Skocz do zawartości

Rock Band


mord00k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 435
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ano :P ma z tyłu. Kompletnie o tym zapomniałem. Instrumenty będę miał już we wtorek, a jutro - poniedziałek będę miał samą grę więc coś pokrzyczę do mikrofonu. Takie pytanie logistyczne, wiem że nie ten dział i wogóle, ale proszę oszczędzić zje*** :P. Lepiej UPS czy DHL? Chodzi mi o szybkość i bezpieczeństwo (czy np. nikt nie rzuci sobie paczką z RB, choć troche ciężej jest rzucić daleko paką o wadze ok. 10 kg :) ale nigdy nie wiadomo)

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Po krótkim, ale intensywnym spotkaniu z RB wychodzi szydło z worka, że Harmonix kipi pomysłami, a Neversoft odcina kupony jadąc po najmniejszej linii oporu z przejętą licencją GH. I dobrze czułem grając do recenzji w GHIII, że to już całkiem inna bajka niż dwie poprzednie i zaniżone loty. Po prostu zabrakło geniuszu Harmonix (który przenieśli do RB), prostych acz rajcownych pomysłów, dających naturalną ewolucję - jak tworzenie postaci, ciuchy, gadżety, tattoo (!!!), solówki liczone w %, możliwość podbijania Overdrive w jego trakcie, freestyle na koniec, nie wspominając o nowej jakości w prezentacji utworów (teledyski, ujęcia kamer, klimat!!) czy DLC.

Wniosek mam jeden (dla siebie): bardziej RB2 niż GHWT.

 

Keymaker: pojedynek bardzo chętnie... może kiedyś :)

Aktualnie rozstałem się z RB na rzecz BF:BC...

Odnośnik do komentarza

Wczoraj też obadałem troche solówek, na easy grałem to jest poprostu masakra, śpiewać "oł oł oł" bez załapania tchu a potem jeszcze się wydzierać.

Dziś dorwę perkusje, gitarkę i mikrofon, więc Keymaker możemy pograć, o 13 będzie kurier :).

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Czy granie na perkusji z RB da sie wytrenowac ? Czy jak ktos sie juz urodzil bez manualnych zdolnosci czyt. bicie innych rytmow noga i rekoma to da sie to jakos wytrenowac i ile czasu moze zajac ?:) Bo ja na easy sie mecze i chyba dam se spokoj z perka i pozostane przy gitarce bo kompletnie mi nie wychodzi :)

Odnośnik do komentarza
Czy granie na perkusji z RB da sie wytrenowac ? Czy jak ktos sie juz urodzil bez manualnych zdolnosci czyt. bicie innych rytmow noga i rekoma to da sie to jakos wytrenowac i ile czasu moze zajac ?:) Bo ja na easy sie mecze i chyba dam se spokoj z perka i pozostane przy gitarce bo kompletnie mi nie wychodzi :)

Co prawda zaczalem na medium, nie easy, ale postep w graniu jest zdecydowanie po miesiacu grania (i to wcale nie hardkorowego codziennie po kilka godzin, tylko dla przyjemnosci, wtedy kiedy sie chce). Kilka piosenek na hardzie tez juz moge zagrac na 5 gwiazdek, ale niestety sporo jest takich ktorych wiecej niz na 3 gwiazdki zrobic nie moge (zacialem sie gdzies na 5 tier). W pewnym momencie podwojne stopki staja sie duzym problemem :( Czasem choc nawet stopa by chciala wybic taki rytm to nie moge pokonac bezwladnosci tego pedalu :(

 

Takie pytanko, dla tych którzy zakupili juz dodatkowe kawałki z MP. Poza Metallica, Black Sabbath i Disturbed'em, jakie inne kawałki polecicie? :) Mam 3500 MSP i przydaloby sie je dobrze wydac, a nie bede przeciez przesluchiwal kazdego kawalka po koleii ;)

Classic rock pack, police pack i Number of the beast (troche sssie bo to nie master ale.. czlowiek sie w koncu przyzwyczaja :D

Odnośnik do komentarza

Również zacząłem od medium (podobnie było w GH na gitarkach) i po przejściu kariery, wskoczyłem na HARD. Tylko z ostatnimi pięcioma piosenkami mam problem, za to Metallica mi wchodzi elegancko :D Sądząc po grze moich znajomych mogę powiedzieć: tak, chyba trzeba mieć jakieś zdolności rytmiczno-manualne (mają problemy na easy).

Edytowane przez keetiv
Odnośnik do komentarza

Co do piosenek, to się generalnie zgadzam z przedmówcą, ale RB bez pakietu Metallici, Black Sababth i pojedynczych piosenek, takich jak "The Number of the Beast" od Iron Maiden i "My Generation" The Who to nie to samo :) A reszta wedle uznania.

 

PS. Zostawmy poziom easy Meksykańcom - zaczynajmy od medium !!!einhundertundelf Easy jest dla joł-elo-emo-ziomkuff bez rąk xD

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...