you pre-order it before it?s sold out! This very special edition comes in a high-end, sculpted replica of Pandora?s Box with an epic outer box which features an acetate window: you can actually see Pandora?s box before you even open it!

 

Once open, you will find the following items:

 

* God of War III (of course!)

* God of War Collection (gentle reminder, this is God of War and God of War II, remastered in HD, running at 60 fps, with Trophy support, all on one Blu-ray Disc)

* Extra game content downloadable via PlayStation Network:

* God of War Combat Arena containing an exclusive environment and seven challenges to complete

* Dominus character skin

* Apollo character skin

* Phantom of Chaos character skin

* Forgotten Warrior character skin

* Special audio bonus

* God of War Trilogy Soundtrack ? God of War I, II, and III scores from the game (3 CDs in total)

* God of War: Blood and Metal EP ? a heavy metal homage featuring original music inspired by God of War (downloadable via PSN)

* Additional content:

* Artbook

* Postcards

 

 

The size of the box is as follows:

 

Width ? 255mm

Length ? 291mm

Height ? 161.5mm

Zamówione w Ultimie. Teraz trza czekać aby dokonać zemsty.

Odnośnik do komentarza

Dzieki uprzejmosci uzytkownika Square (dzieki) mialem okazje zagrac w demo God Of War 3. :)

 

Wiedzialem, ze bedzie super, ale to co zobaczylem grajac w nie przeroslo moje oczekiwania. Jest niesamowite - rewelacja, od grafiki, przez gameplay az po sam dzwiek, swietne akcje i bardzo fajne animacje. W grze sa fajne efekty swietlne - sztylety Kratosa rozswietlaja ciemne miejsca, a sam glowny bohater jest znacznie lepiej wykonany niz w poprzednich grach. Do tego swietna (jak zawsze) muzyka i dzwieki w grze idealnie nadaja klimatu calej rozgrywce, gra jest niezwykle krwawa, na Playstation 3 wszystko jest jeszcze bardziej szczegolowe, a animacje "finiszujace" bardzo brutalne. :)

 

Demo jest calkiem dlugie, bardzo fajnie sie konczy - pozostawilo mnie ze szczeka lezaca na ziemi. :woot:

 

Swietna gra - czekam z niecierpliwoscia na premiere !

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

skoro mowa o demie - niestety nie mialem okazji pograc

 

mam pytanie na temat dzwięku uderzeń - na filmikach odnioslem wrazenie ze podczas atakowania blade'ami słuchac głownei łańcuchy, a mniej same uderzenia, w senise ze pdoczas machania i uderzania slychac "szelest" łancuchów a malo sluchac uderzenia, czy mi sie tylko wydawalo ? bo jestem strasznie wrażliwy na słabe dzwięki uderzeń i czasem zniechęca mnie to do calej gry ;p (za to fajne dzwięki gdzie czuć moc odrazu mnie zachęcają) a nie chciał bym sie zniechęcić

Odnośnik do komentarza

skoro mowa o demie - niestety nie mialem okazji pograc

 

mam pytanie na temat dzwięku uderzeń - na filmikach odnioslem wrazenie ze podczas atakowania blade'ami słuchac głownei łańcuchy, a mniej same uderzenia, w senise ze pdoczas machania i uderzania slychac "szelest" łancuchów a malo sluchac uderzenia, czy mi sie tylko wydawalo ? bo jestem strasznie wrażliwy na słabe dzwięki uderzeń i czasem zniechęca mnie to do calej gry ;p (za to fajne dzwięki gdzie czuć moc odrazu mnie zachęcają) a nie chciał bym sie zniechęcić

 

Nie no to masakra jakaś jest - zrażać się do gry, bo łańcuchy są za głośno :lol: Padłem...

Odnośnik do komentarza

A właśnie co do zmiany broni. Pamiętam jak zapowiadali, że to poprawią i będzie bardziej płynnie, niż w GoW2, a po tym demie tego nie widać, nadal było tak drętwo i nie można tego porównać do DMC, gdzie zmiana w locie była bardzo szybka i od razu można było wyprowadzać kolejne ataki, bez takich przestojów.

Poza tym, pamiętam, że dodatkowe bronie miały nie być traktowane po macoszemu i miały być uniwersalne jak Blade Of Athena, a już widać, że rękawice choć są mocne, to walka nimi nie daje takiej frajdy jak ostrzami na łańcuchach. No i wykończenia są tylko za pomocą mieczy, pomimo tego, że atakowałem rękawicami. Chyba już im się nie chciało odrębnych finisherów implementować.

Może w pełnej wersji będzie lepiej i to zmienią.

Odnośnik do komentarza

Nie, na pewno nie będzie finisherów dla alternatywnych broni. Rękawiczki mi się podobają, chociaż wersja jednoręczna z Chain of Olypmus miała większego powera. Chciałbym, żeby wrócił młotek, ale pewnie nie wróci. Oby tylko bronie były użyteczne, to jest najważniejsze - żeby chciało się nimi grać. Przełączanie w locie mnie i tak nie kręci.

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie no to masakra jakaś jest - zrażać się do gry, bo łańcuchy są za głośno :lol: Padłem...

nie mowie ze sie zraziłem , ale czasem sie zrażam i poprostu nie moge grać jesli dzwięki są okropnie słabe (np marvel vs capcom na psx, albo viking na ps3) , musze czuć moc w dźwięku, jestem na to tak wrazliwy jak niektorzy na roznice pomiędzy 56fps a 60fps ;p

 

rękawica z psp miała dużo powera, świetny wygląd i dzwięk, ciosy też porządne (w sumie ciosy były bardziej "skuteczne" niż "ładne" ale ogolnie na plus) , w sumie to ta jedna rekawica wygladała tak za(pipi)iscie ze mimo że 2 rekawice wydają sie lepsze to jednak wolał bym żeby to był serio ogromne rękawice a nie głowy lwów

 

dla tych ktorzy przegapili na psp

snap005z.png

 

snap007g.png

 

 

 

edit: co do finisherow tez sie nei spodziewam innymi broniami, ale nawet na psp jeden finisher na bossie był za pomocą rękawicy (i to dosyc brutalny) wiec może jednak okazjonalnie coś będzie :D

dla tych co nie widzieli, nie maja zamiaru grac w gow CoO i nie boją sie spoilerów

walka http://www.youtube.com/watch?v=oKrYPb05iJw

w 4:40 koncowka z finisherem

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

nie mowie ze sie zraziłem , ale czasem sie zrażam i poprostu nie moge grać jesli dzwięki są okropnie słabe (np marvel vs capcom na psx, albo viking na ps3) , musze czuć moc w dźwięku, jestem na to tak wrazliwy jak niektorzy na roznice pomiędzy 56fps a 60fps ;p

Nic sie nie martw - dzwiek w grze trzyma wysoki poziom, zatrzaslem cala okolica grajac w demo God Of War III. :) Najbardziej da sie "odczuc" silne uderzenia rekawicami oraz mocny atak lancuchami - ich sila jest odzwierciedlona odpowiednim, niskotonowym dzwiekiem. :)

 

Jedyne co zauwazylem to to, ze w przerywnikach dzwieki byly troche zle zsynchronizowane wzgledem obrazu i troche spoznialy, ale to przeciez dopiero wczesne demo. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Nie, na pewno nie będzie finisherów dla alternatywnych broni. Rękawiczki mi się podobają, chociaż wersja jednoręczna z Chain of Olypmus miała większego powera. Chciałbym, żeby wrócił młotek, ale pewnie nie wróci. Oby tylko bronie były użyteczne, to jest najważniejsze - żeby chciało się nimi grać. Przełączanie w locie mnie i tak nie kręci.

 

I właśnie mniej więcej o to mi chodziło. Rękawice chociaż są fajne i mocne, to niestety przy łańcuchach odstają i to już rzuca się w oczy po demie. Nawet nie chce mi się wspominać, że ruchy Kratosa przy użyciu Cestusa wyglądają jak z jakiegoś Fighting Force.

A wykończenia mogłyby być dla alternatywnych broni, bo głupio to wygląda, gdzie katuję kogoś rękawicami i nagle nastepuje zmiana na miecze i widzimy tą samą animację. Może i byłoby przy tym więcej roboty, ale dodatkowy oręż nabrałby większego znaczenia, a nie jak teraz służy tylko do szybszego zmęczenia przeciwnika.

 

Devil May Cry i Ninja Gaiden idealnie pokazują, jak to powinno być rozwiązane, tam każda broń jest przydatna i nie ma jednej wybijającej się ponad inne.

Odnośnik do komentarza

http://www.gametrailers.com/video/episode-303-gametrailers-tv/61734 zapowiedź nowego trailera heh

 

Tak dla przypomnienia, że ukaże się już w czwartek/piątek rano.

 

Zresztą na GT trwa już odliczanie.

 

Edit: O 10 rano naszego czasu pokażą trailer.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

OPSM UK - 9/10:

http://www.thelostgamer.com/2010/02/11/confirmed-world-exclusive-god-of-war-iii-review-awards-910/

 

 

Fans will certainly be in uproar however, as it has been awarded an incredibly commendable 9/10 ? which however places it below the magazines review scores for other PlayStation 3 titles including 10/10 for Uncharted 2: Among Thieves, LittleBigPlanet and Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots.

In concluding the review, Nathan Ditum, Reviews Editor, writes ?The game is inches away from scoring 10/10, and it?s only the familiarity of the core gameplay that makes it feel less than the very, very best. But it?s definitely the biggest, and if this is the finale (and the corpes littering the stage by the end of the game suggest it might be), then God of War III gives PlayStation?s toughest hero the send-off he deserves.?

 

GoWIII1-380x285.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...