Skocz do zawartości

Rock Band


mord00k

Rekomendowane odpowiedzi

co nagle wysylka do Europy i VAT zmalal? Przeciez tym tylko Harmonix tlumaczylo tak wysoka cene zestawu? Co nagle w Chinach wzrosl przyrost naturalny i Chinczycy za mniejsze stawki zaczeli skladac gitary? Ta obnizka MTV Games, Harmonix i EA sie pograzyli po raz kolejny, bo nie chodzilo o to by na interesie nie tracic, a by zarznac europejskich graczy po raz kolejny. I JASNE, kazdy chce zarobic, ale skoro powodem tak wysokiej ceny byly praktycznie niezmienne koszta, to na jakiej podstawie obnizaja cene teraz? (wiadome, ze dlatego bo sequel wychodzi) PRZECIEZ ZACZNA TRACIC KASE!!

I zdaje sobie sprawe, ze paliwo stanialo, ale firmy kurierskie nie obnizyly raczej swoich stawek...

ja bym postawił na wojne z gruzją.. harmonix przestraszyło się że Rosjanie wejdą do firmy bronić rosyjskich obywateli przed zachodnim wyzyskiwaczem :D A tak na poważnie, to nawet nie trzeba tego komentować. Ci panowie tylko dolary mają w oczach.. i nic się z tym nie da zrobić. Bo ani protest ("nie będę kupował Waszych produktów!") nie pomoże, bo ile ludzi posłucha.. ani konkurencji nie ma tak naprawde.. no bo guitar hero to co to za wielka konkurencja? - ustala taka sama cene a my i tak kupimy.. Może gdyby powstała gra na konsole, która pozwalałaby wrzucać/robic swoje piosenki i to naprawde na porzadnym poziomie, cos by sie ruszylo.. (nie wierze w ten edytor z GH:WT) Ale watpie zeby ktos chcial obcinać kurze złote jaja (czy jakos tak..)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 435
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Harmonix w swoim cotygodniowym raporcie informuje o kolejnym poszerzeniu biblioteki dodatkowych piosenek w sklepie muzycznym Rock Band. Od najbliższego wtorku wirtualni muzycy będą mogli znaleźć w nim album "Blood Sugar Sex Magik" autorstwa grupy Red Hot Chili Peppers. Za całość zainteresowani będą musieli wyłożyć 1600 punktów w walucie Xbox Live. Będzie oczywiście opcja zakupu pojedynczych utworów, tutaj 160 MSP od sztuki. Zamieszczane w sieci kawałki są oczywiście kompatybilne z pierwszą, jak i drugą częścią gry. W rozwinięciu newsa pełny spis 16 piosenek ze wspomnianego albumu.

 

Super ^^ Najpierw albumik RUSH eraz RHCP robi sie coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza

Cytujac http://www.onlinecenter.pl

"Pisaliśmy już o tym, co najprawdopodobniej zjawi się w sklepie muzycznym Rock Band za nieco ponad dwa tygodnie, a teraz standardowo czas na zapowiedź premier na najbliższy wtorek. Harmonix wypuści 7 października na Rynek Xbox Live zestaw trzech utworów autorstwa zespołu Offspring: "Gone Away", "Pretty Fly" oraz "Self Esteem". Oprócz tego można liczyć na kilka piosenek innych wykonawców: "Stop!" - Against Me!, "All Right Now" - Free, "Bad to the Bone" - George Thorogood, "Cream & Bastards Rise" - Harvey Danger, "Nearly Lost You" - Screaming Trees oraz "Push It" - Static-X. Cena za pojedynczy kawałek we wszystkich przypadkach to 160"

Offspring bez pytania i to samo ze Static-X.Do tego All Right Now :wub: ze nie wspomne o Bad to the Bone :)

Jeden z lepszych packow nie ma co :)

Odnośnik do komentarza
A propos- może Kochani Forumowicze pochwalicie się jak Wam idzie Solo Tour na micu? :D Moje największe osiągnięcie w rock bandowej karierze wokalisty to póki co ***** w "Creep" na Medium :D.

Moim sukcesem jest paranoid na *** na hardzie :) spiewanie jest dla mnie wciąż czarną magią. Tylko w piosenkach w których goście śpiewają cienko (nie wiem czy to falset czy co?) jak np Paranoid albo Roxanne jestem w stanie utrzymać się w linii (i to na 100%) ale śpiewając jak goście z Bee Gees (to chyba falset). W pozostalych piosenkach ten znacznik zachowuje się niezależnie od mojego śpiewania :D Na pewno jestem głuchy i nie umiem śpiewac, ale nie rozumiem też tej teorii śpiewania. Zna się ktoś na tym? Bo nawet nie rozumiem co to jest ta wysokość tonu.. Jak śpiewam głeboko spod jajec to jest nisko tak? Czyli ten znacznik powinien być na dole? Jak pieje jak dziewczynka to jest wysoko i znacznik powinien być u góry? Tak to rozumiem ale ni cholery mi się to nie sprawdza przy śpiewaniu... Nie jestem w stanie zrobić takiego swobodnego przejścia od samego dołu do samej góry, ten znacznik zachowuje się jak chce. Znalazł ktoś może jakiś poradnik w necie albo cos?

Odnośnik do komentarza

Pytanie do grających w RB na kinie domowym 5.1: czy Wam także w niektórych kawałkach tak bas nap.ierd.ala z centralnego głośnika?? (bez używania suba). Normalnie to jakaś masakra jest - Metallica, nowy Static-X, Machine Head, Testament, mnóstwo takich baboli i to głównie z DLC. Momentami takie buczenie linii basu dobiega z centrali, że zagłusza gitarę. Upierdliwe na maxa - nie wiem czy to wina tragicznego mixu kawałków dla DLC czy mam grzebać w ustawieniach ampa...

Odnośnik do komentarza
A propos- może Kochani Forumowicze pochwalicie się jak Wam idzie Solo Tour na micu? :D Moje największe osiągnięcie w rock bandowej karierze wokalisty to póki co ***** w "Creep" na Medium :D.

Moim sukcesem jest paranoid na *** na hardzie :) spiewanie jest dla mnie wciąż czarną magią. Tylko w piosenkach w których goście śpiewają cienko (nie wiem czy to falset czy co?) jak np Paranoid albo Roxanne jestem w stanie utrzymać się w linii (i to na 100%) ale śpiewając jak goście z Bee Gees (to chyba falset). W pozostalych piosenkach ten znacznik zachowuje się niezależnie od mojego śpiewania :D Na pewno jestem głuchy i nie umiem śpiewac, ale nie rozumiem też tej teorii śpiewania. Zna się ktoś na tym? Bo nawet nie rozumiem co to jest ta wysokość tonu.. Jak śpiewam głeboko spod jajec to jest nisko tak? Czyli ten znacznik powinien być na dole? Jak pieje jak dziewczynka to jest wysoko i znacznik powinien być u góry? Tak to rozumiem ale ni cholery mi się to nie sprawdza przy śpiewaniu... Nie jestem w stanie zrobić takiego swobodnego przejścia od samego dołu do samej góry, ten znacznik zachowuje się jak chce. Znalazł ktoś może jakiś poradnik w necie albo cos?

Wszystko chyba opiera się na tym, aby utrzymać się w jednej tonacji. Jak przechodzisz "spod jajec" do bee gees to wiadomo, że nie wychwyci zmiany o tyle tonów naraz :P. Ja też na początku piałem jak panienka, teraz większość songów umiem już zaśpiewać "normalnym" głosem, chociaż trafiają się i takie, które wchodzą jedynie piszczeniem. I tak największy hardkor jest przy śpiewaniu i graniu zarazem :D. "Won't get fooled again" z vocal na medium i gitarą na hardzie jest przeje/bany :D.

Odnośnik do komentarza

"No one saw this one coming! Next week we have Mötley Crüe's awesome album "Dr. Feelgood" coming for DLC. It includes 10 songs from the album as follows-

 

Dr Feelgood

Slice of Your Pie

Rattlesnake Shake

Kickstart My Heart

Without You

Same Ol' Situation (SOS)

Sticky Sweet

She Goes Down

Don't Go Away Mad (Just Go Away)

Time for Change

 

All tracks are masters.

 

Mötley Crüe's Dr. Feelgood album is available for $15.99 (1280 Microsoft Points) for the whole album or $1.99 (160 Microsoft Points) per track. These tracks will be available on Xbox 360 on October 14th and on the PS3 on October 16th. "

 

http://www.rockband.com/forums/showthread.php?t=90087

 

 

Poczekam...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...