Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przyszły mi słuchawki i...

Na razie testuje - wszystko in plus ale... No właśnie ale: mam router Linksys WRT54GL z wgranym Pomidorem - i słuchawki mi rozłączają net po wifi... hmm, przy próbie połączenia słychać krótko w słuchawkach zakłócenia w postaci buczenia i sieć nadal jest martwa (sygnał samej sieci jest tylko netu nie ma). Na jednym z pierwszych testów na YT widziałem że tester też miał problem z Routerem (też Linksys tylko że nowszy model chyba 160 w górę).

Na szczęście PS3 jest po kablu i tu nie ma problemu ale już 2x laptop w domu i komputer stacjonarny + komórki i PSP po WiFi więc mam do wyboru albo przemeblowanie albo grę z wyłączonym WiFi / urządzeniami WiFi. Potestuje jeszcze z kanałami w routerze ew. lub zmniejszę moc sygnału anten albo poszukam jakiejś solucji w necie....

 

PS3 z wpiętym dildo są oddalone od routera o jakieś 40 cm. Będę kombinował.

 

E: Dziwne jest to o tyle że sygnał sieci jest tylko net przestaje działać a do laptopa jak są podłączone to nic się nie je.bie.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Na razie zmieniłem kanał z 11 na 2 i o tyle dziwne to jest bo od 10 minut wszystko jest ok. - testuje muze + PS3 także " stay tuned". Trochę to głupio wygląda bo jak już wspomniałem sygnał sieci był tylko net "uciekał" - za każdym razem jak je włączyłem.

 

P.S. Lekki szum u innych, którzy mają też jest?

 

E: Dzięki za odp. @Kris77

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Po 2 dniach testowania słuchawek zero problemów. Działa wszystko dobrze bez zakłóceń i bez problemów.

Router na kanale 2 - 2.417 GHz - moc anten auto - standard 42.

Nie zmieniałem położenia sprzętu.

Ufff....

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Ja się czaiłem i czekałem aż w końcu przemyślałem sprawę i widzą ceny np. na hmv i game.co.uk (89,99 funtów) stwierdziłem że kupię w dobrym, polskim sklepie za 4 stówki - wcześniej się dopytałem czy dają gwarancję (dają na 1 rok). Na ebay i aukcje z UE nawet nie ma co zaglądać - cena od 450 do nawet 600 w przeliczeniu. Jak import to ebay z hongkongu za 320 albo zostaje jeszcze USA/Kanada np. planet axel - około 350zł.

 

Niestety wątpię że cena będzie niż w PL/UE niż 399... Ale po zakupie powiem jedno - naprawdę warto. Po 24h testach tak byłem zadowolony że nawe stwierdziłem w którymś momencie że ten HS nie jest wart 400 stów tylko znacznie więcej.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

No wlasnie w sumie gwarancja tez jest wazna wiec tez poczekam na ten headset od polskiego dystrybutora.

 

Kyo, moglbys mi powiedziec jak sie ma w praktyce ten suwak miedzy glosnoscia a chatem? Jak ustawimy na maksa glosnosc to ludzi nie slyszymy tylko sam dzwiek z gry? Jest wystarczajaco glosno? Bo chce ich rowniez uzywac jako normalnych sluchawek do pogrania wieczorem wiec grajac w nowego silent hilla or sth mam nadzieje ze wystrasze sie slyszac najdrobniejsze dzwieki ;)

 

Mialem kiedys Senki HD555 i tam bylo idealnie.

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza

Ale po zakupie powiem jedno - naprawdę warto. Po 24h testach tak byłem zadowolony że nawe stwierdziłem w którymś momencie że ten HS nie jest wart 400 stów tylko znacznie więcej.

 

Podpisuję się pod tym obiema ręcyma... Porównywałem je ze zwykłymi słuchawkami, ale to nie to. Nie ten dźwięk, nie ten bas, nie ta przestrzenność. Wszystko nie to...

Dziś miałem w Battlefieldzie 3 fajny pojedynek na RPG - ja stałem pomiędzy budynkami, a koleżka z drużyny przeciwnej tak z pół mapy ode mnie (nie pamiętam już jaka to była mapa). I nawalaliśmy do siebie z RPG. Dźwięk lecącego pocisku w moją stronę, przelatujący obok mnie z lewej strony i wybuchający gdzieś w oddali MNIE ZMASAKROWAŁ. Nie wyobrażam sobie gry w Battlefield 3 w inny sposób niż z tym headsetem.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

właśnie dostałem swój egzemplarz hs'a, w domowym zaciszu posiadam jeszcze icemat syberia i dźwięk jest nieporównywalny. takiego natłoku dźwięków w bf3 dostałem że tak lamiłem przysłu(pipi)ąc się co tam jest grane :) wszystko fajnie słychać np na mapie bazar słychać jak czołg wroga się zbliża stojąc na A... także posiadam router netgear i nie miałem żadnych problemów ale to dopiero 4h testowania

Odnośnik do komentarza

Kyo, moglbys mi powiedziec jak sie ma w praktyce ten suwak miedzy glosnoscia a chatem? Jak ustawimy na maksa glosnosc to ludzi nie slyszymy tylko sam dzwiek z gry? Jest wystarczajaco glosno? Bo chce ich rowniez uzywac jako normalnych sluchawek do pogrania wieczorem wiec grajac w nowego silent hilla or sth mam nadzieje ze wystrasze sie slyszac najdrobniejsze dzwieki ;)

Kurde - nie zauważyłem pytania - może niech ktoś inny się lepiej wypowie, kto więcej multi pograł - od niedawna mam mało czasu na granie - przez neta tylko raz grałem na nich w U3 i akurat VC był mi potrzebny więc nie kombinowałem za bardzo. Ratio można sobie zmieniać w naprawdę dużym zakresie. Tak to testowałem tylko singla.... :) I tak - jest wystarczająco głośno ;]

Odnośnik do komentarza

No wlasnie w sumie gwarancja tez jest wazna wiec tez poczekam na ten headset od polskiego dystrybutora.

 

Kyo, moglbys mi powiedziec jak sie ma w praktyce ten suwak miedzy glosnoscia a chatem? Jak ustawimy na maksa glosnosc to ludzi nie slyszymy tylko sam dzwiek z gry? Jest wystarczajaco glosno? Bo chce ich rowniez uzywac jako normalnych sluchawek do pogrania wieczorem wiec grajac w nowego silent hilla or sth mam nadzieje ze wystrasze sie slyszac najdrobniejsze dzwieki ;)

 

Mialem kiedys Senki HD555 i tam bylo idealnie.

W każdej chwili możesz dać MUTE mikrofonu i żadne gadki ludków z neta nie będą słyszalne. Będziesz słyszał tylko dźwięki z gry. Słuchawki mają 2 suwaki głośności - jeden od dźwięku ogólnie, a drugi to balans między dźwiękiem a chatem. Jak ściszysz dźwięk chatu, to będziesz słyszał tylko dźwięki z gry, ale jak Ty będziesz gadał to inni będą Cię słyszeć.

Edytowane przez Kris77
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Orientujecie się może jak będzie z oficjalną dystrybucją słuchaweczek w Polsce na premierę? Byłem dzisiaj w Saturnie i pytałem czy coś wiedzą, ale póki co nic - dostali tylko jakieś fikuśne klawiaturki BT (sygnowane przez Sony specjalnie pod PS3), ale ta cena... 199zł.

 

Ciekawe jak będzie z headsetem. Premiera w środę (23 listopad).

Odnośnik do komentarza

Podobną odpowiedź usłyszałem w innej dużej sieciówce komputerowej - brak na magazynie, brak w hurtowni, nikt nie wie kiedy będzie... .

 

BTW: Godzinna sesja w Super Stardust HD z tym HS'em urywa dupę.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Ja parę dni temu dostałem swoje słuchawki w prezencie i póki co jestem mega zadowolony. Na razie nie próbowałem jak wygląda rozmawianie na onlajnie ale sam dźwięk w nich jest super.

 

Witam panowie, mam pytanie czy korzysta ktoś z tego hs w obecności rutera Tp Link TD8910W ? Bo w przeciągu miesiąca może dwóch chciałbym go zakupić, i jestem ciekaw czy z tym modelem są jakieś problemy dotyczące zrywania połączenia z netem. Będę wdzięczny za pomoc.

 

Ja mam podobnego tp linka TD-W8960N i problemów nie mam-zresztą nie kumam czemu miałyby być takowe in the first place.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...