Skocz do zawartości

Rock Band


mord00k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 435
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przez te cale zamieszania cenowe tez nie wiem czy kupowac jakis zestaw czy tylko perke czy z perka czekac do GH ? Na pewno kupuje sama gre za 37,99 funtow- posiadam w domu juz dwie gitary z GH.

czy ktos zna oficjalne dane na temat kompatybilnosci GH:WT z RB ?

jeszcze jedno pytanie czy mozna grac na padzie jak w GH (w zasadzie pytam chodzi i o sama perkusje)?

 

 

Edytowane przez m_a_c_k
Odnośnik do komentarza
Byłem jednych z bardziej napalonych na tą grę, ale po tym całym cyrku z premierą i cenami, oraz obejrzeniu trailera GH World Tour i nowej perkusji w akcji (talerze!!), zastanawiam się czy zakup RB ma jeszcze sens...

No ale czuje ze i tu bez zamieszania sie nie obejdzie...a na pewno cenowego...

Odnośnik do komentarza
Hmm dziwna sprawa, bo perka z RB ma 4 bębny, a z GH:WT będzie mieć 3, ale 2 talerze. Jakiś pomysł jak to dopasować, żeby było wygodnie?

Ja też poczekam na perkę z GH "IV". Prawdopodobnie będzie kompatybilna z RB.

Nie liczylbym na to. Gitary z GH sa kompatybilne z RB prawdopodobnie tylko dlatego ze gdy Neversoft odkupowalo prawa na GH od Harmonix to mieli to pewnie zapisane w umowie. Teraz GH:WT to rownorzedny konkurent dla RB wiec nie ma szans zeby byly kompatybilne. Zreszta jak pisaliscie perka z GH:WT jest zupelnie inna niz ta z RB. Z czasem dowiemy sie tego od samego Neversoft(Activision).

Edytowane przez kim
Odnośnik do komentarza

Po kilku dniach uzytkowania moge juz sie pokusic o bardziej pelniejsza opinie.

Po pierwsze poziom trudnosci.Ten znany z GH jak wiadomo jest na wiekszym poziomie.Czy to wada?Dla mnie absolutnie nie.Poniewaz lubie sobie pograc a nie sie wqr...c na czym swiat stoi podczas grania przegietych solowek.Na expercie i tak jest dosc wymagajaco i jak ktos lubi wyzwania to :

Co do perkusji to nie ma porownania z oczywistych wzgledow, ale co moge powiedziec to tyle ze o ile na poczatku jest szok straszny to po kilkunastu godzinach poziom medium nie jest juz wielkim wyzwaniem.Hard juz powoli tez zaczyna pekac a to dopiero poczatek.Tutaj kwestia treningu jak i poczucia rytmu musi procentowac.

Co do track listy.Ja jestem usatysfakcjonowany.Znajdzie sie kilka balasow, ale i tak zdecydowanie mniej niz w GHIII.Do tego pokazna bibloteka na markecie tez robi swoje.Tutaj gra lapie plusa ode mnie.

Grafika i otoczka.Tutaj zdania mam mieszane.Bo o ile zespol podczas koncertu prezentuje sie o niebo lepiej niz z konkurencyjnej produkcji (fajne filtry i efekty) to gryf i nutki juz roznie.Przede wszystkim jest czasem za jasno.Z kazdej strony cos mruga...cos pulsuje albo i swieci.Mozna sie pogubic.Podoba mi sie ze podczas uzywania odpowiednika Star Power wciaz mozna lapac extra nutki by doladowac moc (zwana overdrive).

Kariera tez wypada in plus.Szczegolnie gdy gramy ze znajomymi.Odkrywamy nowe kluby, zdobywamy fanow i podejmujemy rozne wyzwania(np menager klubu daje extra kase jesli kazdy z muzykow bedzie mial conajmniej 4 gwiazdki).Wspomne tez o szerokiej mozliwosci kreowania swego pupilka.Mozecie wybrac plec, wyglad i rysy twarzy.Do tego dochodza fryzury i masa gadgetow wlacznie z tatuazami i innymi tego typu po(pipi)kami.Mozna naprawde stworzyc kogos wyjatkowego.

Kariera solo ma to do siebie ze zaleznie od instrumentu przebiega innym torem.Znaczy sie inna jest kolejnosc piosenek bo to ze jeden song jest trudny na gitare nie znaczy ze bedzie taki sam na perkusje czy wokal.

Mozna tez wskoczyc w online i tam tez gra pokaze swoje pazurki.Trybow nie ma wiele ale te co sa wystarczaja na zabawe.

Jeszcze tylko slowo tytulem gitarki dolaczanej do RB.Juz to wspomnialem ,ale dla nie to naprawde kiszka na maxa.Jak ktos ma gitarke z GH to dokupic tylko pyrke i szafa gra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...