Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy, np, kupując No More Heroes w wersji USA, będe mógł pobrać do niego dodatki z Polskiego PSN?

Nie.

 

Czyli, jeśli dodatek jest dostępny w Polskim PSN, będe mógł go pobrać, nawet używając wersje USA gry? Sorry, jeśli pytanie wydaje się głupie, ale wole się upewnić

 

Nie będziesz mógł.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Your purchase could not be completed.

Your account already has 2 PS3 systems activated for game content, you must deactivate another PS3 system.

For details, refer to the "System Activation" section of the online manual.

 

Oto treść komunikatu, który wyświetla mi się przy próbie dokonania zakupu z udziałem karty kredytowej. Zawsze dokonywałem zakupów za pomocą zdrapek, tutaj pierwszy raz chciałem na swoim koncie psn dokonać zakupu. Myk jest taki, że robiłem to na konsoli ojca, w której również mam swoje konto (coś tam dla niego chciałem kupić). Nie wiedziałem do końca o co kaman, sądziłem, że może nie chce mnie puścić dalej system na "obcej konsoli" więc stwierdziłem, że dokonam zakupu u siebie. Ale po powrocie do domu okazało się, że problem dalej ma miejsce, a ja nie mogę dokonać zakupu.

 

Sytuacja dziwi mnie, bo jest mowa o tym, że mam aktywowane inne konsole, ale wcześniej też tak było i dokonywałem zakupów z poziomu portfela doładowanego zdrapką. W najlepszym czasie miałem z 5-6 konsol aktywowanych dla swojego konta. Tu nie chodzi o to, że chcę uruchomić czy pobrać grę po przekroczeniu ilości slotów, tylko w ogóle nie jestem w stanie dokonać zakupu nowych treści.

 

Spotkał się z tym ktoś? Nie do końca jestem pewien, czy jest to jakiś ogólny błąd czy żeby dokonać zakupu muszę deaktowować wszystkie inne konsole? Może być to trudne, bo jedna przestała już istnieć (awaryjka...) a innych nie chciałem deaktywować bo ojciec i brat ciorają na nich w gry zakupione przeze mnie.

Naszła mnie myśl, że może mieć to związek z obniżeniem ilości slotów do dwóch, co jednak nie zmienia faktu, że nie bardzo łączy mi się to w całość: jedną rzeczą jest zablokowanie gry do ilości dwóch aktywowanych systemów, a co innego zakup zupełnie nowego contentu. Przecież mogę mieć 3 konsole, na których grywam, mimo, że gry są aktywowane tylko dla jednego urządzenia.

Help me :)

Odnośnik do komentarza

Witam, Moje pytanie dotyczy gry Trine 2.

Sciagnałem demo z PSN USA, wiadomo u nas jeszcze tego nie ma.

Zaladowalem psn 20$ z karty zdrapki.

Kupiłem full game unlock. Lecz z listy downloadu wzialem opcje DOWNLOAD ALL.

Gra u mnie chodzi, juz nawet przeszedlem , polecam.

Teraz moje pytanie :

Jak to sie stalo ze jak chce aktywowac gre u rodziny na drugiej konsoli wyskakuje komunikat o zajetych juz 2 slotach.

Mam tez kolejne pytanie. Czy jak dezaktywuje swoje konto i aktywuje je na nowo czy te 2 sloty beda wolne. pozdrawiam

 

Nie wiem czy przypadkiem nie miala znaczenia opcja download all i policzylo mi jako 2 aktywacje gry. Moglem tylko kliknac Full game ulock.

Jakie macie pomysły co z tym zrobić pozdrawiam

kimahri@konto.pl

Odnośnik do komentarza

Witam, Moje pytanie dotyczy gry Trine 2.

Sciagnałem demo z PSN USA, wiadomo u nas jeszcze tego nie ma.

Zaladowalem psn 20$ z karty zdrapki.

Kupiłem full game unlock. Lecz z listy downloadu wzialem opcje DOWNLOAD ALL.

Gra u mnie chodzi, juz nawet przeszedlem , polecam.

Teraz moje pytanie :

Jak to sie stalo ze jak chce aktywowac gre u rodziny na drugiej konsoli wyskakuje komunikat o zajetych juz 2 slotach.

Mam tez kolejne pytanie. Czy jak dezaktywuje swoje konto i aktywuje je na nowo czy te 2 sloty beda wolne. pozdrawiam

 

Nie wiem czy przypadkiem nie miala znaczenia opcja download all i policzylo mi jako 2 aktywacje gry. Moglem tylko kliknac Full game ulock.

Jakie macie pomysły co z tym zrobić pozdrawiam

kimahri@konto.pl

Dziwna sprawa, nie ma możliwości aby się 2 konsole aktywowały jak ściągałeś na jednej, może wcześniej zakładałeś konto na innej albo ktoś ci pasy wykradł?

Zresetuj konto przez stronę na PC, i na nowo aktywuj konta.

Edytowane przez sentryandy
Odnośnik do komentarza

Ok, sprawdze tak jak mowisz. dzieki za info SENTRYANDY

Nigdzie nie mogłem znaleźć dezaktywacji konta przez PC no i w koncu, oto link na PSN USA jakby ktoś potrzebował :

 

https://account.qrio...om/login.action

 

Można tam dezaktywować dowolną zawartość w sensie takim, że jest podział na :

 

1 games

2 video

3 music - u mnie działa MUSIC UNLIMITED w PSN USA byla zkladka swego czasu 60 days free - teraz próżno szukać - świetna usługa

4 comic

 

W związku z moim postem odnośnie Trine 2, w zakładce games miałem aktywowanych 3 systems. Raz na 6 miesięcy można dezaktywować wszystkie systemy co z resztą uczyniłem.

Wylogowałem się ze strony. Wszedłem na konsole i ja aktywowałem. Trine 2 działa u mnie normalnie. Jade za kilka dni do rodziny to się odezwę.

Zalogowałem się ponownie na konto Sony Entertainment Network https://account.qrio...om/login.action i teraz mam zaktywowane 1 konto wiec powinno być ok, ale dam znać w razie czego.

 

pozdrawiam

Edytowane przez FBI
Odnośnik do komentarza

Ok, sprawdze tak jak mowisz. dzieki za info SENTRYANDY

Nigdzie nie mogłem znaleźć dezaktywacji konta przez PC no i w koncu, oto link na PSN USA jakby ktoś potrzebował :

 

https://account.qrio...om/login.action

 

 

https://store.playst...n.com/login.gvm

 

Link można znaleźć na http://pl.playstation.com/ po zalogowaniu się i wejściu w Edycja ustawień konta PlayStation Network ( link jest pod: Mój sprzęt).

Odnośnik do komentarza

Tak to wygląda:

Kupiłem na początku roku od typa z gametrade BF3. Wszystko świetnie, bez zastrzeżeń, mam maila i hasło do konta z którego ściągałem, ale jakiś czas temu zepsuła mi się konsola na której ten BF był. Mam drugą więc nie mam zamiaru póki co naprawiać pierwszej, a nawet jeśli to i tak będzie się to wiązało z wymianą dysku. Pytanie - mogę jakoś odzyskać tego slota dla siebie? Jak tak to co trzeba zrobić?

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Tym nie należy się przejmować bo nie działa to wstecz. Jeśli chodzi o slota to nie widzę problemu jeśli masz hasło i maila. Wystarczy na innej konsoli odzyskać konto. Tak ja to widzę.

I tu sie mylisz,jezeli zostalo uzyte 5 slotow to dzialac owszem bedzie,ale jezeli zdezaktywujesz konto to juz go nie aktywujesz.

Odnośnik do komentarza

Odpowiedź masz 4 posty powyżej swojego ;)

 

Tym nie należy się przejmować bo nie działa to wstecz. Jeśli chodzi o slota to nie widzę problemu jeśli masz hasło i maila. Wystarczy na innej konsoli odzyskać konto. Tak ja to widzę.

I tu sie mylisz,jezeli zostalo uzyte 5 slotow to dzialac owszem bedzie,ale jezeli zdezaktywujesz konto to juz go nie aktywujesz.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja tylko dodam że strona SEN do zarządzania kontem przez www też doczekała się nakładki polskiej ^^. Wystarczy w zakładce Account -> Account details zmienić Launguage na Polski i zaakceptować regulamin :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...