Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie... z RDR nie było problemów ale tam te kody się wpisywało w grze (wewnętrzne kody Rockstar) a tutaj mamy do czynienia nie dość że z wersjami językowymi gier z tego samego regionu to jeszcze był by to typowy Redeem Code... :/

Odnośnik do komentarza

No właśnie dzwoniłem - nie wymienią i nie będą mieli możliwości weryfikacji kodu (jeśli jest np. przeznaczony tylko na rynek włoski, niemiecki itp.). Na infolinii nie wiedzieli do końca jak to jest ponieważ pojawiła się teraz regionalizacja i dane kody mogą tylko działać w danych (np. kilku) krajach w UE... Thx anyway za odpowiedzi :)

 

P.S. Zatem kupienie/dostanie w PL jakiegoś premierowego DLC do iF2 graniczyć będzie z cudem xD

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Znów PS Store mnie irytuję. Chcę kupić coś w nim za pomocą karty kredytowej. A ten ich system zamiast pozwolić mi kupić, chce do portfela dodać ileś kasy, za to kupić, aby w portfelu coś zostało. Obecnie w Portfelu mam całe 0, i to mi się podoba. Czy to normalne?

 

Sorka. Poszukałem i znalazłem, że jak poniżej 20zł się kupuje to zawsze doładowuje do portfela, a chciałem kupić Braida w promocji :-)

Edytowane przez ArturNOW
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Spotkałem się dzisiaj z dziwnym problemem, mianowicie zdezaktywowałem u siebie slot z gra Tomb Raider: GOL w celu podzielenia się z sąsiadem. Ku mojemu zdziwieniu konsola u niego poinformowała mnie, ze wszystkie sloty są zajęte. Wróciłem wiec szybko do domu i okazało się, ze slot był jednak wolny bo ja bez problemu aktywowałem grę. Orientuje się ktoś gdzie może leżeć problem ? Kolega ma najnowszy soft 3.66

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie miałem konto na PSN przed jego prawie 2 miesięczną awarią, przez kilka mies. nie używałem playstation 3 teraz kiedy do niego wróciłem okazuje się że SONY chce wynagrodzić mi "niemożność korzystania z Plastation Network za pomocą akcji "Welcome Back" Niestety nie umiem się do niego dostać aby pobrać darmowe gry, nie mam dużych umiejętności w korzystaniu z PSS ;] Będę wdzięczny jeśli ktoś wskaże mi właściwą drogę.

 

Z góry dziękuję ;]

 

Kilka postów wyżej masz odpowiedź, już za późno. /Square

 

Chłamstwo! Ale cóż... życie ;[ Ja to mam pecha...

 

Jest jakikolwiek inny sposób aby wykorzystać Welcome Back?

Edytowane przez flubin69
Odnośnik do komentarza

Wybrałem sobie w pierwszych dniach lipca (ostatnie dni programu Welcome Back) PlayStation Plus z nadzieją, że będę mógł skorzystać z oferty PS+ przewidzianej na lipiec. No i teraz widzę, że z okazji rocznicy PS+ są zniżki na Deathspanka, na NHL Arcade itp. Chciałem zakupić, wraz z Limbo po niższej cenie, ale liczy mi wszystko po normalnej cenie. A przy moim avatarze nadal mam znaczek Plusa, więc teoretycznie jestem członkiem PS+, ale nie mogę skorzystać z nowych promocji - nadal do ściągnięcia mam tylko full wersję Burnouta oraz Magic the Gathering...

Rozumiem, że to celowe działanie Sony i mogę skorzystać tylko z promocji z czerwcowego PS+ i nic za bardzo nie mogę zrobić?

Odnośnik do komentarza

Niech mi ktoś wyjaśni. Chce zrobić składke na pss, mam karte, a można wpłacać tylko pełne kwoty np. 20, 200 itp.

potrzebuje tam wpłacić 209. Czy 11zł które mi zostanie da rade jakoś zwrócić na konto karty?

 

EDIT:

 

Nvm juz wiem ze jak podam dane do karty na konto to przy zakupie odejmie mi tylko tyle z konta karty ile trzeba. ;)

Edytowane przez A.L.I
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...