Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Podstawowa sprawa.

 

Czy to juz jest pewne ze wycieli Epilog i edie on w DLC? Jesli za darmo dla tych co kupili nowke to ok. Ale jesli kazdy bedzie musial doplacic to (pipi)stwo po Capcom i Ubisoft teraz uprawia Sony?

Nie tak to powiedziano. Była mowa o tym, że chcieli zrobić coś na wzór epilogu, ale im nie wyszło. I tylko że może jeszcze do tej kwestii wrócą. Nie ma mowy o wyciętym zakończeniu; to nie Ubi.

Chyba juz jestem przewrazliwiony. Z zasady nie kupuje takich rzeczy, i nie chodzi tu o pieniadze. A o ladowanie w huja klienta.

 

Nie kupilem Epilogu do PoP, nie kupilem dodatkow do AC2, nie kupuje do R5 i z zasady nie kupie zadnego dodatku do jakiejkolwiek gry, jesli zostalo to na beszczela usuniete lub co gorsza zablokowane, w grze za ktora juz zaplacilem pelna kwote.

Odnośnik do komentarza

no , świetny jak prawie cała muza z GoW :D ogolnie to uwielbiam tego typu muzyke, ale mogłeś zapoilerować ten filmik bo jeszcze ktoś usłyszy i potem podczas gry nie bedzie miał niespodzianki xDDDD (żart i szydera)

 

 

btw właśnie słucham tego muzycznego dodatku do ultimate trilogy - blood & metal, i szczerze mowiąc:

 

zawiodłem sie kompletnie, piosenki praktycznie nie zwiazane z grą, poprostu jakiś taki średnio zwykły metal, do tej pory w jednej piosence uslyszalem teksty o sparcie, ale to wcale nie spowodowalo ze byla fajna...

myślałem (mialem nadzieje) że to bedzie metalowa wersja znanych kawałkow z soundtracka, czyli ta "poważna muza" z dodanymi gitarami itp, ale to poprostu zwykly metal, ja osobiscie nie widze związku z grą...

 

Odnośnik do komentarza

Dla tych którzy nie mogą wytrzymać, WIĘKSZA próbka polskiego dubbingu:

 

Linda - początek gry(chyba)/intro -

 

A tu porównanie wersji ang z pol:

 

(Linda i Żebrowski(Hercules)) -

 

Wiadomo, że spoilery są, więc oglądacie na własną odpowiedzialność.

 

Haha padłem i nie chodzi mu tu o polski dubbing. Ale spotkanie Kratosa z Herculesem, za(pipi)isteeeeee. Ale konkretnie ten dialog i zdanie Herkulesa "Kiedy ja sprzątałem Stajnię Augiasza to Zeus wyznaczył Ciebie do zabicia Aresa..." haha dobre, dobre. Mitologia pełną gębą heh.

 

 

Nie no nie wytrzymam do środy, to będzie cholernie dłuuuugii wekend.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

ja po tym porownaniu zastnawiam sie czy w ogole zdołam przejsc gre po polsku, planowalem za 2-3 razem właczyc polski do testów ale chyba nie zniose tego

 

PIERDOLENIA

 

 

nie zniose tego poprostu tragedia ;/ (nie chodzi o jakość głosów, ale o to że idiotycznie brzmia tacy pakerzy gadajacy po polsku)

Odnośnik do komentarza

Ta część w ogóle wydaje mi się dużo zabawniejsza. Kratos nawet nauczył się używać sarkazmu.

 

 

Cały dialog między nim, a Herkulesem jest genialny. "Kiedy ty zostałeś bogiem wojny, ja zostałem wysłany żeby znaleźć jabłko". Hermes też jest świetny. Ten jego tatralny sposób bycia i wyśmiewanie Kratosa ("Lazy mortal!") jest naprawdę zabawny.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...