Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wprowadzeniem karty kredytowej do PSS. Probowaem juz 3 rozne karty wprowadzic (wszystkie z mozliwoscia placenia przez internet, uzywane caly czas nawet na innym koncie PSN jak i jeszcze tam nie wprowadzane). W kazdym wypadku po wpisaniu wszystkich danych (prawidlowo na pewno) wyskakuje info "The credit card information cannot be updated. Please check the information on record and the usage status of your credit card and then try again in a few days." Ten blad wlasciwie nic nie wnosi bo ani nie jest napisane ze dane sa zle wprowadzone ani ze oni maja problemy... Ktos sie orientuje o co tu chodzi?

 

EDIT: Problem sie sam rozwiazal. A wlasciwie Sony go samo rozwiazalo nie raczac poinformowac o czymkolwiek, ale co tam przyzwyczaic sie mozna :)

Edytowane przez napletator
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Próbuję zapłacić swoją kartą (MasterCard mBank) na PSS za Fifę 12, ale wywala mi error 80023102 podczas gdy chcę pobrać środki już przy zakańczaniu transakcji. Jeszcze wczoraj wszystko było ok i kupowałem na innym koncie bez problemu. Wie ktoś co to może być?

Kartę można przypisać tylko do kilku kont , może przesadziłeś....

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam następujący problem - otóż próbuję zrobić zakupy na PSN store przy pomocy karty kredytowej typu prepaid. Wprowadziłem ładnie wszystkie dane dotyczące karty, ale podczas próby zakupu wyskakuje informacja o treści "bad account information", a dane na pewno są prawidłowe (próbowałem kilka razy). Może mnie ktoś oświecić czy w portfelu musi jakakolwiek suma - choćby złotówka - żeby podczas transakcji resztę dociągnęło z karty? Kwota, którą miałem zapłacić nie była "okrągła" więc nie doładowywałem proponowanymi kwotami. Dodam, że wcześniej nie miałem żadnych problemów, a ostatni zakup robiłem ponad miesiąc temu i nie pamiętam czy portfel był pusty przed tamtą transakcją czy nie, ale na 99% procent nic nie miałem na koncie i wówczas wszystko mi ładnie pobrało z karty (o ile pamiętam 36 zł). Ktoś wie o co biega? Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Zawsze kasowałem "billing information" po transakcji. Nie wiem co jest, fakt faktem ostatnio sporo transakcji na różnych kontach na pss robiłem, ale jak dotąd było ok.

 

Dodaj kartę jeszcze raz, podaj adres inaczej, np rozdziel ulice itp na dwie linijki.... podaj prawdziwe dane z karty... błąd dosyć obszerny, bo wyskakuje nie tylko przy dodawaniu kart kredytowych, ale np kodów zdrapek itp. Przeważnie ma coś wspólnego z nieprawidłowymi danymi, lub np. nie ma odpowiedzi z banku (może na chwilę serwis baku padł?).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jest jakaś możliwość zakupów w us store z polskimi kartami kredytowymi(działają już któreś), a może ktoś ma sprawdzone miejsce gdzie kupić szybko zdrapki us?

Dobra już znalazłem zdrapkę http://gamekeys.pl/ spoko sklep błyskawicznie wysyłają, aczkolwiek ceny wysokie.

Edytowane przez sentryandy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem wczoraj awatar Max Payne. Wszystko szło ok, dostałem nawet potwierdzenie na maila, że dokonałem zakupu i... tyle. Nie mogę go ściągnąć! Jak wchodzę na kartę produktu i klikam [download] to przechodzę do następnego okna i tam jest napisane, że aby pobrać grę muszę kliknąć [download] a takiego przycisku na tej nowej stronie nie ma :| widzę też ten zakup w historii transakcji i nie mogę nic z tym zrobić. O co chodzi jakby? :confused:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...