Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

A w ogóle większość osób piszących że GoW3 pociągłoby PS2(z lekkim obcięciem grafiki),po zagraniu w GOW2 i demo trójki, grała pewnie w GOW Collection, gdzie grafika jest mocno podrasowana i dostosowana do telewizorów HD, a klatki są zwiękoszone do 60. Ale niech te osoby odpadalą sobie GOW2 na PS2 na jakimś telewizorze sprzed kilku lat, a obok niech włączą(choćby) demo GOW3 na telewizorze fullhd lcd i wtedy powiedzą, że grafika jest bez zmian. A w ogóle patrząc na ostatnie gameplaye to i tak tym osobom radzę udać się do okulisty :P .

Odnośnik do komentarza

Nie dalej jak kilkanaście stron temu była podobna rozmowa i podejrzewam, że jeszcze takie będą.

 

Tak zauważyłem, że osoby które narzekają na brak zmian (łoł), że niby odgrzewany kotlet. To najczęściej osoby które w tym samym poście piszą, "nie grałem nigdy w GoW" albo "grałem tylko w pierwszą część". I te właśnie osoby narzekają, że znowu to samo. Gdzie tu logika.

 

Naprawdę nie wiem czego oczekiwali Ci zawiedzeni. Zmiany środowiska - otoczenia raptem? Na początku GoW3 mieliśmy przenieść się Kratosem do Nibylandii? Zamiast Kratosa mamy grać Meduzą? Czy jak?

 

Każdy "normalny" z dobrym wzrokiem zauważył/zauważy zmiany w granicach rozsądku tzn. nie wykraczające poza uniwersum.

 

 

Może to fantazja, pobożne życzenie, utopia ale po genialnej grze liczy się na arcygenialny sequel. Różnie z tym bywa ale wiem, że takiego uczucia jakie mi towarzyszyło po odpaleniu GOW II w trójce już nie będzie. Cięzko przejśc samego siebie jeśli wzniosłeś się na wyżyny.

 

 

PS. Domyślam się, ze u nas zestawu GOW III z poprzednimi częściami w HD nie będzie?

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Taki zestaw jest już do zamówienia (preorder) od 2-3 miesięcy ;]. "God of War III Ultimate Trilogy"

 

Ja na razie (siła wyższa) obejrzałem pierwsze 10 minut i walkę z

Posejdonem, a w zasadzie jej część.

I jeżeli gra będzie trzymać ten poziom, to spoko "trójka" uderzy jak swego czasu "dwójka" jak nie mocniej.

 

W głowie mi się nie mieści jak się GoW3 potoczy, skończy, co panowie z Santa Monica przyszykowali.

 

Edit: Dawałem już kilka razy. http://www.ps3site.pl/do-pieciu-razu-sztuka-czyli-gow-iii-w-polsce/31553/ Takie wersje mają się pojawić w sumie 3 z nich już można zamówić. Pozostają jeszcze pozostałe dwie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Tak zauważyłem, że osoby które narzekają na brak zmian (łoł), że niby odgrzewany kotlet. To najczęściej osoby które w tym samym poście piszą, "nie grałem nigdy w GoW" albo "grałem tylko w pierwszą część". I te właśnie osoby narzekają, że znowu to samo. Gdzie tu logika.

 

Naprawdę nie wiem czego oczekiwali Ci zawiedzeni. Zmiany środowiska - otoczenia raptem? Na początku GoW3 mieliśmy przenieść się Kratosem do Nibylandii? Zamiast Kratosa mamy grać Meduzą? Czy jak?

ja zauwazylem ze osoby ktore pisza ze ta gra to nie jest odgrzewany kotlet w tym samym poscie pisza, "zmian nie ma bo co mieli zmienic?". gdzie tu logika?

 

albo sie zgadzacie ze nie ma co zmieniac w formule wiec dostajecie znowu to samo czyli wlasnie odgrzewany kotlet. (nie zeby bylo cos zlego znowu jesc schabowego tylko ze na lepszym talerzu)

 

albo sie nie zgadzacie ze dostajecie znowu to samo bo przecierz zmian jest tyle co miedzy resident evil 3 a 4. (nie zeby zmienianie serii na sile zawsze bylo czyms dobrym)(wolalem formule 3 niz 4)

 

takze wyluzujcie z tym atakowaniem kazdej osoby ktora smie zarzucic gow 3 ze to znowu wiecej tego samego bo to przecierz prawda ale prawda tez jest ze tego wlasnie chcemy i tak nam odpowiada i gra w ten sposob bedzie nadal bardzo dobra.

 

i sie tak nie bulwersujcie tym co koles powiedzial o gow3 na ps2. zaznaczyl ze musieliby obnizyc grafike a "leciutko" to pojecie wzgledne, moze dla niego roznica grafy gow2 z ps2 i grafa gow3 z ps3 to wlasnie leciutko. w pewnym sensie ma racje, co niby takiego stalo na przeszkodzie zeby gow3 wydac w czasach ps2 w grafice takiej jak mial gow2? teraz juz jestesmy w punkcie ze jestesmy pare dni od premiery ale wtedy dawno temu gdy powiedzieli ze gow3 wyjdzie na ps3 napewno nie skakaliscie z radosci.

 

ps. slupek moja opinie o u2 wyrazilem w tamtym topiku tyle razy ze juz mieli tego dosyc wiec tym bardziej nie bede jej tutaj przytaczac. idz tam poszukaj jak cie to az tak ciekawi

 

 

Odnośnik do komentarza

Idąc Waszym tokiem rozumowana (Twoim i Kijka) to 99 % współczesnych gier mogłoby wyjść na Ps2. To po co w ogóle powstawały next-geny (obecne current geny) skoro wszystkie gry uciągnęłoby Ps2 z "lekko obciętą grafika". Według Ciebie takie Uncharted 2 czy Heavy Rain (pierwsze lepsze gry) też mogłyby powstać na Ps2 z obciętą grafiką? Aha... To już kompletnie nie rozumiem po co kupowałeś Ps3 skoro gry różnią się tylko grafiką na dodatek "lekko".

 

 

Chciałbym przypomnieć, że oprócz "grafiki" istnieją takie elementy choćby jak fizyka, animacja, Sztuczna Inteligencja. Te też by pociągnęło Ps2 na obecnym poziomie? Aha...

 

PS. Nie specjalnie mnie interesuje Twoja opinia o U2 zresztą sam czytałem Twoje wypowiedzi. Tylko to stawia sprawę GoW3 jak dla mnie w jasnym świetle co do Twojej tezy "odgrzewanego kotleta" skoro U2 również uważasz za takiego. Nie ma w ogóle o czym rozmawiać i tyle, oczywiście z mojej strony.

 

Ty będziesz grał/nie grał (nie wiem czy kupujesz) w odgrzewanego kotleta. Ja będę grał w sequel doskonały (na razie opieram się na tym co widziałem) bez wrażenia deja vu czy odgrzewanego kotleta.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

i sie tak nie bulwersujcie tym co koles powiedzial o gow3 na ps2. zaznaczyl ze musieliby obnizyc grafike a "leciutko" to pojecie wzgledne, moze dla niego roznica grafy gow2 z ps2 i grafa gow3 z ps3 to wlasnie leciutko. w pewnym sensie ma racje, co niby takiego stalo na przeszkodzie zeby gow3 wydac w czasach ps2 w grafice takiej jak mial gow2? teraz juz jestesmy w punkcie ze jestesmy pare dni od premiery ale wtedy dawno temu gdy powiedzieli ze gow3 wyjdzie na ps3 napewno nie skakaliscie z radosci.

 

Z radości może nie skakałem, ale się cieszyłem, bo wiedziałem, że z PS2 nic już nie wycisną. A przecież zakończenie trylogii tak za(pipi)istej serii jak GoW musi być grube i zabijające grafiką. I z tego co widzę takie właśnie będzie, i takiego poziomu jaki obecnie Gow 3 prezentuje na PS2 nigdy by nie osiągnęli.

 

A ci co uważają GoW 3 za odgrzewanego kotleta, to nich po prostu go nie kupują, bo po co? Żeby ponarzekać? Szkoda waszej kasy...

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Zastanawialiscie sie kiedys nad osobowoscia Kratosa, nad tym jak niewdziecznym s(pipi)%$ynem jest ten spartanski wojownik. Jak pamietacie z pierwszej czesci, Ares uratowal go przed niechybna smiercia, unicestwiajac barbarzynskiego, niedoszlego kata Kratosa. A ten co robi? Zabija swojego wybawce, i wypie*rza go ze stolka boga wojny ( zupelnie jak w polskim parlamencie). A po jakims czasie strzela focha, i pokazuje srodkowy palec zasadom ustalonym przez Olimp ( a wlasciwie przez dyktatora Zeusa). Wlasciwie co nam imponuje w tym gosciu? Brutalnosc, artyzm w unicestwianiu zycia? 8)

Odnośnik do komentarza

Idąc Waszym tokiem rozumowana (Twoim i Kijka) to 99 % współczesnych gier mogłoby wyjść na Ps2. To po co w ogóle powstawały next-geny (obecne current geny) skoro wszystkie gry uciągnęłoby Ps2 z "lekko obciętą grafika". Według Ciebie takie Uncharted 2 czy Heavy Rain (pierwsze lepsze gry) też mogłyby powstać na Ps2 z obciętą grafiką? Aha... To już kompletnie nie rozumiem po co kupowałeś Ps3 skoro gry różnią się tylko grafiką na dodatek "lekko".

 

 

Chciałbym przypomnieć, że oprócz "grafiki" istnieją takie elementy choćby jak fizyka, animacja, Sztuczna Inteligencja. Te też by pociągnęło Ps2 na obecnym poziomie? Aha...

 

PS. Nie specjalnie mnie interesuje Twoja opinia o U2 zresztą sam czytałem Twoje wypowiedzi. Tylko to stawia sprawę GoW3 jak dla mnie w jasnym świetle co do Twojej tezy "odgrzewanego kotleta" skoro U2 również uważasz za takiego. Nie ma w ogóle o czym rozmawiać i tyle, oczywiście z mojej strony.

 

Ty będziesz grał/nie grał (nie wiem czy kupujesz) w odgrzewanego kotleta. Ja będę grał w sequel doskonały (na razie opieram się na tym co widziałem) bez wrażenia deja vu czy odgrzewanego kotleta.

 

99% gier? naprawde? ja bym powiedzial ze sporo mniej. ja rozumiem ze obecny gen to tylko 1.5 poprzedniego a nie pelny "next" ale bez przesady.

 

 

po co powstaly next geny? dla kasy. chyba nie jestes taki naiwny zeby wierzyc ze sony i m$ robia to "dla postepu swiata gier"?

 

u2 i hr na ps2? no ba pewnie ze moglyby. grafika to tylko dodatek a nie istota dobrej gry, jesli twierdzisz ze u2 bez tej grafy i tekstur nie bylby taka swietna gra za jaka go masz to moze nie jest taki swietny jak myslisz. jak dla mnie hr moglby wyjsc lata temu na ps2 i wygladac jak fahrenheit. emocje bylyby te same, historia ta sama, dziury w niej tez te same. slabo przemyslane przyklady podales. ja bym podal taki dead rising ktory by nie mial szans zaistniec na ps2 bo musieliby obciac liczbe zombiakow tak jak to zrobilo wii co zabija istote tej gry.

 

po co kupowalem ps3? bo choc wyzej wymienione tytuly mogly powstac na ps2 to nie powstaly, wiec chcac w nie zagrac musialem kupic, plus sporo gier by nie dalo rady powstac na ps2 nawet z obcieta grafa wiec dla nich tez kupilem. to chyba oczywiste. no i glownym powodem bylo psn/live i to ze moge grac wygodnie z moim best m8.

 

fizyka, animacja i ai gow3 na ps2? a co wg ciebie zmienili w tej kwesti od czasow gow2? (zwlaszcza interesuje mnie fizyka i ai) pytam o gow3 bo to o nim rozmawialismy, a ze ty sobie ubzdurales ze o 99% gier to juz nie moja wina.

 

 

 

 

szkoda ze nie zrozumieliscie najwazniejszego zdania w tamtym poscie wiec je zacytuje i pogrubie zeby wam ulatwic, moze za drugim razem sie uda: "takze wyluzujcie z tym atakowaniem kazdej osoby ktora smie zarzucic gow 3 ze to znowu wiecej tego samego bo to przecierz prawda ale prawda tez jest ze tego wlasnie chcemy i tak nam odpowiada i gra w ten sposob bedzie nadal bardzo dobra." taka jest moja opinia o koncu tej trylogii.

 

ps. nigdy nie nazwalem u2 odgrzewanym kotletem, wymienilem to co mi sie w nim nie podobalo, widocznie sam po przeczytaniu tego stwierdziles ze te wady oznaczaja odgrzewany kotlet.

 

 

Odnośnik do komentarza

Zastanawialiscie sie kiedys nad osobowoscia Kratosa, nad tym jak niewdziecznym s(pipi)%$ynem jest ten spartanski wojownik. Jak pamietacie z pierwszej czesci, Ares uratowal go przed niechybna smiercia, unicestwiajac barbarzynskiego, niedoszlego kata Kratosa. A ten co robi? Zabija swojego wybawce, i wypie*rza go ze stolka boga wojny ( zupelnie jak w polskim parlamencie). A po jakims czasie strzela focha, i pokazuje srodkowy palec zasadom ustalonym przez Olimp ( a wlasciwie przez dyktatora Zeusa). Wlasciwie co nam imponuje w tym gosciu? Brutalnosc, artyzm w unicestwianiu zycia? 8)

 

Tak tylko trzeba pamiętać co potem się stało :) Bo mimo iż Kratos przeżył stracił coś ważniejszego...rodzinę,którą sam zabił kierując się gniewem spowodowanym przez Aresa. Focha to on nie strzelił tylko Zeus go wydymał,bo stwierdził,że może mu zagrażać :P

 

@Voytec : Skur.wielem to on jest bez wątpienia nie zaprzeczam ...:D

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

fizyka, animacja i ai gow3 na ps2? a co wg ciebie zmienili w tej kwesti od czasow gow2? (zwlaszcza interesuje mnie fizyka i ai) pytam o gow3 bo to o nim rozmawialismy, a ze ty sobie ubzdurales ze o 99% gier to juz nie moja wina.

Naprawde uwazasz ze to co się dzieje w GoW III na pokazanych materialach, czyli walka Kratosa na lapie Gai moglaby miec miejsce na PS2? Ta przestrzen? Ta skala? Ruchomy level jakim jest sama Gaja mógłby być uciągniety przez PS2? Atlas na PS2 to był maks możliwości jakie mogą się dziać w tle na Czarnuli. Fantastyczna, legendarna konsola, której czas już niestety minął i skończcie pier.dolić, że GoW III z grafiką PS2 mógłby na niej pójść.

 

@Mysza: W porządku, Kratos został wydymany, ale skur.wielem jest nieziemskim.

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

po co powstaly next geny? dla kasy. chyba nie jestes taki naiwny zeby wierzyc ze sony i m$ robia to "dla postepu swiata gier"?

Nie. Sony i M$ wypuścili nowe konsole raz dla kasy, dwa dla postępu gier, które poprzednie ich konsole już nie chwytały.Co pierwsze wynika z drugiego.

 

u2 i hr na ps2? no ba pewnie ze moglyby. grafika to tylko dodatek a nie istota dobrej gry, jesli twierdzisz ze u2 bez tej grafy i tekstur nie bylby taka swietna gra za jaka go masz to moze nie jest taki swietny jak myslisz. jak dla mnie hr moglby wyjsc lata temu na ps2 i wygladac jak fahrenheit. emocje bylyby te same, historia ta sama, dziury w niej tez te same. slabo przemyslane przyklady podales. ja bym podal taki dead rising ktory by nie mial szans zaistniec na ps2 bo musieliby obciac liczbe zombiakow tak jak to zrobilo wii co zabija istote tej gry.

A ja myślę, że podałem dobre przykłady. Tak U2 bez tej grafiki, animacji, fizyki nie byłby tak dobry jak jest teraz na Ps3. Dla mnie jest to oczywista oczywistość. To samo Heavy Rain choć on mógłby na pewno szybciej zaistnieć niż U2 ale i tak by nie robił takiego wrażenia jak obecnie i nie mówię tu tylko pod kątem wizualnym. Tylko zacznijmy od tego, że takie HR nigdy by nie dało rady powstać na Ps2 na takim poziomie. I znowu nie mówię tu tylko o grafice.

 

fizyka, animacja i ai gow3 na ps2? a co wg ciebie zmienili w tej kwesti od czasow gow2? (zwlaszcza interesuje mnie fizyka i ai) pytam o gow3 bo to o nim rozmawialismy, a ze ty sobie ubzdurales ze o 99% gier to juz nie moja wina.

Co zmienili, no Ty chyba żartujesz jak nie widzisz różnicy w animacji w Gow2 a Gow3. To Ty masz problem i ja nie muszę nic tłumaczyć. Bo to widać gołym okiem. Co do Inteligencji i fizyki, poczekaj powiem Ci za jakieś 3 tygodnie jak skończę Gow-a ale już teraz jestem pewien, że na pewno je zmienili względem poprzednich części. Co również jest chyba oczywiste. I co również widać po filmikach jeżeli chodzi o fizykę.

 

szkoda ze nie zrozumieliscie najwazniejszego zdania w tamtym poscie wiec je zacytuje i pogrubie zeby wam ulatwic, moze za drugim razem sie uda: "takze wyluzujcie z tym atakowaniem kazdej osoby ktora smie zarzucic gow 3 ze to znowu wiecej tego samego bo to przecierz prawda ale prawda tez jest ze tego wlasnie chcemy i tak nam odpowiada i gra w ten sposob bedzie nadal bardzo dobra." taka jest moja opinia o koncu tej trylogii.

A moja opinia jest taka, że się z tym nie zgadzam. Skoro trzeci raz miałbym dostać dokładnie to samo. To nigdy w życiu bym nie kupił takiej gry. A zakończenie historii zobaczyłbym sobie na youtube.

 

ps. nigdy nie nazwalem u2 odgrzewanym kotletem, wymienilem to co mi sie w nim nie podobalo, widocznie sam po przeczytaniu tego stwierdziles ze te wady oznaczaja odgrzewany kotlet.

Dlatego się pytałem, byłem pewny a i nadal jestem, że nazywałeś odgrzewanym ... Jeżeli nie to zwracam honor.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Idąc Waszym tokiem rozumowana (Twoim i Kijka) to 99 % współczesnych gier mogłoby wyjść na Ps2. To po co w ogóle powstawały next-geny (obecne current geny) skoro wszystkie gry uciągnęłoby Ps2 z "lekko obciętą grafika". Według Ciebie takie Uncharted 2 czy Heavy Rain (pierwsze lepsze gry) też mogłyby powstać na Ps2 z obciętą grafiką? Aha... To już kompletnie nie rozumiem po co kupowałeś Ps3 skoro gry różnią się tylko grafiką na dodatek "lekko".

 

 

Chciałbym przypomnieć, że oprócz "grafiki" istnieją takie elementy choćby jak fizyka, animacja, Sztuczna Inteligencja. Te też by pociągnęło Ps2 na obecnym poziomie? Aha...

 

PS. Nie specjalnie mnie interesuje Twoja opinia o U2 zresztą sam czytałem Twoje wypowiedzi. Tylko to stawia sprawę GoW3 jak dla mnie w jasnym świetle co do Twojej tezy "odgrzewanego kotleta" skoro U2 również uważasz za takiego. Nie ma w ogóle o czym rozmawiać i tyle, oczywiście z mojej strony.

 

Ty będziesz grał/nie grał (nie wiem czy kupujesz) w odgrzewanego kotleta. Ja będę grał w sequel doskonały (na razie opieram się na tym co widziałem) bez wrażenia deja vu czy odgrzewanego kotleta.

 

99% gier? naprawde? ja bym powiedzial ze sporo mniej. ja rozumiem ze obecny gen to tylko 1.5 poprzedniego a nie pelny "next" ale bez przesady.

 

 

po co powstaly next geny? dla kasy. chyba nie jestes taki naiwny zeby wierzyc ze sony i m$ robia to "dla postepu swiata gier"?

 

u2 i hr na ps2? no ba pewnie ze moglyby. grafika to tylko dodatek a nie istota dobrej gry, jesli twierdzisz ze u2 bez tej grafy i tekstur nie bylby taka swietna gra za jaka go masz to moze nie jest taki swietny jak myslisz. jak dla mnie hr moglby wyjsc lata temu na ps2 i wygladac jak fahrenheit. emocje bylyby te same, historia ta sama, dziury w niej tez te same. slabo przemyslane przyklady podales. ja bym podal taki dead rising ktory by nie mial szans zaistniec na ps2 bo musieliby obciac liczbe zombiakow tak jak to zrobilo wii co zabija istote tej gry.

 

po co kupowalem ps3? bo choc wyzej wymienione tytuly mogly powstac na ps2 to nie powstaly, wiec chcac w nie zagrac musialem kupic, plus sporo gier by nie dalo rady powstac na ps2 nawet z obcieta grafa wiec dla nich tez kupilem. to chyba oczywiste. no i glownym powodem bylo psn/live i to ze moge grac wygodnie z moim best m8.

 

fizyka, animacja i ai gow3 na ps2? a co wg ciebie zmienili w tej kwesti od czasow gow2? (zwlaszcza interesuje mnie fizyka i ai) pytam o gow3 bo to o nim rozmawialismy, a ze ty sobie ubzdurales ze o 99% gier to juz nie moja wina.

 

 

 

 

szkoda ze nie zrozumieliscie najwazniejszego zdania w tamtym poscie wiec je zacytuje i pogrubie zeby wam ulatwic, moze za drugim razem sie uda: "takze wyluzujcie z tym atakowaniem kazdej osoby ktora smie zarzucic gow 3 ze to znowu wiecej tego samego bo to przecierz prawda ale prawda tez jest ze tego wlasnie chcemy i tak nam odpowiada i gra w ten sposob bedzie nadal bardzo dobra." taka jest moja opinia o koncu tej trylogii.

 

ps. nigdy nie nazwalem u2 odgrzewanym kotletem, wymienilem to co mi sie w nim nie podobalo, widocznie sam po przeczytaniu tego stwierdziles ze te wady oznaczaja odgrzewany kotlet.

 

 

Zieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeww..

 

Po pierwsze, to nie jest temat 'po co powstaly konsolowe nowej generacji', nudzi mnie ta wasza 'dyskusja' i sadze ze nie jestem jedyny (sadze, bo pewnosci nie mam).

 

Ale skoro juz mowicie nie na temat, to powiem tylko ze takiego steku bredni dawno nie czytalem. Najlepiej to niech wszystkie te gry wydadza w wersji tekstowej, bo przeciez 'grafika nie ma znaczenia i nie sprawia ze gra bedzie lepsza'. Nie chce mi sie nawet komentowac tego typu idiotycznych komentarzy. Jak ktos uwaza ze brak postepu jest w porzadku, to powinien sie mocno zastanowic nad soba i nad tym co sie dookola niego dzieje.

 

Gry tak jak filmy daza do jak najwierniejszego przedstawienia swojej zawartosci, grafika stanowi najlepszy sposob na to, tak bylo jest i bedzie.

 

U2 BYLBY gorsza gra na PS2.

 

Prosilbym jakiegos moderatora o przypomnienie o czym jest ten temat :)

Odnośnik do komentarza

A pomyśleć, że do pewnego momentu były raptem jeden trailer i "stare" demo :), tak jak Square po odcinku z GT całkowicie odpuściłem gameplay i inne zajawki. Panowie jeszcze tylko 8/9 dni!

 

 

Wiem, że nie w tym temacie ale w Media Markt przynajmniej Gorzów i Szczecin GoW będzie już 16 marca w cenie poniżej 190 zł :)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze parę dni i całą grę zobaczycie na YT ;). Ja zachowam wstrzemięźliwość i poczekam do premiery.

Heh no właśnie to chciałem napisać. I niestety ja tak robię.

 

Co do tej walki

ja pier..., brak mi słów.......... ŁoŁ. Jestem ciekaw tylko czy Kronos to jedyny tytan z którym będziemy walczyć "bezpośrednio". Oby nie.

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...