Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi osądami na grę roku to ja bym się wstrzymał, bo niewiadomo co przyniosą kolejne miesiące. Niemniej jednak God Of War 3 powala rozmachem, po tym co do tej pory zaprezentowano.

 

Nie sądzę,żeby tą grę miało coś przebić. Może Mass Effect 2,Mafia II albo Last Guardian o ile wyjdzie w tym roku,ale nie wydaje mi się :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Z tymi osądami na grę roku to ja bym się wstrzymał, bo niewiadomo co przyniosą kolejne miesiące. Niemniej jednak God Of War 3 powala rozmachem, po tym co do tej pory zaprezentowano.

 

Nie sądzę,żeby tą grę miało coś przebić. Może Mass Effect 2,Mafia II albo Last Guardian o ile wyjdzie w tym roku,ale nie wydaje mi się :)

 

Tylko najlepsze jest to, że jeszcze nikt w to nie zagrał, a już przyklejają metkę gry roku. Na pewno to będzie jeden z głównych kandydatów na game of the year, ale do końca roku jeszcze sporo czasu i niewiadomo, czy coś jeszcze nie zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

OK, obejrzałem. Trudno mi zebrać myśli, napisać coś sensownego. To co udało się osiągnąć Sony Santa Monica, powala na kolana. Kolejną generacje gier na PS3 rozpoczyna Kratos. Ciekawe co pokażą kolejne miesiące, lata. KZ3, R3, Uncharted 3, trudno wyobrazić sobie co uda się osiągnąć Sony przy tych i kolejnych grach.

 

PS. Mamy drugiego kandydata do miana gry roku. Heavy Rain, GoW III, kto następny? :turned:

 

 

bez przesady, uncharted nie jest wcale klase niżej graficznie.

Odnośnik do komentarza

Tylko najlepsze jest to, że jeszcze nikt w to nie zagrał, a już przyklejają metkę gry roku. Na pewno to będzie jeden z głównych kandydatów na game of the year, ale do końca roku jeszcze sporo czasu i niewiadomo, czy coś jeszcze nie zaskoczy.

 

Amen.

 

Poza tym to by oznaczało, że w marcu dostaniemy najlepszą grę. A przez pozostałe 9 miesięcy "tylko": średniaki, crapy, dobre. W tym roku będzie duuużo kandydatów do gry roku, silna konkurencja. Z czym można się zgodzić, to to, że GoW3 bankowo będzie jednym z kandydatów.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś pisze, gra roku, to chyba nie bierzecie tego na poważnie? To tylko kwestia chwili, hypeu itp. Takie podsumowanie tego, co gra sobą prezentuje. Gra powala na kolana, ale na ogłoszenie GOTY 2010 poczekajmy do... stycznia 2011 ;).

 

 

 

bez przesady, uncharted nie jest wcale klase niżej graficznie.

 

Z ostateczną decyzja wstrzyma się do czasu premiery, ale to co zobaczyłem... GoWIII>Uncharted 2>KZ2 ;)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Tylko najlepsze jest to, że jeszcze nikt w to nie zagrał, a już przyklejają metkę gry roku. Na pewno to będzie jeden z głównych kandydatów na game of the year, ale do końca roku jeszcze sporo czasu i niewiadomo, czy coś jeszcze nie zaskoczy.

 

Amen.

 

Poza tym to by oznaczało, że w marcu dostaniemy najlepszą grę. A przez pozostałe 9 miesięcy "tylko": średniaki, crapy, dobre. W tym roku będzie duuużo kandydatów do gry roku, silna konkurencja. Z czym można się zgodzić, to to, że GoW3 bankowo będzie jednym z kandydatów.

Według mnie tak będzie :P Według mnie... :)

 

Mafię II, GT 5 nie nazwałbym średniakam...:P Zresztą dyskusja w nieodpowiednim temacie ;P

 

Obejrzałem ten epizod GT do połowy...straszny długi bufor...i niestety pokazali prawdziwy wygląd Hadesa :(

Odnośnik do komentarza

Widzę, że wielu osobom udziela się hype. No może w kontekście tej gry jest on rozumiany inaczej (nie można zhypować czegoś na co się czeka od kilku lat z wypiekami na twarzy), ale mimo wszystko. Nie śmiałbym ruszyć nawet jakiegokolwiek dema czy obczajać gameplay przed wbiciem palców w przyciski pada przy uruchomieniu finalnej wersji. Widziałem dotąd zaledwie ten teaser gdzie Kratos na końcu mówi: "In the end there will be only chaos!" Jestem również pewien, że będę lutował w ten tytuł póki mi skóra z paluchów nie zejdzie, ale nie chcę sobie psuć zabawy wyciekami bądź demami. Takie gry jak God of War nie potrzebują w sumie promocji w mediach. Wystarczy napisać kiedy wyjdzie i pozamiatane. Spekulacjom nie będzie końca.

Odnośnik do komentarza

W końcu Killzone 2 też rządził, a potem pojawił się Uncharted Among Thieves, który zdeklasował ten tytuł. Dlatego GoW3 to jeden z kandydatów na grę roku, być może nic go nie przebije, ale z takimi osądami trzeba się wstrzymac do końca roku. Na pewno już po tym co pokazano robi wrażenie.

 

Przy okazji, czy mi się wydaje, czy Kratos temu nieszczęśnikowi wbił kciuki w oczy (chodzi o typa, gdzie widzimy z jego perspektywy jak Ghost Of Sparta go maltretuje)?

Odnośnik do komentarza

od 3 godzin kręce sie i zastanwiam co napisać, ale nie bede pisal że jestem zaskoczony i zszokowany, bo w przeciwienstwie do ludzi krzyczacych "gow2 hd" ja od dawna wiedzialem że gra bedzie za(pipi)ista i ten filmik to potwierdza, prawdopodbnie i tak widac te "łagodniejsze" kawałki, a pełna gra bedzie jeszcze bardziej epicka

 

filmik zapokoil troche moją rządze wiedzy i teraz moge juz spokojnie czekać na premiere, chociaż coś tam mowili że za jakis czas znowu cos ujawnią

 

mogli by dać jakas wersje z lepsza rozdziałką i bez reklam co 15 sekund ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...