Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam troch nooboskie pytanie. Ziomek kupił synowi na gwiazdkę nowe PS3 slim. Trzeba mieć dostęp do neta żeby ją skonfigurować ? bez tego nie pogra ?

 

Bo on twierdzi, że bez ściągnięcia jakiś aktualizacji nie może nic zrobić ? Ale jakoś pobrał u teścia w domu i poszło. Niestety teraz jak odpala np NFS Most Wandet to tyko jak nie ma neta to gra się nie odpala OCB ?

 

Ja nie wiem o co chodzi,bo jak 5 lat temu kupowałem swojego fata 80 gb to nie było takich cyrków.

Odnośnik do komentarza

Jeśli fw w konsoli jest starszy niż wersja wymagana do gry to gra zapyta się czy zaktalizować z płyty (każda gra ma wymagany fw na płycie). Jeśli ma podpięta konsolę do sieci, a połączenie jest skonfigurowane to gra poszuka xml-a z wersjami aktualizacji i wtedy będzie pytać czy ściągnąć czy nie. Jeśli HDD jest pusty (w sensie jest inny system plików niż CFS i/lub zaszyfrowany jest kluczem z innej konsoli) to wtedy wszystkie PS3 z NOR będą potrzebować fw na pendraku.

 

Innych przpadków nie ma.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Witam,

 

kupiłem używaną PS3 slim, gość mi zostawił kilka gier na dysku. Podczas aktualizacji PS Home konsola mi się zawiesiła i potem odkryłem, że Wipeout HD wylądował mi "w środku" soundtracka z God of War III, w tej samej kategorii "gry". Nie chcę tracić Wipeouta bo go potem nie pobiorę ponownie. Jak go przenieść w taki sposób, żeby znowu był w głównym miejscu? Nie wiem czy dobrze wyjaśniam - jak daję na "gry" to mam tam listę i po wybraniu soundtracka tzn instalatora przez który pobrałem muzykę, jak daję na to, dopiero tam jest Wipeout.

 

Gość zostawił mi też swoje konto na dysku, jak je usunąć bo nie widzę na pierwszy rzut takiej opcji? Co prawda ustawiłem też sobie zapamiętywanie danych do logowania na konto, ale konsola nie loguje mnie automatycznie, mam wybór konta. Jak usunę poprzedniego właściciela, będzie się samo logowało na moje? Jeśli nie, jak to ustawić?

Odnośnik do komentarza

Jak usuniesz konto tamtego gościa to Ci gry przestaną działać które zostawił. Gdybyś jednak się zdecydował - przełącz się na niego i w polu użytkownicy daj na nim trójkąt - będzie min. opcja usuń. Tylko potem nie mów że nie ostrzegałem.

Jak chcesz aby na Twoje konto było automatyczne logowanie się po włączeniu konsoli ustawione to zaloguj się na nie, potem przejdź na zakładkę Użytkownicy i najedź na swój profil, naciśnij trójkąt i wyskoczą opcję - jedną z nich jest min. ustawienie Automatycznego logowania się.

 

Z Wipeoutem tak namieszałeś że nawet nie próbuję się domyślić o co Ci chodzi.

Odnośnik do komentarza

Zależy od gry. Wiekszość gier od Sony ma wybór języka i tak jak wspomniał Berion, można dowolnie mieszać głosy i napisy. Ostatnio co raz więcej gier od zewnętrznych deweloperów ma ustawiony taki język jaki mamy w XMB, więc jeżeli chcesz mieć wszystkie gry po angielsku to taki język ustawiasz w menu konsoli. Uncharted 2/3 ma dowolną konfiguracje ścieżki dzwiękowej.

 

+ Dodał MODERATOR
Na przyszłość pytaj w istniejącym już temacie.
Odnośnik do komentarza

Nie pamiętam czy miałem dokładnie tak samo (chyba nie miałem zarówno w menusach jak i w grach). Raz mi się tak zdarzyło jak poszedłem z konsolą do znajomego. Trzeba sprawdzić ustawienia bo tam domyślnie jest coś z kablem HDMI, i tak ustawiona konsola nie będzie wydawać z siebie dźwięku. Wystarczy przełączyć na drugą opcję (nie pamiętam jaką) i cieszyć się dźwiękiem. O ile to ten sam problem jest, a coś mi mówi, że tak.

 

A jak nie pomoże, to looknij tutaj http://www.gamespot.com/forums/topic/26168951, albo wpisz frazę: ps3 no sound hdmi i poczytaj kilka tematów (to dość popularny problem) i na bank znajdziesz rozwiązanie.

Edytowane przez el-shabazz
Odnośnik do komentarza

Witam,

Szukam pomocy i mm kilka pytan.

Mieszkam w ameryce poludniowej i zamierzam kupic ps3 w polsce. Co mnie gnebi to pytanie czy ps3 kupione w polsce (region PAL) bedzie odbierac w telewizorze, ktory ma system NCST (region amerykanski)? No i oczywiscie jak to wyglada z grami? Czy gry sa pozbawione podzialu na strefy? Z gory dziekuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...