Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką sprawę. Chciałbym, aby łącze podczas grania po sieci było bardziej ustabilizowane. Do tej pory grałem używając Wifi, lecz mam dość słaby sygnał i niski transfer, więc stąd moje pytanie: Czy mogę połączyć konsolę z routerem przy pomocy kabla ? Załatwi to sprawę po odpowiedniej konfiguracji w konsoli ? :)

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie Twoja konsola jest bez numerka - może to być jakaś inna - zależy jak były aktywowane - możesz dezaktywować wszystkie i potem ręcznie z poziomu XMB aktywować Twoją konsolę. Dezaktywację przez www można robić raz na 6 miesięcy.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zalozmy, ze zablokowalem innego uzytkownika. Nie otrzymuje od niego wiadomoscci, nie mam z nim mozliwosci chatowanie. Czy gdy ow zablokowany przeze mnie uzytkownik chce wyslac mi wiadomosc dostaje onfo, ze zostal przeze mnie zablokowany, czy tez wysyla wiadomosc, ktorej i tak nie odczytam, bedac przekonanym, ze ja otrzymalem?

Odnośnik do komentarza

Każdy pod Bluetooth który da się "parować" oraz większość tych pod USB (na pewno działa większość Logitechów).

 

@Ken: kiedyś było info ale teraz nie ma kompletnie nic - żadnej informacji (z tego co sprawdzałem). Nawet nie wyświetliło się info przy próbie dodania zablokowanej osoby do znajomych :(

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Czy można stworzyc osobny folder na PS3 np top gear by nie wchodzić specjalnie do foldery z filmami na literę T ?

 

Ja natomiast chciałem zapytać czy można założyć takie foldery w przypadku gier. Irytuje mnie za każdym razem kiedy chcę znaleźć tytuł, który chcę włączyć, szukanie w gąszczu dem. Chodzi głównie o to aby pełne wersje na dysku były osobno, a dema osobno. Może jestem "gupi", ale poza sortowaniem zmienianym kwadratem i trójkątem nic takiego nie znalazłem.

Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdro.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Założyłem sobie nowe konto przez strone playstation.com.Następnie chce się zalogować na już istniejące konto pojawia się prośba o podanie loginu i hasła po czym wyskakuje napis "Aby skorzystać z sieci playstation network za pomocą konta z wprowadzonymi danymi należy podać informacje dodatkowe" daje ok wpisuje identyfikator i pokazuje się "Nie można użyć wprowadzonego identyfikatora internetowego" ktoś się spotkał z takim problemem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...