Skocz do zawartości

Okablowanie a Xbox 360


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam taki problem wczesniej mialem kloca(premium hdmi) podlaczonego componentem a pozniej zmienilem kabel na hdmi (sciagnal sie jakis update) i wszystko niby jest ok ale:

 

zmienilem z powrotem kabel na component i konsola pochodzila moze z 5 min i czarny ekran restart znowu 10 min i czarny ekran :mellow:

 

na kablu hdmi dziala dobrze a na komponencie teraz w ogole nie mam sygnalu

 

 

co to moze byc kwestia ustawien? tego updatu do hdmi? czy moze padl port? lub przerwal sie kabel?????????

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Yo hihi.gif właśnie stałem się posiadaczem monitora LCD ( 22 " ) i chciałbym podpiąć do niego mojego x360 z tym , że cienko teraz u mnie z kasa bo monitor kosztował mnie równe 999 zł i nie chce wydawać kolejnej setki na kabel .

Czy kable które krążą po allegro po 30 - 50 zł to straszna kaszana ? idzie na tym pograć ? chyba że one wybuchają , kopią prądem czy cuś :P Dzieki za pomoc z góry .

Odnośnik do komentarza

Ja używałem takiego jak jechałem na monitorze CRT. Jakość obrazu taka sama jak obecnie przy komponencie podłączonym do HDTV. I co najważniesze jakość po podłączeniu HDTV tym kablem do Xklocka jest również taka sam jak na Microsoftowym komponencie. Sprawdziłem to skrupulatnie.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Co nie znaczy, że tak sama jak przy Microsoftowym VGA.

 

Z drugiej strony jak nie było anomalii... Ale chris85, ten twój monitor nie ma ani HDMI ani DVI?

Chcesz powiedzieć, że ze wszystkich oryginalnych kabli Microsoftu jakie są dostępne (Komponent, VGA i chyba HDMI firmowane też sprzedają) to ich VGA może dać najlepszą jakość obrazu? Ja tobie wampis mówię, że to bzdura.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Wampis dobry z Ciebie kolega i naprawdę bardzo pomocny ale ja znowu taka ciemna masa nie jestem i wiem o istnieniu kabli HDMI - DVI ;)

Mam na chacie też HD tv ale wiesz jak to czasem jest z rodziną tu film , tam serial ... Monitor kupiłem z myślą o kompie ( przy okazji forum w 22 calach robi wrażenie :D polecam ) i wiesz jak to jest w sklepach monitorek wydaje się mały gdy nagle w domu wyciągasz go z pudła stawiasz obok starego i mówisz WOW , więc tak wpadło mi do łba , że przecież na tym idzie komfortowo pograć . tak jakoś przy okazji zapytałem o te kable :)

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
http://www.sklep.psxextreme.pl/product_inf...roducts_id=4018 a ten ze sklepu PE ? miał ktoś z nim do czynienia ? Sorry , że zawracam gitarrre ;)

Ja bym w jakość tego kabla za bardzo nie wierzył (oczywiście obraz może być b. dobry ale też wcale nie musi).

Sam czaję się, że wyrwę gdzieś tanio VGA od m$

A właśnie Miłosz, twój nowy TV nie przyjmuje po componencie 1080p prawda? A sprawdziłeś czy po VGA przyjmie?

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
A właśnie Miłosz, twój nowy TV nie przyjmuje po componencie 1080p prawda? A sprawdziłeś czy po VGA przyjmie?

I tu się mylisz - śmiga aż miło na 1080p. Ale próbuję uwolnić wejście dla DVD, żeby puścić je po komponencie (Yamaha, ale nie ma hdmi tak jak konsola). Mimo, że DVD podpięte SCARTem Bandridge, mam nadzieję na uzyskanie jeszcze lepszych efektów po komponencie.

 

właśnie wróciłem z Empiku z oryginalnym kablem MS za 119 zł

Ja liczę na allegro, że uda mi się poniżej 8 dych wyłapać - kilka razy takie akcje widziałem, ostatnio za 6 dych mi uciekł przed nosem.

Odnośnik do komentarza
A właśnie Miłosz, twój nowy TV nie przyjmuje po componencie 1080p prawda? A sprawdziłeś czy po VGA przyjmie?

I tu się mylisz - śmiga aż miło na 1080p. Ale próbuję uwolnić wejście dla DVD, żeby puścić je po komponencie (Yamaha, ale nie ma hdmi tak jak konsola). Mimo, że DVD podpięte SCARTem Bandridge, mam nadzieję na uzyskanie jeszcze lepszych efektów po komponencie.

 

właśnie wróciłem z Empiku z oryginalnym kablem MS za 119 zł

Ja liczę na allegro, że uda mi się poniżej 8 dych wyłapać - kilka razy takie akcje widziałem, ostatnio za 6 dych mi uciekł przed nosem.

Wiesz, że jestem dociekliwy więc zadam jedno pytanie. Po co wstawiać pod TV kolejny odtwarzacz filmów DVD skoro jeden już pod komponenta masz podłączony? ;)

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Wiesz, że jestem dociekliwy więc zadam jedno pytanie. Po co wstawiać pod TV kolejny odtwarzacz filmów DVD skoro jeden już pod komponenta masz podłączony? ;)

Ale ja nie wstawiam - on już tam stoi jako kino domowe. Natomiast nigdy nie pokusiłem się na oglądanie DVD za pomocą x'a - nie zniósłbym odgłosu wiatraków.

Przy oglądaniu filmu Xklocek zmniejsza obroty. Słyszeć je będziesz tylko wtedy gdybyś oglądał film bez dźwięków ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...