Skocz do zawartości

Rock Band


mord00k

Rekomendowane odpowiedzi

W Ameryce przymknęli oko i są już żartobliwe posłówki jakoby instrumenty z Rockband dorównują 360-siątce jakością dorównania i awaryjnością :(

Dlatego może to i lepiej ,że dostaniemy później. Niby oficjalnie 8 marca.

 

A zna ktoś cenę jaką prawdopodobnie będzie w Polsce? Chcieliśmy sprowadzać z kumplami ale to wychodzi 700 zł wzwyż więc raczej się nie opłaca.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 435
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Skąd sprowadzać ? Jak 700 PLN, to się jak najbardziej opłaca :( Prawdopodobnie zastosowany zostanie przelicznik 1 dolar = 1 euro, więc wyjdzie ok. 650 zł z przesyłką, a mając w pamięci zadymę z Guitar Hero II (miesiąc po premierze nie było innej dostawy niż ta pierwsza...) lepiej zakupić za granicą, gdzie na pewno znajdzie się ta jedna sztuka :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

mam pytanie czy we wszystkie tryby da się grać samą gitarka?Bo mam zamiar zakupić RB jak tylko wyjdzie UE , ale ze względu że posiadam gitarę od GH3 a szkoda mi kasy na instrumenty i chcę wiedzieć i czy nie będe w ten sposób miał jakieś ograniczone doznania płynące z obcowania z tym tytułem.

Odnośnik do komentarza

Moj pierwszy post :D A wiec witam wszystkich forumowiczow :)

No i wlasnie, przegladajac to forum trafilem na ten topic, i jestem zdziwiony ze pomimo zainteresowania Rockband przed prwmiera ( jak wynikaloby z postow) a po premierze.. nic? Ja od paru lat nie mieszkam, juz w Polsce, nie bylem tam tak naprawde od 2005, dlatego nie znam wcale rynku. Ale tutaj - w mroznej Kanadzie tgra zrobila i robi swietna kariere, przynoszac super zyski im wciagajac ludzi z roznych przedzialow wiekowych, klas spol. itd.

Co sie stalo ze tak cicho o tym w Polsce? Nikt nie gra w ta super gre?

Odnośnik do komentarza

Licząc "na chłopski rozum" - GHIII kosztowało na starcie ok. 300zł, mimo że zawierało tylko 1 gitarę. Zakładając, że policzyli za kontroler 100zł, a za grę 200, to Rock Band + gitary = 400zł (gitary w Rock Bandzie na pewno są droższe, bo są bardziej rozbudowane - przyciski i dodatkowe "struny", jednak pominę różnicę).

Dodając do tego perkusję, która na pewno jest warta więcej niż gitara (czułe na uderzenia bębny, stojak, stopa), liczmy ze 150zł. Razem już 550zł.

Jeszcze mikrofon, tak z 80zł. Wychodzi ok 630zł ~ 650 - 700zł. Tyle to powinno kosztować...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...