Skocz do zawartości

Rock Band


mord00k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 435
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fakt, ze ten tilt w Les Paulu jest za czuly, nieraz lekko uniesiona gitara wlacza starpowera co drazni, a nie raz nie chce cie odpalic, mimo, ze gitara jest prawie w pionie. Jednak jest na to sposob - starpowera mozna wlaczac naciskajac back/select na gitarze.

Jednak w sumie lepszy jest ten czujnik ruchu niz ta struna z rockbanda, wiec IMO lepsze sa gitary z GH.

Odnośnik do komentarza

Widze kazdy ma swoje zdanie.U mnie gitarka z RB to siet jakich malo.Struna to porazka a przyciski skrzypia niemilosiernie.Do tego fakt ze sa wklesle wogole juz je dyskwalifikuje.Dla mnie best jest Les Paul.Star lekko za czuly, ale nie przeszkadza mi to nic a nic.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Hehe, ciekawe opinie. Ja stwierdzam że najlepsza jest jednak gitarka z GH3. Na początku wydawała mi się trudna w opanowaniu, bo frety wymagały większej siły niż X-plorer. Ale to ze jest bezprzewodowa i bardziej solidna przewazylo i w koncu do GH uzywalem tylko jej.. Kupujac rock banda zauwazylem jeszcze jedna zalete les paula. Uzywajac go moge grac tak jak lubie - uwalony na wpol lezaco na kanapie i nie mam żadnego problemu z aktywacja star powera, działa idealnie wtedy kiedy chce + charakterystyczny klik struny daje mi poczucie rytmu i polepsza granie. Stratocaster mnie nie przekonał (jeśli gram na poważnie na punkty), nie umiem wykorzystac drugiego seta fretów , nie ma klikania struny i nie moge sie uwalic na kanapie, bo starpower wlacza sie kiedy chce :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Lepiej późno niż wcale? Chyba nie w tym przypadku...

Rock Band tanieje w Europie

Czy kogoś to jeszcze wzrusza, na chwilę przed premierą RB2 i GHWT ? :)

smieszna sprawa z ta obnizka...

 

http://www.onlinecenter.pl/index.php?optio...&Itemid=190

 

co nagle wysylka do Europy i VAT zmalal? Przeciez tym tylko Harmonix tlumaczylo tak wysoka cene zestawu? Co nagle w Chinach wzrosl przyrost naturalny i Chinczycy za mniejsze stawki zaczeli skladac gitary? Ta obnizka MTV Games, Harmonix i EA sie pograzyli po raz kolejny, bo nie chodzilo o to by na interesie nie tracic, a by zarznac europejskich graczy po raz kolejny. I JASNE, kazdy chce zarobic, ale skoro powodem tak wysokiej ceny byly praktycznie niezmienne koszta, to na jakiej podstawie obnizaja cene teraz? (wiadome, ze dlatego bo sequel wychodzi) PRZECIEZ ZACZNA TRACIC KASE!!

 

I zdaje sobie sprawe, ze paliwo stanialo, ale firmy kurierskie nie obnizyly raczej swoich stawek...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...