Skocz do zawartości

Rock Band


mord00k

Rekomendowane odpowiedzi

We wtorek SOAD :]

Za www.onlinecenter.pl

"Studio Harmonix informuje, że na najbliższy wtorek (5 sierpnia) przygotowało coś dla fanów System Of A Down oraz osób zainteresowanych imprezą CrüeFest. Tego właśnie dnia do sklepu muzycznego Rock Band trafi kilka nowych kawałków do pobrania. W pierwszym przypadku mowa konkretnie o "B.Y.O.B." oraz "Toxicity" - 160 MSP od sztuki. Z CrüeFest wpadną natomiast: Buckcherry – "Rescue Me", Mötley Crüe – "Face Down In The Dirt", Sixx AM – "Life Is Beautiful". Tutaj za pojedynczą piosenkę wystarczy 80 MSP (lub 240 MSP za całą paczkę). Oczywiście wszystkie wymienione utwory będą oryginalnymi wykonaniami."

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 435
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oplaca sie teraz kupic rock banda gre + perkusja czy lepiej poczekac na nowe drumy i na druga czesc? ;x

Nie widze sensu w tym pytaniu...

Chcesz BARDZO ta gre ta ja czlowieku kup, bo i tak jak poczekasz na RB2 to bedzie Cie korcic by wrocic do pierwowzoru "bo ponoc lepszy/inny klimat, ciekawe piosenki itd, itp".

 

 

A tak zmieniajac temat to wielkimi krokami zblizamy sie z Uznym do konca World Band Toura (Endless Set List w Dynamite Palace, Moskwa) na Leadzie i Bassie (expert oczywiscie):)

Rozbroila nas jednak lista piosenek ktore trzeba wykonac w jednym "zestawie".

Setlist zawiera 58 utworow! Do zagrania na raz, bez opcji save'a i innych udogodnien... czy ktos juz ukonczyl world tour i ile zajelo zagranie mu tego jednego koncertu? I czy w tym secie piosenki sie powtarzaja? Czy dobiera piosenki bonusowe, itd itp... pozdro

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

Endless setlist mam za sobą oczywiście na expercie. Zajęło mi to ok 5-5,5 h z przerwami na jedzonko. Piosenki sie nie powtarzają ale grałem kilka utworów bonusowych. Z tego co czytałem przed rozpoczęciem zestawu część piosenek jest stała a część randomowa. Satysfakcja jak sie ukończy ten zestaw i to jeszcze na expercie jest ogromna. Miłego grania.

Odnośnik do komentarza
Oplaca sie teraz kupic rock banda gre + perkusja czy lepiej poczekac na nowe drumy i na druga czesc? ;x

Nie widze sensu w tym pytaniu...

Chcesz BARDZO ta gre ta ja czlowieku kup, bo i tak jak poczekasz na RB2 to bedzie Cie korcic by wrocic do pierwowzoru "bo ponoc lepszy/inny klimat, ciekawe piosenki itd, itp".

Chyba sie nie zrozumielismy. Dlaczego mialbym zalowac skoro w RB2 bedzie mozliwosc grania w utwory z RB1 ? Po prostu gra mnie kreci bardzo ale potem bede zalowac ze nowsza czesc bedzie miala lepsza perka i wiece mozliwosci :(

Odnośnik do komentarza

"Wiemy już, jakie piosenki zostaną dodane do muzycznej biblioteki Rock Band w przyszłym tygodniu. I powiem Wam, że Harmonix chyba znów na mnie zarobi. Ale do rzeczy - tym razem prezentowane są zespoły z wytwórni Roadrunner:

 

* Airbourne - Running Wild

* DevilDriver - Clouds Over California

* Dream Theater - Constant Motion

* Killswitch Engage - My Curse

* Machine Head - Aesthetics Of Hate

* Megadeth - Sleepwalker

 

Każda piosenka to wydatek 80 MSP/$0.99, a cały zestaw kosztował będzie odpowiednio 480 MSP i $5.99. Ale uwaga - to cena promocyjna, która będzie obowiązywała do końca sierpnia. Od września trzeba będzie zapłacić dwa razy tyle. "

 

News z polygamii.

 

Biorę z miejsca cały zestaw :) Wreszcie prawdziwie metalowa paczka.

Edytowane przez jarken
Odnośnik do komentarza

Ktoś jest chętny na pogranie online :)? Jakby co pisać, raczkuję narazie na Hardzie :D. Chocko, rzeczywiście muszę te silencery sobie sprawić :), jeszcze rozejże się za ceną, ale chyba zamówie z Game.co.uk :).

 

PS. Jak pedał po naciśnieciu go odbija mi do góry i tak go trzymam do następnej nutki to błąd jakiś czy co? :) Bo widzę że wszyscy trzymają go wciśniętego :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...