Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Również mam neta z UPC i nie mam żadnych problemów. Co prawda konsolę mam podłączoną poniżej modemu więc kabel jest krótki, ale mam także kablowo podłączonego pieca i tu już mam co najmniej 10 metrów, a przesył danych jest bezstratny. Także myślę, że nie powinno być problemu, chociaż 20 metrów to nie 10 ;)

Odnośnik do komentarza

Jak podpinałem internet, również pytałem kolesia który mi go zakładał, czy długość kabla ma znaczenie. Upierał się że nie. 20 m? Sam mam koło tego i wszystko działa. ;) Z tym że mam radiówkę, ale gdzieś słyszałem że to podobno najgorszy internet. :) Skoro jednak u mnie działa bez problemu to u kumpla też powinno. :)

Odnośnik do komentarza

dzieki, za wsparcie.

 

a teraz czas na inne wiesci ze Swiata:

- moja pleyka odpala sie automatycznie, po odpaleniu kanalu HDMI 1 z pilota  :banana:  - ciekawe czy wasza, tak potrafi ?

 

akcja wyglada tak..  zonka oglada sobie cyfrowy polsat, ktory podpiety jest pod HDMI 2. nastepnie serial sie konczy i do pokoju wpadam ja. lapie, za pilota i naduszam MENU -> HDMI 1(gra) -> OK i w chwili puszczenia OK pleyka sie zalacza.  tak, jak przy zwyklam wlaczeniu konsoli. sam nie wiem, dlaczego tak sie dzieje. wiem tylko, ze port z ktorego korzystam jest ustawiony jako gra: czyli obraz w TV jest specjalnie przystosowany do gier, nie ma mowy o opoznieniach - sam sprawdzalem. ten TVik to zwykly czary Plazmowy Panasonic o taki...

 

CES_2010_-_Image_-_Full_HD_3D_TC-P50V25_

musze sie koniecznie tym pochwalic, kolegom z podworka - zdebieja, jak sie dowiedza, a zwlaszcza konkurencja  :mocking:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

nie ma bezawaryjnych konsol. jeden ze znajomych mial 80gb i tez ylod'a zaliczy. to jest tylko i wylacznie kwestia szczescia, moze konsolka byc wychuchana, "wypieszczona" a padnie stosunkow szybko. inna natomiast moze dzialac kilka lat, na prawde to jest loteria.

ps. osobiscie w uzywana konsole (bo mysle ze taka chcesz kupic) w wersji fat bym sie nie bawil.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Nie wiedziałem do końca gdzie zapytać więc pytam tutaj. ;]

 

Co się dzieje z darmowymi grami z PS+ jeśli nie zdążymy ich przejść ?

Dajmy na to mamy 3-4 fajne gry darmowe przez miesiąc czy po rozpoczęciu nowego miesiąca nadal mogę w nie grać ?

Zastanawiałem się nad wykupieniem PS+ dla Okami, ale na pewno nie będę miał czasu teraz za dużo grać no a miesiąc się kończy i pojawią się nowe gry.

 

Oraz drugie pytanie z uwagi na to, że mam mały dysk to czy jeśli odinstaluję Okami które kiedyś było za darmo to żeby je zainstalować później od nowa będę musiał zapłacić czy nadal będzie dostępne za darmo przez to, że kiedyś było w PS+ ?

 

 Z góry dziękuję za pomoc !

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

W jednym z moich padów guma na analogu się tak starła, że się aż kruszy guma na nim i widać "kości" analoga. Gdzie można dostać (o ile w ogóle jest taka opcja) oryginalne gałki analogowe do pada? Ewentualnie które zamienniki są najlepsze?

Edytowane przez Jeez_PS
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...