Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wypowiedź zawiera SPOJLERY :excl:

 

Gierka wpadła i w moje łapy i musze powiedziec, że bardzoooo mi się podoba. Pomysł na wykańczanie po kolei bogów i konsekwencje jakie to przynosi super pomysł. Grafika w niektórych miejscach wypada za(pipi)iście w innych już gorzej, ale i tak jest masakra. Walka na Kronosie to po prostu bajka i coś niesamowitego. Kratos to niezły bad ass :diablo: nawet musiał zabic Hefajstosa, a na początku myślałem, że go jako jedynego oszczędzi, ale się myliłem :rolleyes: Pomysły takie jak ogrody Hery ( alkoholiczka jedna ^_^ ) ze zmienioną perspektywą suuper !!! W końcu normalne bronie, które można używac, a nie tak jak w poprzednich częściach te dodatkowe były bezużyteczne. Ogólnie dla mnie najlepsza częśc serii. Gry jeszcze nie skończyłem (jestem w labiryncie) także z wystawieniem ocenki się wstrzymam do końca. Git giera !!! Cool

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza

Pomysł na wykańczanie po kolei bogów i konsekwencje jakie to przynosi super pomysł.

No właśnie kolejność z którą Kratos podejmuje Olimpijczyków jest troszkę do du.py. Na samym początku mógł ubić np.

Hermesa, Heliosa, albo Apollina. A tak straciliśmy dwóch braci z najważniejszej trójcy.

Chu.jowo rozplanowali ten motyw a nie wierzę, że nie potrafiliby tego rozwiązać lepiej. Kratos i tak przecież

wraca do podziemia. Mógłby ubić Hadesa dopiero wtedy. Tak w 3/4tych gry.

 

Odnośnik do komentarza

Taa tyle że Kratos w jedynce a trójce to tak jakby dwie różne postacie. W pierwszej części było mu bliżej do zwykłego człowieka, w trójce jest prawie na równi z bogami, stąd ta łatwość w ich wyrzynaniu. Gdyby postawić przeciwko sobie Aresa i Kratosa z trójki to poległ by tak samo jak inni, nie miałby szans.

Odnośnik do komentarza

jak nie grasz na v. hardzie to bedziesz mial tyle orbow, ze spokojnie upgradujesz wszystko ;) o ile bedziesz szukal rozmaitych skrzynek :) o dziwo, na v. hardzie znajdywalem wiecej skrzynek niz zwykle a nie wystarzylo mi orbow na upgradowanie wszystkiego... widocznie na chaosie jest mniej orbow :) ale ogolnie, mi sie najlepiej walczylo blade of excile i nemean cestus ;) (czy jak im tam jest :P)

Odnośnik do komentarza

Ja juz jestem na etapie gdzie zdobylem wszystkie bronie. Moze ktos mi podpowie ktora jest najmocniejsza, bo chcialbym ja upgrade'owac na maxa, tak aby nie miec problemow z finalowym bossem. Wydaje mi sie, ze w bron Hefajstosa warto jest zainwestowac "krew". :)

 

 

Blade of Exile czyli standardowa to podstawa i rękawice, te najlepiej w pierwszej kolejności.

Odnośnik do komentarza

jak nie grasz na v. hardzie to bedziesz mial tyle orbow, ze spokojnie upgradujesz wszystko ;) o ile bedziesz szukal rozmaitych skrzynek :) o dziwo, na v. hardzie znajdywalem wiecej skrzynek niz zwykle a nie wystarzylo mi orbow na upgradowanie wszystkiego... widocznie na chaosie jest mniej orbow :) ale ogolnie, mi sie najlepiej walczylo blade of excile i nemean cestus ;) (czy jak im tam jest :P)

 

Rękawice (siła) oraz ostrza (uniwersalne) to podstawa, ja na końcu pakowałem czerwone kule w także w bicze (magia paraliżuje dość dużo jednostek).

Odnośnik do komentarza

Warto. Ja pomimo wielokrotnego skończenia obu części bawiłem się świetnie przy kolekcji. Tak jak pisze Zwyrol, są trofea (swoją drogą bardzo łatwe) oraz masa dodatkowych filmików. Grafika prezentuje się nieźle, szczególnie w dwójce.

A tak swoją drogą to masz odpowiedni termat dotyczący GoWC.

Odnośnik do komentarza

w PSXE była wypowiedź Sitga i mówił, że dodatek dałoby radę zrobić tylko by nie pasował do struktury gry, szkoda, że mieli mało czasu na dokończenie gry. Efektem jest słaba końcówka.

 

Serio tak sądzisz ? Dla mnie cała końcówka gry (czyli jakieś 40 minut)

od momentu walki z Zeusem przy sercu Gai

to najlepsze momenty tej gry!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...