Skocz do zawartości

Rock Band


mord00k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 435
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chętnie zagram z polakami. Wysyłać FR ;)

 

P.S

Mam pytanie czy jest możliwość podłączenia headseta do perkusji ?? Bo szukałem i nie moge znaleść. Perkusje mam dopiero od 2 dni. Próbowałem podłączać pada z headsetem i słyszałem innych ale oni mnie nie słyszeli ;(

Edytowane przez Szabla8
Odnośnik do komentarza

http://www.rockband.com/forums/showthread.php?t=96115

 

POTUS Three Pack

 

Presidents of the United States of America- Dune Buggy

Presidents of the United States of America- Feather Pluckn

Presidents of the United States of America- Ladybug

 

Hinder - Use Me

Fallout Boy - I Don't Care

 

 

Each of the POTUS tracks are $1.99 (160 Microsoft Points) or $5.49 (440 Microsoft Points) for the whole pack. The tracks for Hinder and Fallout Boy are $.99 (80 Microsoft Points) each for a limited time (1 month). All tracks are masters.

 

DLC arrives on Tuesday, November 4th for Xbox 360 and Thursday, November 6th on PS3.

Edytowane przez jarken
Odnośnik do komentarza

Przesłuchałem...

 

Pakiet daje radę, Ladybug uderza lekko w Zeppelinów momentami. Hinder to jakiś dziki pop-metal. A Fallout Boy zapowiada się dobrze na perkę. Biorę Pakiecik i Fall'a :)

 

 

A z innej beczki: dlaczego nikt z foruma nie nagrał siebie grającego na perce ? :D Ciekaw jestem, jak ludzie się wkręcają w te zabawki. Może Butch ?

Odnośnik do komentarza

Noż fkurfe !!! Pedał mi padł - złamał się w 1/3 długości górnej części podczas "Message in the Bottle" The Police, gdzie jest dużo stopy.

 

Ma ktoś namiary na jakieś dobre porównanie dostępnych na rynku pedałów ? Albo sam może coś konkretnego polecić ?

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

Ja to rozkminiałem jak tylko dostałem perkę- chciałem wyfigurałtować jak to się dzieje, że ludzie łamią tę stopę. Nie jest przypadkiem tak, że naciskacie górną częścią stopy? Bo chyba nasz instrument woli molestowanie go całą powierzchnią giry niż tylko palcami w miejscu, gdzie plastik jest najlichszy (czyli powyżej pomarańczowej krechy).

 

Zbysiu- FAIL :D, ale przy pięknej piosence. Co do pedałów- spróbuj tą drogą.

 

Wiem, że suchar, ale musiałem :D.

Odnośnik do komentarza

Właśnie to samo pytanie chciałem zadać. ;)

 

Czy można gdzieś kupić teraz perkę do RB2? Czy poczekać na premierę w EU?

 

I jeszcze jedno pytanko, mam aktualnie RB1, jeżeli teraz bym wyexportował piosenki na HDD, sprzedał grę, a kupił za 2 tygodnie RB2, nie będzie problemów z czytaniem piosenek z RB1? :)

Edytowane przez s1ntex
Odnośnik do komentarza

Wiele osob czesto pyta jakie piosenki warto zassac z marketplace.Postanowilem zrobic taka moja liste songow ktorym warto sie przyjzec.Przy doborze nie kierowalem sie poziomem trudnosci, ale tylko i wylacznie gustem muzycznym.

Na poczatek packi:

-Disturbed Pack 01

-Metallica Track Pack 01

-Nirvana Pack 01

-Oasis Pack 01

-The Offspring Pack 01

-Scene Pack 01

Albumow calych nie polecam bo sa imo mocno nierowne.

Z pojedynczych songow:

30 Seconds To Mars

-Attack

-The Kill

Against Me!

-Stop!

Airborne

-Runnim' Wild

All-American Rejects

-Dirty Little Secrets

-Move Along

Bang Camaro

-Rock Rebellion

Black Sabbath

-War Pigs

Blondie

-Call Me

The Darkest Of The Hillside Thickets

-Shhh...

Devil Driver

-Clouds Over California

Faith No More

-We Care A Lot

Fall Out Boy

-I Don't Care

Free

-All Right Now

Freezepop

-Sprode

George Thorogood...

-Bad To The Bone

Glados And Jonathan Coulton

-Still Alive

Hinder

-Use Me

The Knack

-My Sharona

Machine Head

-Aesthetics of Hate

Nine Inch Nails

-Last

Red Hot Chili Peppers

-Snow((Hey Oh))

-Under Bridge

Serj Tankian

-Beethoven's C***

Staind

-This Is It

Static-X

-Push It

System Of A Down

-B.Y.O.B.

-Toxicity

The Who

-Behind Blue Eyes

Yeah Yeah Yeahs

-Date With The Night

 

Mam nadzieje ze komus sie choc troszke ta lista przyda i bedzie sie swietnie bawil :)

 

EDIT:Lepiej sciagac z poziomu gry gdzie jest dostepna opcja Previev.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Black Sabbath, nie nazywał bym tego czegoś co jest pod nazwą 'Paranoid', autorstwa Black Sabbath ;-). IMHO jeden z najgorszych coverów jakie słyszałem.

 

A co do eksportu, jesli wyeksportuje piosenki na dysk, ale RB2 kupię dopiero za jakiś czas, to po uruchomieniu gry, RB2 wczyta piosenki z tego dysku, pewnie tak, ale lepiej się upewnić.

Edytowane przez s1ntex
Odnośnik do komentarza
Black Sabbath, nie nazywał bym tego czegoś co jest pod nazwą 'Paranoid', autorstwa Black Sabbath ;-). IMHO jeden z najgorszych coverów jakie słyszałem.

 

A co do eksportu, jesli wyeksportuje piosenki na dysk, ale RB2 kupię dopiero za jakiś czas, to po uruchomieniu gry, RB2 wczyta piosenki z tego dysku, pewnie tak, ale lepiej się upewnić.

Tak. Mozesz zrobic to szybciej. Export to po prostu kopia z plyty na dysk.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

1. Miałem małą awarię z płytą RB, mianowicie powstała na niej mega rysa, czy jest możliwość zgrania utworów na HDD a odpalania gry z czytnika? Ponieważ co jakiś czas gra się wiesza i trzeba ją restartować, co jest trochę irytujące.

 

2. W jaki sposób zgrać te utwory na dysk?

 

3. Czy te utwory będą przypisane do danej konsoli? Planuję zmianę konsoli, czy w przypadku kolejnej chęci zgrania utworów będzie to możliwe?

 

 

I pytanie z innej beczki, czy ktoś z was grał na wszystkich 3 perkusjach dostępnych na rynku i może wskazać swój typ, ponieważ z tego co czytam to same negatywne recenzje o każdej z nich.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...