Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wlasnie nabylem PS3 i mam kilka pytań. 8)

1. czy OS system PS3(sorry nie wiem jeszcze jak to sie nazywa) cos jak dashboard w X360 jest tylko po angielsku? posciagalem wszelkie mozliwe updaty i mimo wszystko dalej nie moge znalezc polskiego.

2. PS3 mam podlaczone do TV FullHD przez HDMI, czy w opcjach video przy (Video Output Settings) mam wybrane 1080p(jest fajka) ale rowniez mam taka "trwala fajke" przy pierwszej opcji(576p) ktorej sie nie da odznaczyc. Czy tak ma byc?

3. w Game Settings jest opcja PS Upscaler i PS Smooting. Co mam tam wybrac?

4. Sciagnalem sobie demo Motorstorma 2. Moze mi ktos wytlumaczyc czemu to tak ochytnie wyglada? Naprawde spodziewalem sie jakiegos stunnera graficznego(wczesniej gralem w Killzone 2 i byla miazga ;) ) a tutaj patrzec na to sie nie da. Mam porownianie bo niedawno gralem w Pure na X360 i tam giera prezentowala sie niebo lepiej. To naprawde tak wyglada czy mam cos zlego z opcjami graficznymi poustawiane?

5. Moj offline profil ma inna nazwa niz moj online(PSN ID) Na ktorym mi sie beda zapisywaly wszystkie save'y i trofea?

Z gory dzieki na odpowiedz :)

Edytowane przez kim
Odnośnik do komentarza

1. Nie ma polskiej wersji

3. To się tyczy chyba gier z PS & PS2

4. Jest to najgorsza graficznie trasa w MS2, też byłem zdziwiony grając w demo, full urywa jajca jak dla mnie najładniejsza ścigałka, Pure nie ma szans...

5. Na offline profilu sejwy trofea na online.

Edytowane przez ATG
Odnośnik do komentarza
Hej wlasnie nabylem PS3 i mam kilka pytań. 8)

1. czy OS system PS3(sorry nie wiem jeszcze jak to sie nazywa) cos jak dashboard w X360 jest tylko po angielsku? posciagalem wszelkie mozliwe updaty i mimo wszystko dalej nie moge znalezc polskiego.

2. PS3 mam podlaczone do TV FullHD przez HDMI, czy w opcjach video przy (Video Output Settings) mam wybrane 1080p(jest fajka) ale rowniez mam taka "trwala fajke" przy pierwszej opcji(576p) ktorej sie nie da odznaczyc. Czy tak ma byc?

3. w Game Settings jest opcja PS Upscaler i PS Smooting. Co mam tam wybrac?

4. Sciagnalem sobie demo Motorstorma 2. Moze mi ktos wytlumaczyc czemu to tak ochytnie wyglada? Naprawde spodziewalem sie jakiegos stunnera graficznego(wczesniej gralem w Killzone 2 i byla miazga ;) ) a tutaj patrzec na to sie nie da. Mam porownianie bo niedawno gralem w Pure na X360 i tam giera prezentowala sie niebo lepiej. To naprawde tak wyglada czy mam cos zlego z opcjami graficznymi poustawiane?

5. Moj offline profil ma inna nazwa niz moj online(PSN ID) Na ktorym mi sie beda zapisywaly wszystkie save'y i trofea?

Z gory dzieki na odpowiedz :)

 

1. TAK, tylko angielski.

2. TAK

3. To jest podbijanie rozdziałki w grach z PSXa. Niestety, w praktyce nie ma żadnej różnicy, czy masz włączone czy wyłączone te opcje. Przy włączonych co najwyżej in game XMB będzie w wyższej rozdziałce.

5. Do kązdego profilu offline może być tylko przypisany jeden profil online. Trofea przypisują się do twojego nicku online.

Co do czwartego pytania to nie mam pojęcia. Ściągnąłeś demo w wersji 2.0? Co ci się dokładnie nie podoba?

Dodatkowo polecam ci włączyć w opcjach upscalling filmów na DVD, daje dużego kopa podczas oglądania filmów w tym właśnie formacie na HDTV.

Odnośnik do komentarza
4. Sciagnalem sobie demo Motorstorma 2. Moze mi ktos wytlumaczyc czemu to tak ochytnie wyglada? Naprawde spodziewalem sie jakiegos stunnera graficznego(wczesniej gralem w Killzone 2 i byla miazga ;) ) a tutaj patrzec na to sie nie da. Mam porownianie bo niedawno gralem w Pure na X360 i tam giera prezentowala sie niebo lepiej. To naprawde tak wyglada czy mam cos zlego z opcjami graficznymi poustawiane?

4. Po obu demach stwierdzam, że pierwszy Motorstorm wygląda dużo lepiej; też byłem zdziwiony.

Edytowane przez Sikor
Odnośnik do komentarza

Mam kilka krótkich filmików HD, takie tam sample, które są zakodowane w WMV (Microsoft Windows Media 9) - kodek video, WMA (WMA Version 9) - kodek audio. No i mam problem bo konsola bez problemu odtwarza obraz, lecz dźwięku nie ma. W ustawieniach (pod trójkątem), jak daje ikonkę co się dźwięk ustawia to mi pisze, że nie ma dźwięku w tym pliku. Moje pytanie - czemu tak jest ? PS3 odtwarza ten kodek dźwiękowy ? Dodam, że na kompie (z winxp) wszystko jest ok.

Edytowane przez al fazeer
Odnośnik do komentarza

W CoDa pykalem intensywnie jakies pol roku temu.. Jako, ze tam jest automatyczne przydzielanie do lobby to oprocz invitów nie miałeś za dużego wpływu na to gdzie Cie przydziela. Ludzi grało dużo, ale nie wiem czy część nie przerzuciła się na piątkę. Lagów niet, mikrofony były - często wkur,wiające gdzie koleś puszczał cały czas jakąś muzykę :/ Polaków za dużo nie spotykałem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...