Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie - który zestaw będzie najlepszy i najbardziej się opłaca? Od razu mówię, każda złotówka oszczędności się dla mnie liczy, ale ważne jest też, czy duperele wchodzące w skład zestawów są warte wydawania na nie tyle kasy.

 

Używana 3-miesięczna ps3 w idealnym stanie, wszystkie papiery i karton za 1100zl.

 

PS3 Bundle z InFamous + pilot i kabel HDMI za 1550zl

 

PS3 nowe (gole) za 1350zl

 

PS3 w zestawie z 3ma grami (które mnie nie interesują, ale można zawsze opchnąć) - GT5:Prologue, Ridge Racer, Ratchet and Clank za 1499zl.

 

Wydaje mi się, że ten Bundle z Infamous jest najlepszym rozwiązaniem,co Wy na to?

 

Odnośnik do komentarza

No przecież właśnie po to pytam, co by się nie dać "sfrajerzyć" =] A jak to jest z gwarancją na sprzęt? Bo słyszałem legendy, że nie respektują jej w przypadku przechodznia sprzętu na kogos innego.

 

Zrób tak jak Ci mówię,najlepszy wybór moim zdaniem.Niech się jeszcze ktoś wypowie,żeby było obiektywnie :D

Odnośnik do komentarza

Moja konsola była u Juchego w naprawie to zadzwonię do niego jutro i zapytam o to. Jak pisałem stronę wcześniej po resecie ustawień przestają mi działać gry z dysku. Mój dostęp do internetu to acces point + nieświadomy sąsiad :), więc może zaistnieć sytuacja że przez kilka dni nie włączę gry z dysku z powodu nie mania dostępu do neta. Dlatego pytam o to, bo jest to w pewien sposób uciążliwa sprawa.

Odnośnik do komentarza
Nie ładuje się.Ej wyłączanie konsoli na noc przyciskiem z tyłu,daje jakieś rezultaty w oszczędzaniu kasy ?

 

Z samej PS3 może parę piw rocznie. Ale jak odłączysz TV i resztę pierdół (no może po za lodówką ;]) to jak najbardziej.

 

Ja u siebie zawsze wyłączam sprzęt. Ekologiczniej itd. ;)

 

Pare piw ROCZNIE? Chyba chciałeś powiedzieć - w najlepszym wypadku JEDNO piwo rocznie

Odnośnik do komentarza

kilka pytań:

 

1. w PS3 gdy wchodzimy do friends, mamy listę znajomych, gdy ktoś w coś gra widać jaki to tytuł. ale gdy są to gry z PS3 oczywiście, np Resident Evil 5. Moje pytanie jest takie, czy jeśli ktoś gra w grę z PS one czy też widać jaki to tytuł, czy można poznać ze ktoś szarpie sobie w starą gierkę z PS one, ewentualnie z PS two??

 

2. myślę że to odpowiedni temat i że ktoś robił takie rzeczy. Mam sobie stare SAVE na memory card z PS one, myślałem jak wrzucić je do PS3?? do tego chciałbym użyć PS two, ona ma slot na karty pamięci, rozpoznaje stare memorki, ma slot na pen drive, idealnie, save można by skopiować tylko jak go prze konwertować? tzn to przekopiowanie działa mi jedynie w teorii bo w praktyce gdy wchodze w Browser, ładują mi się save'y, wchodzę w save i jest tam opcja COPY, niestety konsola jakby nie widzi pen drive <_<

 

Tak samo z save ściąganymi z gamefaqs.com tam pliki są w formacie .GME

Te które stworzyłem na PS3 są w formacie -> folder PS3/EXPORT/PSV/ tutaj juz jest plik .PSV

 

Więc jeśli ściągnę save z gamefaqs.com to jak je wrzucić do PS TWO ewentualnie PS3 żeby gra z PS ONE wykryła save??

 

Wiem że niby to żadna filozofia, ot ściągasz plik wrzucasz na pen rive i kopiujesz do folderu PS ONE/PS TWO memory card ale to tylko teoria. Jak to zrobić żeby zadziałało bo mi nie rozpoznaję konsola PS3 plików .GME które ściągnąłem z gamefaqs. i póki co nie mam jak przerzucić plików z mojej memorki z PS one (pewnie dojdę jak)

 

help anyone??

Odnośnik do komentarza

Na memorce save'y są surowe; *.gme np. to nawet nie save tylko obraz karty. Trzeba to rozebrać, przenieść na PSX/PS2MC i adaptorem przenieść na PS3 - albo przez Swapa i uLE od razu na PS3 (oczywiście wsteczna kompatybilność z PS2 wymagana). Dlaczego nie inaczej? Bo nie ma jak zaimportować save'ów do *.psv i z tego co czytałem to nie jest właśnie takie proste - jest tylko exporter .

 

pewnie dojdę jak

 

Nie dojdziesz jak skoro dziwisz się, że PS3 nie odczytuje *.gme. ;P

 

Skonwertuj save'a do pojedynczego pliku (format dowolny), a nie obrazu karty. Np. za pomocą PSX Game Edit. Obetnij potem hex edytorem cały nagłówek (save zaczyna się dopiero od 0x5343h).

 

http://konsole.cdrinfo.pl/artykuly/PS2MC2PD/strona5.php

Odnośnik do komentarza

Więc bez explorera nie dam rady skopiować save z memorki PS One na PS3? Mogę jedynie wrzucać czyjeś obce save z gamefaqs??

 

A i jeszcze mam pytanie odnośnie tych save na memory card, jak je przekopiować w PS two na pen drive? Bo w menu konsoli w opcjach kopiowania save nie widać żadnego urządzenia na które mógłbym przenieść te save. Mam oczywiście uLE więc może za pomocą tego?? jeszcze nie kombinowałem. Da się tak? bo jeśli uda mi sie przenieść plik z memorki na pen drive to wyląduje on na Dysku w kompie a tutaj juz pewnie sobie poradzę tak jak jest w tym poradniku co go zapodałeś

 

ten opis co go dałeś jest w chnj niejasny

Edytowane przez nWo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...