Skocz do zawartości

Okablowanie a Xbox 360


Rekomendowane odpowiedzi

pierwsze co sie sprawdza to czarne litery na bialym tle i na odwrot, na cienkich kablach noname, a takim jest ten w linku (on jest chinska podrobka i do tego nie legalna bo wszlekie znaczki MS jak kulka z logiem xboxa jest zastrzezonym znakiem towarowym), widac widoczne jakby cienie za literami, obraz sie rozmazuje przez to, sam snieg to juz pomijam, ja na chinskim sniegu nei mam, jakby byl snieg jeszcze to jzu totalna porazka taki kabel...

 

ale jak wsadzi sie jakis firmowy kabel np. big bena wszystko jest ok.

ogolnie to jak kupowac to kupowac rzeczy firmowe, czyli cos pod czym sie jakas firma podpisala, a nie chinskie podrobki majace udawac oryginal z wygladu...

 

PS.

inaczej sie to ma w kablach cyfrowych jak HDMI, tam to kupic jak najtanszy, jak dziala to juz jest dobrze i jakosc obrazu nie odstaje od innych za 10x wiecej kasiory....

 

Właśnie ja mam takie jakby cienie liter, myślałem, że to normalne przy X360 z powodu rozciągania gier 720p do 1080p, ale skoro tak to działa, to w Poniedziałek sobie zakupię kabelek HDMI do niego :) przynajmniej nie będzie więcej wtyczek jeśli chodzi o dźwięk, a i w TV mam 3XHDMI, to na styk (PC, Dwie Konsole ), jakbym miał coś jeszcze podłączać, to się potne xD

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kup tańszy.

 

Teraz co innego. Powracają często pytania o wybór kabla HDMI. Największy francuski portal o elektronice przeprowadził drugie już porównanie kabli:

http://www.lesnumeriques.com/news_id-5134.html

Ogólnie: kabel z oferty Lidla za 6,95€ jest skonfrontowany z 10x droższym produktem firmy Belkin. Najpierw idzie Belkin i daje idealny obraz, tzn. taki na jaki stać projektor. Potem "dziadostwo" no-name z Lidla i efekt taki sam, dla redaktorów tego portalu obeznanych z najnowszymi wynalazkami ze świata HD nie ma żadnej różnicy.

Wniosek? Kolejny test udowadniający, że nie ma po co przepłacać.

 

Odnośnik do komentarza

mam takie o to pytanie jest cos takiego jak przejsciowka zeby kompa i xa podlaczycz do jednego monitora ? pytalem dzisiaj w markecie i gostek powiedzial ze nie ma :huh:

chodzi mi o cos podobnego jak przejsciowki do tv gdzie podpina sie np konsole i dvd i tylko sie zmienia przelacznikiem:) z czego ma byc obraz :)

Odnośnik do komentarza
mam takie o to pytanie jest cos takiego jak przejsciowka zeby kompa i xa podlaczycz do jednego monitora ? pytalem dzisiaj w markecie i gostek powiedzial ze nie ma :huh:

chodzi mi o cos podobnego jak przejsciowki do tv gdzie podpina sie np konsole i dvd i tylko sie zmienia przelacznikiem:) z czego ma byc obraz :)

Tez szukalem takiego czegos i okazuje sie, ze nie ma rozgaleziaczy VGA :P.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...