Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem już takie pytanie, ale nikt na nie nie odpowiedział wcześniej. Czy planowane jest wydanie białej Ps3 w Europie( jest znacznie ładniejsza, a nie chce kombinować ze sprowadzaniem). W Japoniii jest juz długo i hmmm jakie są przeszkody zeby pojawiła sie w wersji PAL?? Szykuje sie do kupna playa i nie wiem czy jest sens czekac na white...?? :huh:

Odnośnik do komentarza
Widziałem już takie pytanie, ale nikt na nie nie odpowiedział wcześniej. Czy planowane jest wydanie białej Ps3 w Europie( jest znacznie ładniejsza, a nie chce kombinować ze sprowadzaniem). W Japoniii jest juz długo i hmmm jakie są przeszkody zeby pojawiła sie w wersji PAL?? Szykuje sie do kupna playa i nie wiem czy jest sens czekac na white...?? :huh:

Za 60 PLN możesz sobie kupić chromowaną (srebrną) górną obudowę.

Odnośnik do komentarza
Chciałbym pokupować parę gier z niemieckiego eBaya. Czy wiecie jakie gry mają możliwość zmiany języka? Albo macie niemiecką wersję okładki, a gra jest po angielsku. Po prostu nienawidzę szwabskiego, a gry mają tanie. Czy ktoś życzliwy może podać mi parę tytułów ze zmianą języka?

 

na aukcji powinno byc to napisane. wiem ze Assassin's Creed ma pare jezykow.

Odnośnik do komentarza

1. Czy firmware instaluje się bezpośrednio z netu, czy najpierw ściąga się go na dysk i z dysku instaluje ?

2. Czy jeżeli podczas ściągania firmware lub dem przerwie mi połączenie z netem to coś się może stać z konsolą ?

3. Czy po przerwaniu połączenia z netem trzeba będzie daną rzecz ściągać od początku czy też konsola będzie ją pobierać od momentu w którym zostało przerwane połączenie ?

4. Jaki kable component będzie najlepszy zarówno do ps2 jak i ps3 (Hama, Speedlink, BigBen) ? Czy może nie ma wśród nich dużej różnicy ?

5. Niektóre kable component mają 6 końcówek do podłączenia do tv a niektóre 5, jaka jest róznica ?

 

Niektóre pytania może sie wydają głupie, no ale słabo się orientuje w niektórych rzeczach, a wole się dowiedzieć przed zakupem ps3 ;).

Odnośnik do komentarza

1. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem - są dwa sposoby zrobienia updejta:

a) ściągasz plik na kompie, wrzucasz np. na pendrive'a, wpinasz do konsoli i updejt leci

b) bezpośrednio przez ps3. wtedy konsola najpierw ściąga plik z firmwarem i później zaczyna instalację

2. Teoretycznie nic, ale nikt gwarancji Ci na to nie da :) Ja sam miałem podobne obawy. O ile przy ściąganiu dem, tapet itp. nie ma problemu (patrz 3), to update firmware dla bezpieczeństwa robię zawsze przez sposób 1.a)

3. Od momentu w którym zostało przerwane połączenie.

4. Wydaje mi się że BigBen robi dobre jakościowo kable, ale to moja subiektywna opinia :) Poza tym używałem ich kabla do X360 a nie PS, więc czekaj na odpowiedź kogoś jeszcze

 

 

Odnośnik do komentarza
1. Czy firmware instaluje się bezpośrednio z netu, czy najpierw ściąga się go na dysk i z dysku instaluje ?

2. Czy jeżeli podczas ściągania firmware lub dem przerwie mi połączenie z netem to coś się może stać z konsolą ?

3. Czy po przerwaniu połączenia z netem trzeba będzie daną rzecz ściągać od początku czy też konsola będzie ją pobierać od momentu w którym zostało przerwane połączenie ?

4. Jaki kable component będzie najlepszy zarówno do ps2 jak i ps3 (Hama, Speedlink, BigBen) ? Czy może nie ma wśród nich dużej różnicy ?

5. Niektóre kable component mają 6 końcówek do podłączenia do tv a niektóre 5, jaka jest róznica ?

 

Niektóre pytania może sie wydają głupie, no ale słabo się orientuje w niektórych rzeczach, a wole się dowiedzieć przed zakupem ps3 ;).

1. W pierwszej kolejności ściąga z neta na dysk, a następnie instaluje. Wszystkie dane które potrzebują się zainstalować na PS3 muszą wylądować na twardzielu, nie ma innej możliwości. Sam firmware: Można ściągać firmware bezpośrednio z internetu. Jeżeli konsola jest podpięta do sieci, odpowiednią opcją w menu sprawdzamy dostępność aktualizacji, a następnie możemy ją ściągnąć na dysk konsoli.

Drugą możliwością jest ściągnięcie aktualizacji przez PC na pamięć np. pen drive, a następnie podłączenie go przez USB do konsoli.

2/3. Podczas ściągania firmware każde anulowanie operacji zaczyna ją od początku. W przypadku innych danych jak wideo, muzyka, gry z PSN zawsze można kontynuować z dowolnego miejsca, co przydaje się w przypadku plików zajmujących po kilka giga. W przypadku instalacji połączenie z internetem nie jest potrzebne, więc tym samym nic ciekawego się nie stanie z konsolą. Inna sprawa jeżeli wysiądzie nam w czasie instalacji prąd. W tym przypadku może być bardzo nieciekawie, włącznie ze stratą wszystkich danych na HDD.

4/5. hm... używam HDMI.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza
5. Niektóre kable component mają 6 końcówek do podłączenia do tv a niektóre 5, jaka jest róznica ?

Połączenie component potrzebuje 5 kabli - 3 dla wizji, dwóch dla audio stereo. Jeżeli masz 6 kabel, to pewnie na siłę dodane zostało do zestawu połączenie composite (pojedynczy chinch) - najgorsze jakościowo ze wszystkich istniejących...

Odnośnik do komentarza

Czy ktos moglby mi pomoc - nie moge stworzyc swojej game card na stronie - http://www.ps3gamercard.pl/

 

Kiedy wpisuje swoje PSN ID czyli - Xymek, dostaje informacje ze takiego ID nie ma, to dziwne bo od ponad tygodnia mam PS3 i codziennie loguje sie do PSN i uzywam wlasnie takiego ID. Czy moze musze wyslac jakas informacje z konsoli?

Odnośnik do komentarza
Czy ktos moglby mi pomoc - nie moge stworzyc swojej game card na stronie - http://www.ps3gamercard.pl/

 

Kiedy wpisuje swoje PSN ID czyli - Xymek, dostaje informacje ze takiego ID nie ma, to dziwne bo od ponad tygodnia mam PS3 i codziennie loguje sie do PSN i uzywam wlasnie takiego ID. Czy moze musze wyslac jakas informacje z konsoli?

Z tego co wiem(sam tam mam konto) to ta stronka nie jest powiązana bezpośrednio z PSN.Musisz się dopiero zarejestrować i tam podać swój PSN ID ,a hasło może być dowolne,nie musi być te same co na PS3

Odnośnik do komentarza
Czy ktos moglby mi pomoc - nie moge stworzyc swojej game card na stronie - http://www.ps3gamercard.pl/

 

Kiedy wpisuje swoje PSN ID czyli - Xymek, dostaje informacje ze takiego ID nie ma, to dziwne bo od ponad tygodnia mam PS3 i codziennie loguje sie do PSN i uzywam wlasnie takiego ID. Czy moze musze wyslac jakas informacje z konsoli?

Z tego co wiem(sam tam mam konto) to ta stronka nie jest powiązana bezpośrednio z PSN.Musisz się dopiero zarejestrować i tam podać swój PSN ID ,a hasło może być dowolne,nie musi być te same co na PS3

 

tak tylko jak klikam na - Rejestruj - to dostaje info - podaj PSNID i haslo...

Odnośnik do komentarza

nawet teraz udało mi się utworzyć tam konto na dane "113124hfasfas" więc na pewno nie jest to powiązane z PSN :P

 

Wpisałem dowolny PSN ID(w Twoim przypadku ten który używasz) i dowolne hasło i kliknąłem rejestruj.Przenioslo mnie od razu do ekranu z wyborem avataru,gier w które gram itp

Odnośnik do komentarza
nawet teraz udało mi się utworzyć tam konto na dane "113124hfasfas" więc na pewno nie jest to powiązane z PSN :P

 

Wpisałem dowolny PSN ID(w Twoim przypadku ten który używasz) i dowolne hasło i kliknąłem rejestruj.Przenioslo mnie od razu do ekranu z wyborem avataru,gier w które gram itp

Ok dzieki wielkie...kurde strasznie dziwnie dziala ta strona :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...