Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ChOomik

Póki co próbuję podłączyć konsolę pod monitorem i ciągle mam czarny ekran. Co najwyżej dostaję komunikat na lcd- "out of range".

http://belinea.katalog-monitorow.pl/monitor/belinea-1745s1/

 

czy na tym monitorze można uzyskać obraz przez kabel HDMI>DVI?

 

O co chodzi z tym HDCP? Czy do wyświetlenia obrazu na monitorze prosto z PS3 wymagany jest DVI-D?

Edytowane przez ChOomik
Odnośnik do komentarza

60gb-wsteczna kompatybilność gier z ps2,4 porty usb,lepsze wykończenie,czytniki kart,odtwarza superaudio cd,procek i karta graficzna w 90nm,bierze dużo prądu,do konsoli dodawany sixaxis

40gb-brak wstecznej kompatybilności gier z ps2,2porty usb,brak czytnika kart i odtwarzania płyt sacd,przebudowane chłodzenie(chodzi ciszej),cell w 65nm,rsx w 90nm,bierze mniej prądu,do konsoli dodawany sixaxis

80gb-to co 40gb plus procek i karta graficzna w 65nm przez co pracuje najciszej,bierze najmniej prądu,do konsoli dokładany dualshock3

 

w tym roku nowe modele PS3 będą już z cellem w 45nm

 

hdmi w każdej to samo

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Czym się różni PS3 w poszczególnych wersjach europejskich (40, 60, 80 GB) ? Czy wszystkie posiadają podzespoły z tego samego procesu technologicznego, mają taki sam pobór prądu i tę samą wersję HDMI ?

80 ciagnie zdecydowanie mniej watow niz 60...mniej takze od 40...idzie to odczuc na rachunkach :)

 

uzupelnienie mysli Ficusia :P

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
ok, dowiedziałem się co nieco nt. HDCP.

Teraz pytanie- czy dzięki tym kablom/konwerterom uda mi się podłączyć PS3 do monitora bez HDCP?

 

link1

link2

podlaczyc podlaczysz ale obrazu raczej nie bedzie. przeszukaj jeszcze temat o monitorach do ps3. zdaje sie, ze tam ludzie podobnie kombinowali [kilka stron wstecz].

 

 

Witam po wyjsciu fw 2.70 mam problemy ze sciaganiem updatow do gier poprostu predkosci sa powalajace i nie wiem co sie dzieje z pss sciagam normalnie czyli 600-700kb/s

 

no to szybko ci sie sciaga.

 

Odnośnik do komentarza

mam duży problem.mam ps3 podlączonego bezpośrednio do pc kablem krosowym(net orange na usb)tak sobie grałem i następnego dnia jak chcialem wejsc na neta na pc to wogole niedzialal.wiec zadzwonilem do orange i sie zapytałem dlaczego tak to wolno chodzi.oni powiedzieli zebym sprowadzil informatyka.i on przyszedl.i informatyk powiedzial ze podczas pobytu na necie sciagnelem jakis program co spowalnia neta.a ja przeciez tylko gralem.pozniej orange mi powiedzialo ze wchodzilem na nielegalne strony.ja wchodzilem tylko na ps store.i mam takie pytanie,czy wy jak gracie tez sciagacie jakies programy?i czy to jest legalne grac na ps3 przez pc?i czy jak wejde na neta na ps3 to bedzie legalne? z gory dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
mam duży problem.mam ps3 podlączonego bezpośrednio do pc kablem krosowym(net orange na usb)tak sobie grałem i następnego dnia jak chcialem wejsc na neta na pc to wogole niedzialal.wiec zadzwonilem do orange i sie zapytałem dlaczego tak to wolno chodzi.oni powiedzieli zebym sprowadzil informatyka.i on przyszedl.i informatyk powiedzial ze podczas pobytu na necie sciagnelem jakis program co spowalnia neta.a ja przeciez tylko gralem.pozniej orange mi powiedzialo ze wchodzilem na nielegalne strony.ja wchodzilem tylko na ps store.i mam takie pytanie,czy wy jak gracie tez sciagacie jakies programy?i czy to jest legalne grac na ps3 przez pc?i czy jak wejde na neta na ps3 to bedzie legalne? z gory dzieki za odpowiedz.

 

OOO św. Matyldo... !!!

 

 

Kochany Endrju, pod neta możesz podłączyć przez PC (czy też bez) nawet i toster i lodówke i budę z psem a nadal będzie to legalne. Nie legalne jest tylko jakbyś sam "zapinał" tego burka w .... ;) (ps. Endriu zrozumie ten dowc.ip ?!????!?)

 

Ps. Jak mas szybkie łącze to możesz sobie w trakcie grania ścigąć, lecz tobie polecam założyć firewalla i antywira jakiegoś na swojego peceta (info w dziale PC/software hehe)

 

Ps2. Nie "krosowym" a "skrosowanym"

 

Ps3. Wchodziłeś na "nielegalne" strony ?? Czyli co ? Serwer FTP al kaidy odwiedziłeś ? Czy fankluby pedo misia ?

 

Ps4. Kurcze, cały Jego post w rodzynach powinien wylądować heheheheh

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Informatyk Cię albo oszukał, albo nie jest kompetentny. Nie da się graniem na PS3 NIC zrobić z PC [poza ewentualnym podzieleniem łącza, ale to nie jest szkodliwe].

Orange poleciało w pręta, ponieważ z tego co wiem, nie posiadają oni możliwości sprawdzenia na jakich stronach przebywasz [możliwe, że nawet jest to niezgodne z prawem, ale prawnikiem nie jestem xD]. Moja teoria? Ty, lub ktoś kto użytkuje kompa natrafił na stronę/plik, zainfekowany wirusem, co też przyczynia się do spowolnienia wydajności kompa [najparwdopodobniej wirusy, które używają mocy obliczeniowej kompa do wysyłania spamu].

Co zrobić? Najlepiej wykupić licencję na jakieś oprogramowanie antywirusowe, polecam NOD32, kosztuje około 130zł na 1 rok.

Możliwe, że teraz skanowanie nim nic nie da, czasami wirusy są dość upierdliwe [rootkity i inne badziestwa], dlatego możliwe będzie przeinstalowanie systemu i dopiero zainstalowanie systemu antywirusowego, żeby blokował dostęp tego badziestwa na Twojego kompa.

Sprawa jednak nie ma nic wspólnego z graniem na PS3:) tego się nie bój. Jak ktoś powie Ci inaczej, to kłamie, lub chce się popisać.

PS: pracuje w firmie IT, więc możesz mi zaufać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...