Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dali za "darmo" singstara to jest i ikonka.

serio aż tak Was to drażni, mnie to w sumie zwisa i powiewa czy to jest czy nie ma

btw. dwóm znajomym po aktualizacji do 4.30, nie pojawiła się ta ikonka także są wyjątki :-) zastanawiamy się tylko czy po następnej obowiązkowej aktualizacji pojawi się czy są odcięci na stałe?

Odnośnik do komentarza

Zwisało by mi to gdybym mógł to wrzucić do jakiegoś folderu i spoczywało by sobie w jego czeluściach, a nie wisiało w głównym menu i to jeszcze w miejscu gdzie klika się dość często.

Najlepiej by było gdyby Sony dało możliwość własnej kustomizacji XMB, wtedy poukrywało by się zbędnę ikonki i byłby spokój.

Odnośnik do komentarza

Mnie już wnerwił ten skrót do sklepu w Games, przy Singstarze dostał bym chyba białej gorączki. ;)

Nie wiem jak inni, ale ja nie życzę sobie reklam w GUI, których nie da się wyłączyć.

 

 

Tak jak w przypadku zawartości TV, tak i tutaj pewnie zależy od kraju na który zarejestrowane jest przypisane do SEN konto.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

serio aż tak Was to drażni, mnie to w sumie zwisa i powiewa czy to jest czy nie ma

 

najgorsze, ze jest tam wspawana i nic sie nie da z nia zrobić nawet nie schodzi w dol, jak inne tytuły w które graliśmy, jakiś czas temu( jeśli sie posegreguje w ten własnie sposób).

massakra,.. no własnie, szkoda.. :(

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://www.ps3site.pl/poradnik-ps3site-jak-przyspieszyc-dysk-twardy-w-ps3/136079

 

 

Wraz z wypuszczeniem konsoli PS3 na rynek, Sony udostępniło narzędzie 'Recovery Menu'. Jest ono często używane w serwisach do naprawy naszej konsoli w przypadku problemów na bazie software'u, zwykły użytkownik nawet tam nie zagląda. A powinien. Menu to oferuje opcję 'przebudowy bazy danych', brzmi groźnie, ale co tak naprawdę robi? Dzięki tej pozycji możemy znacznie przyspieszyć nie tylko pracę dysku w posiadanej przez nas czarnulce, ale także szybkość XMB! Warto to zrobić po kilku latach...

Odnośnik do komentarza
Wraz z wypuszczeniem konsoli PS3 na rynek, Sony udostępniło narzędzie Recovery Menu. Jest ono często używane w serwisach do naprawy naszej konsoli w przypadku problemów na bazie software'u, zwykły użytkownik nawet tam nie zagląda. A powinien. Menu to oferuje opcję przebudowy bazy danych, brzmi groźnie, ale co tak naprawdę robi? Dzięki tej pozycji możemy znacznie przyspieszyć nie tylko pracę dysku w posiadanej przez nas czarnulce, ale także szybkość XMB! Warto to zrobić po kilku latach...

 

Jest to niestety stek bzdur wyssantych z palca:

 

XMB nie wczytuje plików do menu rekurencyjnie, jadąc po katalogach, tylko - z nazwijmy je - bibliotek. Ów biblioteki to baza danych i w niej są wyłącznie informacje pobrane z system file object (PARAM.SFO, a którego integralność chroni PARAM.SFD). Są tam też wpisy do danych użytkownika, ale tylko multimedia i vmc (wirtualne karty). Opcja rebuild database jedynie, sprawdza czy wszystkie wpisy w bibliotekach są poprawne. I nic więcej! Jedyne co może przyspieszyć to wczytywanie pozycji w menu (jeśli w starych były jakieś buraki), NIE gier, ani nie ich instalacji (chyba, że mówimy o samym zakończeniu procesu wypakowywania paczki).

 

Aby tak było to potrzebna byłaby opcja defragmentacji całej zawartości dev_hdd0/game/ (całej bo Sony każe tam wrzucać wszystko do jednego wora: łaty, cache, dlc, czasami klucze - co przedstawiane jest w XMB jako Game Data).

 

 

 

Aha, i jeszcze jedno. W serwisach Sony wprowadza się konsolę w FSM i naprawy zwykle dokonuje zdalnie (z poziomu PC). ;) Recovery jest dla użytkownika, taki jeden z nielicznych, miłych gestów Sony.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...