Skocz do zawartości

Rock Band


mord00k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 435
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chociaż w sumie...gitarę z GHIII mam, a czytałem wzmianki, jakby w wersji na X360 była możliwość korzystania z headset'u jako mikrofonu :shifty: Coś wiadomo na ten temat ?

Tylko i wyłącznie pod tym kątem szukałem - sam mam wiosło z GH3 i choć miło byłoby mieć dwa (bass/lead), nie będę nabijał kabzy EA skoro nas takim sikiem potraktowali. Użyteczność headseta potwierdził sam koleś z Harmonix, afaik to jeden z bonusów (sic!) wersji EU. Ale akurat śpiewanie w RB mam głęboko w poważaniu...

Odnośnik do komentarza

No ale śpiewanie czy raczej pianie daje sporo radochy... Ostatnio jak graliśmy z kumplami w RB z majkiem to sie chłopaki (i dziewczyny) tak zajarali że grając w GH II brali mikrofon i spiewali. Komiczny widok.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Tak sobie siedzę i słucham, w różnej kolejności, Muse, Die Toten Hosen, Iron Maiden, Metallici i doszedłem do wniosku, że nie ma opcji, żeby nie kupić. Po prostu wizja pomykania w to w roli perkusisty jest zbyt kusząca, a i set lista co najmniej smakowita :D

 

Jeżeli nie byłoby to problemem, to poprosiłbym o wklejenie tutaj takiej ostatecznej listy piosenek w wersji Europejskiej plus, a w ramach oddzielnej listy, piosenek dostępnych do ściągnięcia w dniu premiery w EU.

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

Mam możliwość poproszenia cioci, aby mi przywiozła Rock Band z hAmeryki. Koszt to 147$ (jakieś 320zł) za cały zestaw. Myślicie, że oclą jej to przy wwożeniu do Polski? Sama gra w EU powinna wynieść ok. 200zł, więc za całość zapłaciłbym ok. 500zł. Myślicie, że się opłaca? Sorry za takie lamerskie pytania, ale wciąż się zastanawiam czy w to zainwestować :)

Edytowane przez keetiv
Odnośnik do komentarza

Ku mojemu zdziwieniu odkryłem że rację ma jednak EA dyktując tak wysoka cenę. Muszą sobie odbic na dostawach sprzętu do Europy. W chwili obecnej stawki za przewóz czegokolwiek ze stanów do europy idą cały czas do góry. A dzieje sie tak dlatego że, dolar z powodu swojej słabej wartosci powoduje niskie zapotrzebowanie na towary eu (są za drogie dla lameryki). W zwiazku z tym nie ma wysyłek z eu do us, co jednoczesnie powoduje opór przewoźników przed wysyłaniem czegokolwiek do nas. Bo trzeba płacić podwójnie 1 za wysyłke kontenera z towarem do eu i 2 wysyłkę powrotnego kontenera z powietrzem do us. Dlatego taniej wychodzi sprowadzenie zestawu indywidualnie, najczęsciej lotniczą. Co tam, my nie mamy problemu, ale mnóstwo firm z eu nie moze sie doprosic o wysyłke zakupionych już towarów ze stanów w kontenerach no chyba że zabulą podwójnie i poczekają na kilka tysięcy podobnych im frajerów, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie wysle kontenerowca z 1/3 ładunku.

ot глобальный рынок

Odnośnik do komentarza

Super.

Wielkie marzenia związane z Rock Band'em w najlepszym przypadku skończą sie na kupnie używanej/importowanej gry po kilku miechach, gitarze od Guitar Hero2, Mikrofonem od SingStar'a (albo pośpiewam do headset'a ;]), padzie zamiast 2giej gitarki (a nie przepraszam.. nie da sie. Przynajmniej nie dało sie w wersjii na PS2), oraz moooże oryginalnej Perkusji. A bardziej możliwe, że będzie sie czekać, aż jakaś firma bedzie robić tańsze repliki.

 

Albo... zamiast tego Gra + Gitara od GH2/3 + Roczny LIVE! ;D. Nie zagram se w 4rke z ludem w domu, no ale - życie.

Odnośnik do komentarza
Mam możliwość poproszenia cioci, aby mi przywiozła Rock Band z hAmeryki. Koszt to 147$ (jakieś 320zł) za cały zestaw. Myślicie, że oclą jej to przy wwożeniu do Polski? Sama gra w EU powinna wynieść ok. 200zł, więc za całość zapłaciłbym ok. 500zł. Myślicie, że się opłaca? Sorry za takie lamerskie pytania, ale wciąż się zastanawiam czy w to zainwestować :)

 

 

Pamietaj ze gra jest w formacie NTSC i na konsoli PAL sobie nie pograsz

Odnośnik do komentarza
Mam możliwość poproszenia cioci, aby mi przywiozła Rock Band z hAmeryki. Koszt to 147$ (jakieś 320zł) za cały zestaw. Myślicie, że oclą jej to przy wwożeniu do Polski? Sama gra w EU powinna wynieść ok. 200zł, więc za całość zapłaciłbym ok. 500zł. Myślicie, że się opłaca? Sorry za takie lamerskie pytania, ale wciąż się zastanawiam czy w to zainwestować :)

Pamietaj ze gra jest w formacie NTSC i na konsoli PAL sobie nie pograsz

dlatego keetiv chce dokupic do zestawu za 320 pln gre w europie za 200.

akcesoria powinny pasowac, a czy warto inwestowac? ja bym poczekal az RB ukaze sie w europie oficjalnie i bedzie wiadomo ile kosztuje.

 

a tak z innej beczki.

obejrzalem dzis saoudtrack do gry i musze powiedziec, ze chyba sie skusze na samo pobranie na gitce.

jest o wiele mniej lamerskich kawalkow jak to bywa w przypadku GH. co prawda kilka sie powtaza, ale to zaden problem.

okazuje sie wiec, ze mozna dac w wiekszosci nowsze kawalki, nie zapychajac setu starociami ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...